חברה הביקורת שלי על הPS3 עצמו -ווידיאו וכתובה - עמוד 3 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חברה הביקורת שלי על הPS3 עצמו -ווידיאו וכתובה

stone cold

Recommended Posts

חביב :)

אבל יש עוד המון מקום לשיפורים:

א. דאג שבמקום שהמצלמה תזוז ותעשה סחרחורת לאנשים, תציב אותה על חצובה (או חצובה מאולתרת) ותזיז את החפץ שעליו אתה עושה ביקורת.

ב. תכנן את מה שאתה מתכוון לומר מראש-מה זאת אומרת? פשוט תדפיס דף כמו בחדשות ותקריא, יוצא הרבה יותר טוב :)

ג. נסה להמנע מבליעת מילים (ניתן לעשות זאת על ידי דף מודפס של הטקסט אותו אתה מקריא)

ד. שמור על רצף מסודר של ביקורת, לדוגמא: המוצר ותכונותיו, אביזרים, המוצר בפעולה וכ'ו...

ה. וותר על הhey YO! :)

תאמין לי שיצא הרבה יותר טוב ככה.

הנה ביקורות שאני בעצמי עשיתי:

זאת הראשונה :P

שנייה

שלישית

רביעית:

חמישית:

(זאת פרודיה לביקורת דומה שנעשתה למוצר דומה :P )

שישית:

שים לב שהכל באנגלית! :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

א-זאת לא זה סלולרי -בלי אפשרות נורמלית לחצובה ואני גם חיב להחזיק אותו ביד לצלם

ב-יודע רק לא היה לי כוח לעשות את זה

ג-צודק צריך לשפר את הדיבור שלי -לא יגיע ביום אחד

ד-צודק וכמו ב-ב לא היה לי כוח לזה

ה-חפש ה-hey YO נישאר -

347640-razor_ramon___scott_hall_07_large.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אז קנה דיגיטלית זולה, או שלא תעשה ביקורת בכלל :P

למרות שעשיתי את הביקורת הראשונה שלי עם עוד יותר גרועה מטלפון, למדתי שהרבה יותר נעים לעין כאשר עובדים עם באיכות מינימלית של 640X480, ובמיוחד כאשר היא על חצובה או משטח, העיקר שהמצלמה לא תזוז, אני בטוח שתמצא דרך לזה (אגב האיכות לא רעה יחסית לטלפון, שזה לא ידאיג אותך, פשוט תדאג שהטלפון ישאר במקום עם חצובה מאולתרת (לדוגמא, 2 ספרים צמודים שדואגים שהסלולרי ישאר במקום)

ב. אם אין לך כוח לשבת ולהדפיס את מה שאתה מתכוון להעביר בביקורת, אל תצפה שלאנשים אחרים יהיה כוח לנסות להבין את מה שאתה מנסה להעביר.

ג. הדיבור שלך, במיוחד בעברית, הוא בסדר גמור, הבעיה היא שלא היה לך דף להקריא ממנו, ומכאן מגיעים הרעשים: אה... הה.... או the thing that makes the air go.

לכן, להבא, הדפס את מה שאתה מתכוון להקריא, ונסה לשמור על שפה גבוהה כאשר אתה מדפיס את הטקסט.

ד. כמו בב', אם אין לך כוח לשבת ולהדפיס את מה שאתה מתכוון להעביר בביקורת, אל תצפה שלאנשים אחרים יהיה כוח לנסות להבין את מה שאתה מנסה להעביר.

ה. אוקיי, זה כמו הHello Folks שלי, אגב זה אתה בתמונה קרירין? :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשש לא הייתי תקופה של חודשים (אולי שנים) בפורום, חזרתי להעיף מבט ובאאאאם !! WTF !!?

קרירין ויתר על לטובת PS3 ? :o חזון אחרית הימים.

עכשיו לא מספיק זה, גם עשית עליו ביקורת.

אז ככה, אני תמיד אומר את האמת בפנים. גם כשזה לא כיף לשמוע. זה המוטו שלי בחיים פחות או יותר..

אז לפי דעתי הביקורת מגוכחת כמו שכבר אמרו לך. יותר כמו גיבוב של כל מיני הברות ומילים באנגלית וצילום שאפילו לא חובבני.

הביקרות בעברית קצת יותר נורמאלית. לפחות מבינים מה אתה אומר שזה כבר התחלה טובה כשמדברים (זה א' ב' בתקשורת)

אז נכון, מה שאתה אומר לא כל כך מעניין, אבל לפחות מבינים אותך. אז הייתי ממליץ לך להשאר בעברית.

(שזה גם ככה קהל היעד, אם יהיה כזה, של הסרטונים שלך..)

בכל מקרה, מה שמשמח אותי בכל זאת זה שאתה שומר על אופטימיות וחוש הומור בכל מה שקשור לזה.. :xyxthumbs:

אומרים שבשביל להצליח בחיים צריך רעיון והתמדה.

תתמיד ברעיון שלך ובמה שאתה אוהב לעשות. זה רק יילך ויישתפר עם הזמן..

תהנה מהמכשיר ובהצלחה בהמשך עם הסיקורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...