בחירת מכשיר אנדרואיד - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בחירת מכשיר אנדרואיד

Night

Recommended Posts

דבר ראשון - עברית נורמלית מימין לשמאל, אפשר להתקין על כל מכשיר שהוא ?

אני מחפש מכשיר מהיר עם מסך גדול ("4 +-)

אין לי מצלמה יעודית, אז שתיהיה מצלמה טובה (רצוי לפחות 8MP אבל זה לא קריטי בימינו) עם פלאש וצילום ב720P

מקלדת QWERTY פיזית לא חובה אבל זה יהיה תוספת נחמדה.

יש לכם רעיונות?

הדרויד החדש וה EVO תומכים רק בCDMA .. מה עוד יש.?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1- רק על אלו שיש להם ROOT. וגם אז, העברית לא מושלמת.

2- תקנה מצלמה ייעודית. חד וחלק. כרגע אין מכשיר שניתן להשיג עם מצלמה שיכולה להשתוות למצלמה ייעודית (אולי ה ALTEK LEO, אבל אין דרך ממש להשיג אותו, וכלום לא ידוע על המכשיר).

אם אתה עדיין מתעקש- מוטורולה מיילסטון XT720, אבל המסך שלו 3.7"

כרגע אין ממש מכשירים עם מסך 4.3" לשוק ה GSM, האפשרויות שלך כרגע-

מוטורולה מיילסטון XT720 (מצלמה 8MP עם פלאש, אבל מעבד 720mhz ומסך 3.7")

סאמסונג גאלאקסי S (מסך 4" מהטובים בשוק וחומרה חזקה, אבל מצלמה 5MP, אין פלאש)

סוני אריקסון X10 (מסך 4", מצלמה 8MP עם לד פלאש, מעבד 1GHZ, אבל תקוע על 1.6, ולסוני אריקסון אין יותר מדי תכניות בשבילו לעתיד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3.7 זה מספיק טוב ..

לגבי ה X10 דווקא קראתי אחרת: http://blogs.sonyericsson.com/products/2010/05/05/sony-ericsson-xperia%E2%84%A2-x10-to-get-uxp-upgrade-in-q4-2010/

לא לבנות על זה אתה אומר ?

לגבי ה XT720, הוא שוקל 160 גרם אני קצת נרתע.

האם לשניהם יש ROOT ?

ומה הכוונה עברית לא מושלמת? איך העברית בהודעות ובגלישה?

אולי כדאי לחשוב שוב על הN8 .. :/ הייתי מעריץ של אבל סימביאן כבר עושה לי בחילה מרוב שהוא מיושן (סימביאן 3 לא נראה מלהיב מדי)

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנרואיד מבוסס בבסיסו, ROOT זאת הגישה המלאה למערכת.

בשביל לעשות כל מיני דברים באנדרואיד יש צורך בROOT, כמו למשל הוספת עברית למערכות קודמות ל2.2 שבא עם עברית מובנת

ROOT הוא מצב שעושים למכשיר (לא לכולם זה אפשרי נכון להיום)

לגבי night... "אני נרתע ב160 גרם" :lol: נו באמת... אנשים כבר שחכו את הימי השמנים של העבר, מה זה 160 גרם? תת משקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח תת משקל xD

אז מגרסא 2.2 של אנדרויד יש עברית מובנה?

ובגרסאות הקודמות חייבים ROOT בשביל עברית?

תכלס עדיף את הXT720 על הX10 לא? הוא חדש יותר ומגיע עם אנדרויד 2.2 לעומת הX10 שצריך לחכות לעדכון בשבילו ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז 2.2 אמור להגיע עם עברית מובנת - נהדר. השאלה מתי זה יגיע, יש תאריך יעד כלשהו? והאם את המכשירים הנוכחיים כמו המיילסטון והגלקסי S יהיה ניתן לעדכן ל-2.2?

הוא כבר פה... לנקסוס בכל אופן :cool2:

יש כבר תאריכים לגלקסי עד כמה שאני זוכר (תעשו חיפוש בגוגל) וגם למיילסטון אמור להיות... רוב המכשירים החדשים יקבלו את העדכון ל2.2

הבעיה? ROOT הוא דבר בסיסי שצריך לדעתי בכל מקרה, יש תוכנות שמצריכות גישת ROOT בשביל פעולה תקינה ובנוסף לקחת מכשיר עם קהילה מאחוריו כמו הנקסוס/דזייר וגם הגלקסי S שמתחיל להתרומם מהר ולא לנצל רומים חדשים שיוצרים להם ומשפרים את הביצועים והתפעול שלו הוא לדעתי טעות מרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ללמוד את כל הסיפור מאחורי ה-ROOT זה משהו אחד, אני רק רוצה לוודא שלא יקרה מצב שאני קונה מכשיר ונתקע אח"כ עם עברית לא מלאה ובעיתיות בתמיכה בה וביישור שלה וכו'. אם עדכון 2.2 אמור לפתור את הבעיה אחת ולתמיד מאחר ותהיה תמיכה מובנת - זה מה שאני צריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...