לכל האנשים שמתלוננים שהם לא מקבלים את המהירות ש"עליה הם משלמים" - עמוד 5 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לכל האנשים שמתלוננים שהם לא מקבלים את המהירות ש"עליה הם משלמים"

digitalseeker

Recommended Posts

אז אם כולכם מתלוננים על זה שהם לא נותנים את מה שהם מכרו לכם. אולי תבקשו מהם לכבד את החוזה במלואו?

כזכור לי יש פיסקה שמציינת מגבלת הורדה חודשית.

65GB בבז"בל

110GB בברק/נטויזן

ולא יודע כמה בסמיילי.

(עכשיו יתחילו לקפוץ שאת זה לא צריך לאכוף)

או לחילופין, למה שלא יכניסו למשק שיטה של מכירה לפי הורדה, ולא לפי רוחב פס?

זה גם יתן לכם את כל מה שאתם משלמים עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז אם כולכם מתלוננים על זה שהם לא נותנים את מה שהם מכרו לכם. אולי תבקשו מהם לכבד את החוזה במלואו?

65GB בבז"בל

110GB בברק/נטויזן

ולא יודע כמה בסמיילי.

או לחילופין, למה שלא יכניסו למשק שיטה של מכירה לפי הורדה, ולא לפי רוחב פס?

זה גם יתן לכם את כל מה שאתם משלמים עליו.

הקטע של ההגבלה מקובל לגמרי במידה ו

שאני שואל האם אני מוגבל בהורדה ואומרים במילים אחרות"בור ללא תחתית" זו כבר בעייה שלהם

כי ברגע יתחילו להגיד לך שאתה מוגבל בכמות מסויימת הלקוח יחשוב 200 פעם לפני שהוא יתחייב לחברה כלשהי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שלא מובן פה הוא למה החברות בארץ לא מקימות עוד קווים לחו"ל

אם יש להם מחסור \ רוחב פס לחו"ל דרך MED1 עולה ביוקר שיקימו קוו משותף

אולי יקח להם כמה שנים להחזיר את ההוצאה אבל בסוף זה ישתלם להם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

65GB בבז"בל

110GB בברק/נטויזן

ולא יודע כמה בסמיילי.

אנשים בד''כ מתחייבים לספקיות דרך הטלפון, הם לא מקבלים חוזה ביד ואף אחד לא טורח לספר להם שיש הגבלה חודשית על הורדה. לכן לפי דעתי את זה באמת לא צריך לאכוף...

לגבי השייפיניג- כמו שכבר אמרו לפני, הספקיות לא צריכות למכור חבילות שהן לא יכולות לספק ללקוחות. לא מעניין אותי שהם מניחים שאני לא משתמש באינטרנט 24/7 כי יכול להיות שאני משתמש בו בדיוק מתי שיש חסימה ואז אני לא יכול להוריד כלום (סתם דוגמה). אני לא צריך לנהל את עצמי לפי הלו''ז של הספקית.

דוגמאות כמו חשמל/מים/סלולאר שמשלמים עפ''י צריכה לא קשורות לפה מפני שהשיטה הזו לא מתאימה לכל תחום. בטלויזיה למשל אנחנו גם משלמים לפי חבילות ולא פר ערוץ/צפייה. תחשבו שאתם קמים באמצע הלילה, לא מצליחים להירדם, מדליקים את הטלויזיה ורואים שלג! או תמונה שקופצת כל הזמן ובלי סאונד. על אותו משקל יס/הוט יכולים להגיד שזה לא הגיוני שמישהו יצפה בטלויזיה 24/7 (וכמובן, איך לא, אלו שבכל זאת ירצו 24/7 יצטרפו למסלול ''גיימר'' וישלמו פי 4).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידידי digitalseeker אני מסכים איתך בכל מה שאמרת ללא צל של ספק, אבל אם תבדוק טוב, תראה שקו סימטרי מטרו 10 מגה עולה 700 דולר, ככה שזה גם יותר זול מ6/3 ואתה מקבל מהירות טובה יותר, ואני גם בדקתי את זה בב"ל. לגביי תשתית? לא יודע אבל אני מעריך באותו איזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום דימיון בין צפיה בטלוויזיה לבין אינטרנט!

טלוויזיה זה משאב יחיד, ולא משנה כמה אנשים צופים, עדיין ההובלה לה היא אותה הובלה (שזה בדיוק כמו ספק התשתית באינטנרנט)

אבל זה משאב שיש מגבלה עליו (רוחב הפס לחו"ל בעיקר), בדיוק כמו שיש מגבלה על כמות המים או מגבלה על יכולת יצור החשמל.

