הצעה לפתיחת "דביק" על LCD.. - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצעה לפתיחת "דביק" על LCD..

SuB

Recommended Posts

שלום! עקב פריצת ה-LCD לאחרונה למודינג בפורום זה (אני רואה שרבים שואלים שאלות על LCD ומתעניינים בקניית מסך מסוג זה) עלה בראשי רעיון (שאני מוכן לעזור בישומו) לפתוח FAQ, רשימת תוכנות ושאר דברים שקשורים ב-LCD בת'רד דביק.

עלה בראשי רעיון זה כיוון שאני בעצמי התלבטתי רבות באיזה תוכנה להשתמש (לקח זמן לא מועט גם למצוא לינקים לתוכנות), וגם במהלך הגדרת ה-LCD וגם לאחר התקנת העזרים שתוכנות LCD זקוקות (PORT95 וכדומה) נתקלתי בבעיות, באגים ועוד..

מה דעתכם מנהלים? אפשר גם להכניס את זה לדביק של האוברקלוקינג ולשנות את שמו של הדביק ל-"רכיבי ומודינג מומלצים"

או להוסיף דביק של "רכיבי מומלצים" ולשלב בו רכיבים שונים (לא רק של LCD)

עריכה- עלה לי רעיון זה לאחר שראיתי בפורומים שונים בעולם FAQ על LCD, וחשבתי שגם ל-HWZONE מגיע (וצריך לפי דעתי) שיהיה כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום! עקב פריצת ה-LCD לאחרונה למודינג בפורום זה (אני רואה שרבים שואלים שאלות על LCD ומתעניינים בקניית מסך מסוג זה) עלה בראשי רעיון (שאני מוכן לעזור בישומו) לפתוח FAQ, רשימת תוכנות ושאר דברים שקשורים ב-LCD בת'רד דביק.

עלה בראשי רעיון זה כיוון שאני בעצמי התלבטתי רבות באיזה תוכנה להשתמש (לקח זמן לא מועט גם למצוא לינקים לתוכנות), וגם במהלך הגדרת ה-LCD וגם לאחר התקנת העזרים שתוכנות LCD זקוקות (PORT95 וכדומה) נתקלתי בבעיות, באגים ועוד..

מה דעתכם מנהלים? אפשר גם להכניס את זה לדביק של האוברקלוקינג ולשנות את שמו של הדביק ל-"רכיבי ומודינג מומלצים"

או להוסיף דביק של "רכיבי מומלצים" ולשלב בו רכיבים שונים (לא רק של LCD)

עריכה- עלה לי רעיון זה לאחר שראיתי בפורומים שונים בעולם FAQ על LCD, וחשבתי שגם ל-HWZONE מגיע (וצריך לפי דעתי) שיהיה כזה.

אחלה רעיון לפי דעתי..והוא צודק בקשר שלוקח זמן עד איזה תוכנה מחליטים ונתקלים בכמה וכמה בעיות ושאלות כמו שהוא הזכיר את הport95 ודברים כאלה שמהלך ההתקנה..ההלחמה..הדריבר..התוכנה..וכו'.. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמח שיש עוד אנשים שמסכימים איתי, לפי דעתי מגיע למשתמשי הפורום שיהיה להם הוראות מפורטות ולא שאנשים יתחילו לחפש באתרים לועזיים שונים ולהסתבך (לא חסר אנשים עם אנגלית חלשה, וגם לאלו שיודעים אנגלית זה יקל על החיפוש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ילקח לתצומת הלב...

אם אתה מוכן להכין FAQ שכזה, תכין ואני וSUBX נערוך אם צריך.

אין לי בעיה להתחיל לעבוד על זה, אבל אשמח לקבל סיוע ממנהל/משתמש שיש לו ניסיון עם זה ושמוכן לעזור. זה יקל על זמן ההכנה ויוסיף לתוכן של ה-FAQ..

אני יצטרך שיתוף פעולה עם אנשים נוספים כיוון שחשבתי לכלול בו דברים רבים - רשימה גדולה של תוכנות + תיאורים + לינקים, שאלות נפוצות + תשובות, בעיות נפוצות וכדומה..

כנראה גם שאצטרך לפתוח ת'רד ולשאול בו ולבקש מאנשים לרשום בעיות שבהם הם נתקלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי בעיה להתחיל לעבוד על זה, אבל אשמח לקבל סיוע ממנהל/משתמש שיש לו ניסיון עם זה ושמוכן לעזור. זה יקל על זמן ההכנה ויוסיף לתוכן של ה-FAQ..

אין לי בעיה לעזור אני לא מתמחה אבל התקנתי תצוגת LCD שעובדת מצויין ונפלא על המחשב שלי..עדיין לא קבעתי מקום בשבילה כי אני מחכה למאז החדש..שתקוע במכס כמה ימים טובים בגלל השביתות או לא יודע מה..אבל אם אתה רוצה שאני אעזור לך אני לא אחושב פעמיים ואסכים בשמחה!! צור איתי קשר באי סי קיו 133382267 ואני מקווה שאין לך אי סי קיו לייט כי אם כן אז אני לא אוכל לראות את העברית שלך.. ;)

עכשיו אני לא מחובר אני זז לישון..אבל מחר אני אתחבר ואני בדרך כלל מחובר "24" שעות על המחשב..ככה שאני כל הזמן על המחשב אין בעיה לתפוס אותי חיחיחי..

ובקשר לעריכה שלך שרשמת אני מכיר הרבה שאלות בעיות ותשובות שנתקלתי בהם וקבלתי תמיכה והצלחתי להסתדר..ככה שאולי זה מתאים לך..בכל מקרה צור איתי קשר באי סי קיו ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה קשור בדיוק?

באמת שזה לא קשור..אבל עדיין אם הוא רוצה לדעת את התשובה..אז לפי דעתי זה כנראה כי הוא פחת אי סי קיו

לפני כמה שנים..ואז היו קצת ספרות..

היום יש כאלה עם אי סי קיו שמתחיל ב3 אני פתחתי אי סי קיו שהתחילה הספרה התשיעית...היה לי אי סי קיו 100XXXXXX

אבל שכחתי מה הסיסמא שלו אז פתחתי "חדש" גם לפני כמה שנים..והוא 133382267.. ;)

מה שעדיין אני לא יודע..אם הוא שאתה נרשם לאי סי קיו הוא סתם זורק לך מספר ראנדומאלי שלא תפוס..או שהוא סופר את זה אחד אחד..ואז מה שרשמתי כנראה באמת ככה..או שהוא עושה איזה חישוב מתמטי ומגיע לספרות האלה..זאת באמת שאלה מעניינת דווקא.. :D ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סופר אחד אחד

הוא לא חוזר אחורה אף פעם

יש 2 דרכים להשיג מספר נמוך

1. לחזור כמה שנים טובות אחורה בזמן ולהרשם

2. לקנות/לקבל/לגנוב ממישהו מספר נמוך

היה לי פעם אחד 6 ספרתי אבל איבדתי אותו כי לא רשמתי בכלל פרטים ככה שאי אפשר למצוא אותו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...