שאלה!הארד דיסק ESATA מעביר לאט... - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה!הארד דיסק ESATA מעביר לאט...

sagigi21

Recommended Posts

היי יש לי הארד דיסק ESATA שלפני כמה זמן הייתה לי בעיה איתו באי זיהוי ע"י המחשב ובהמון תקלות ופתרתם לי את רובן כאן...עכשיו ברמה העקרונית הוא עובד..אבל הבעיה שהוא מחובר ל-ESATA והוא מעביר ממש לאט יחיסית...משהו כמו USB..הוא יכול להתחיל לשניה שתיים ב-100 ולעבור ל-70 ולאט לאט לרדת ל-50+...המחשב שלי די חזק ואני לא רואה שום סיבה טכנית...אם צריך את המפרט אז בכלליות הוא ככה:

לוח אם : P5Q3

זיכרון: 4GB A-DATA 1333MHZ IN DUAL CHANNEL

מעבד: INTEL CORE2QUAD Q9550

כרטיס מסך: 9800GT 1GB

ספק כח:ThermalTAKE 500w

הארד דיסק: WD500GB SATA אני בטוח שזה sata 2 אבל אני לא יודע איך להגיד לכם.אם זה עקרוני תיידעו אותי.

בתודה מראש לעוזרים.שגיא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי לכונן שבפנים. לא תמיד אפשר לגלות אבל אם כן אז תוכל לבדוק עם HDTune.

בכל מקרה זה לא כ"כ משנה, מעל 50MB לשנייה זה עדיין טוב מאוד ביחס ל- 2.0 שבשיא יעביר ב-30MB לשנייה.

תנסה בדיקה שכוללת קריאה מהכונן, תעביר מהכונן החיצוני בממשק eSATA לכונן שבמערכת.

גם תרשום כאן מה דגם הכונן שאליו העברת את המידע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תריץ בדיקה של HDTune וזהו, במקום מה שאמרתי קודם

הכונן הבעייתי הוא הכונן הזה

על מה אתה מדבר? יש דגם לכל כונן, מה שרשמת זה לא דגם הכונן שבפנים, אמרתי לך כבר שאתה יכול לבדוק עם התוכנה HDTune.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי הרצתי בדיקה על ההארד דיסק החיצוני עם התוכנה שאמרת לי...כמו שאמרתי התוצאות הם:

Transfer Rate:

Minimum - 48.5 MB/sec

Maximum - 107.2 MB/sec זה היה רק בשניות הראשונות ככה שזה לא רלוונטי.

Average: 83.4 MB/sec

Access Time:

22.0 ms

Burst Rate:

147.7 MB/sec

CPU Usage:

1.0%-

אם תרצה תמונה של הבדיקה אני אביא לך איכשהו בכיף...מה זה אומר הבדיקה הזאת ומה אפשר לעשות בעניין...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו בדיקה של ביצועי הכונן ולשאלתך "מה זה אומר" זה שהביצועים של הכונן תקינים.

הדבר היחיד שנראה לא תקין הוא זמן הגישה. לכן אני רוצה לנצל את הצעתך ולבקש שתספק תמונה מלשונית AAM בתוכנה (זה יכול להסביר את זמן הגישה הגבוה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו הפעם השניה שעשיתי..הפעם זה נראה מעט יותר טוב אבל הסתיים בירידה חדה..מקודם הוא התחיל ב-100 וירד כל פעם...למה זה ככה?באמת שאני לא מבין.כונני ESATA אמורים להעביר קבצים במהירות של לפחות 150+....אצלי הוא לא מגיע כמעט ל-100 בפועל...זה מחרפן.[br]פורסם בתאריך: 21.07.2010 בשעה 02:55:37

אופס זה של הווסטרן הפנימי...בדיקה שגויה..חחח אני יעלה שוב את החיצוני של הלסי[br]פורסם בתאריך: 21.07.2010 בשעה 02:56:45
זה המעודכן...פה אפשר לשים לב לירידה חדה עוד יותר...אין לי מושג למה זה כך...פשוט דפוק.יכול להיות בעיה בלוח אם?אני כבר 4 חודשים עם הכונן המעפאן הזה ושום דבר לא עוזר...

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה אומר...בכל אופן אני לא חושב שהארד דיסק כמו זה צריך להעביר כמו ...לא מצאתי את הלשונית הזו אבל אני מקווה שעשיתי בסדר..בכל אופן אם יהיו לך רעיונות למה ואיך אפשר לשפר את זה אני אשמח.

תודה רבה על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופס..........

ממוצא מעל 90 ומעל 80

אז איפו בכלל בעיה ?

מהירות גם תלוי איפו דאטא יושב. בהתחלה של קונן זה

הרבה יותר מהר מבסוף של קונן. וזה תמיד יורד בבדיקה הזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...