[br]פורסם בתאריך: 19-07-2010, 07:18:51

ידידי digitalseeker אני מסכים איתך בכל מה שאמרת ללא צל של ספק, אבל אם תבדוק טוב, תראה שקו סימטרי מטרו 10 מגה עולה 700 דולר, ככה שזה גם יותר זול מ6/3 ואתה מקבל מהירות טובה יותר, ואני גם בדקתי את זה בב"ל. לגביי תשתית? לא יודע אבל אני מעריך באותו איזור.

אתה מדבר על קו סימטרי כולל ההגבלות של התיעדוף.

תנסה לברר על קו סימטרי עם התחייבות לרוחב פס מלא (כלומר תיעדוף מלא) ותראה כמה עולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שמעת על TAG3/4?

זה משהו שאני ממש אהבתי, חבל שאין את זה בב"ל, אחרת הייתי עושה את זה.

אני כרגע בב"ל על 15 מגה, נגיד שהייתי בנטוויזן, אז אתה מכיר חבילת גיימר ששם זה סוג של תעדוף? שמה אתה צריך לעשות? זה רק להוסיף כסף בכדי לקבל את אותו התעדוף, גיימר הוא TAG1/2 (בין אחד ל2) ומעל זה יש את TAG3 וTAG 4 שבו הם נותנים לך תעדוף על מהירות האינטרנט שלך, לא משנה באיזה מהירות אתה, בדיוק כמו גיימר שאתה תמיד צריך להוסיף סכום מסויים של כסף בשביל לקבל את זה, וזה משהו שבוודאות עובד, יש את התוכנה שבודקת סשינים יחידים לכל מיני מקומות בעולם עם קבצים של , אז יש בחור אחד שנמצא בנטוויזן עם TAG 4 ומקבל מהירויות ממש טובות לחול לעומת אנשים אחרים (תבדוק בHometheater ) . ולגביי מה שירח אמר זה לא נכון כי קו תמסורת זה קו הן מאובטח והן תעדוף מובטח של 100% מהמהירות גם בעומסים, ולכן המחיר הוא בהתאם. המחיר הוא מאוד גבוה כמו שDS אמר עובר את האלף דולר אם זה לספק ולתשתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים שחושבים שמגיע להם יותר מ "עד X מגה [/ b]" צריכים להבין שכל מה שמוכרים להם זה צינור. הדבר הלא חוקי היחיד שאולי ספקיות עושות הוא אם הן קראות לחבלילות שלהם "חבילה במהירות X מגה" לפי דעתי הם צריכים להדגיש את " העובדה שזאת חבילה במהירות עד X מגה" . אם ספקיות יספקו לנו 10 מגה מובטח לחול ב100 שקל לחודש הם יפשטו את הרגל. זה חישוב מאוד פשוט אם אתה קונה 10 מגה ב 4000 שקל לחודש ומוכר אותם ב 100 שקל לחודש אתה מפסיד כ3900 שקל לחודש על כל משתמש. במודל עסקי כזה עדיף שלא תכנס לשוק בכלל.

נברר :)

בנתיים מה שבדקתי מחירים של תעדוף זה TAG3/4 בנטוויזן שזה רק תעדוף בלי קשר לאיזה חבילה אתה כרגע, גם אם אתה על 750K וגם אם אתה על 100/2- אותו המחיר.

כן וכדאי שתציין את המחיר(אני לא זוכר בדיוק בערך 100 שקל ל3 ו200 ל4 ) . אני בנתיים מסופק מגיימר אבל חשבתי לבדוק את החבילות עם TAG אבל אני כרגע בהתחיבות לשנה אז אני לא ממש ממהר.

אני לא יודע איך זה בנטויזן אבל ב014 מטרו תמסורת זה מהירות מובטחת כל הזמן - מתחייבים לCBR כשזה בפועל VBR - REAL TIME

כמה זה עולה? אותי מעניין הפינג לא הרוחב פס.

חבל שאין אפשרות להגיד לספק שירות איזה עירוב חבילות מתאים לי עכשיו והוא יעשה את הtraffic shaping הנכון לפי הדרישות. הם בפועל עושים את זה בעצמם - מתאימים התנהגות גלישה לפרופיל משתמש שמקבל תיעדוף שמתאים לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנטוויזן זה דווקא לא כזה יקר, 80 שקל TAG3 ו130 שקל TAG 4. אם הייתי בנטוויזן הייתי עושה TAG3, שזה שיפור עצום.

רק שתדע שזה אך ורק ללקוחות עסקיים.

גם אני עם גיימר, אבל הייתי רוצה איזה תעדוף שכזה, זה משהו שממש משפר תחווית .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...