שאלה בקשר לביטוח חו"ל - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לביטוח חו"ל

hitman123

Recommended Posts

בזמן הקרוב אני רוצה לנסוע לסלארוס לביקור של חודשיים.

אני רוצה לעשות ביטוח . השאלה שלי היא באיזו חברה הכי קדאי לעשות את הביטוח כך שבעת הצורך לא ינפנפו אותך?

ועוד שאלה קטנה: איך אני מיישם את הביטוח אם אני נמצא בחול וחס וחלילה קרא לי משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית, עוד לא נולדה חברת הביטוח שלא תנפנף אותך אם תהיה לה אפשרות לעשות זאת.

שנית, בחירת הביטוח תלויה בגיל המבוטח, הסטוריה רפואית של מחלות קודמות,

טיפולים ותלונות רפואיות במחית השנה האחרונה לפני הנסיעה, אורך השהות בחו"ל, עלות ליום

וכמובן פרוט הכיסויים והחריגים בפוליסה.

אם אין לך כח לקרוא פוליסות שונות ולהשוות ביניהן ביחס לצרכיך (וזו מלאכה לא קלה),

וכמו כל עם ישראל אתה מעדיף לבחור על עיוור,

אז אני ממליץ על ביטוח נסיעות פוליסת ALL IN הראל דרך למטייל שמקנה הנחה

כ 1.25$ ליום אם אתה צעיר.

http://www.travel-ins.co.il/buy/step1?link_pid=3bh674

אם יש לכוח להשוואות, בדוק גם פוליסה בחברת הפניקס ובקופת החולים בה אתה מבוטח.[br]פורסם בתאריך: 23.07.2010 בשעה 04:20:47

ועוד שאלה קטנה: איך אני מיישם את הביטוח אם אני נמצא בחול וחס וחלילה קרא לי משהו?

תנאי הפעלת הכיסוי בחו"ל בעת שקרה מקרה הביטוח מוגדרים בכל פוליסה בנפרד ואינם זהים בין החברות השונות.

במרבית המקרים אבדן רכוש מחייב תלונה במשטרה מקומית + אישורים לחברת הביטוח,

ומקרי אישפוז מחייבים את בית החולים בחו"ל ליצור קשר בעצמם עם חברת הביטוח בתנאי שהצגת בפניהם את הדף באנגלית המצורף לפוליסה.

מקרה של הטסה רפואית לארץ מחייב אישור מראש של חברת הביטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3923360,00.html

בגלל חב' הראל - פגוע ראש לא משתחרר הביתה"

הרופאים קבעו כי צעיר בן 26 שנפגע בתאונת דרכים לפני שנתיים יכול להשתחרר לביתו, אך משפחתו טוענת - חברת הביטוח "הראל" מסרבת לממן את טיפולו בבית, ומחייבת לאשפזו במוסד זול בהרבה. החברה: "שימוש ציני בתקשורת"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בביטוח, לרוע המזל גם השירות הוא סטטיסטי >:(

כמו שכבר נאמר כל חברות הביטוח ידפקו אותך אם הם יכולות כי ככה הם מרוויחות את הכסף שלהם. אם אתה רוצה חברת ביטוח שתמיד תהיה לצד המבוטח היא כנראה תהיה הרבה הרבה יותר יקרה מהמתחרות שלה (ואני בספק אם קיימת כזאת חברה).

יש דוגמאות רעות לכל החברות. פשוט צריך לבדוק מי הכי פחות גרועה.

אני מאוד מקווה שמישהו פה יבוא ויתקן אותי אבל לרוע המזל אני ריאליסט. וכשזה מגיע לחברות ביטוח אפשר להגיד שאני גולש לכיוון הפסימי (מה שאומר שאני ריאליסט ;D ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...