מחפש קירור שקט למעבד-קניתי-עדכון בעמ 2. - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש קירור שקט למעבד-קניתי-עדכון בעמ 2.

tamir6066

Recommended Posts

היי,אני מחפש שקט כמה שאפשר עד 150 שקל ככה...ראיתי את ה‏Freezer 7 Pro Rev.2 והא נראה מעולה.

לא חייב להיות שקט באופן אובססיבי,אבל לא רועש.

אגב,המעבד הוא E8400 בלי OC אבל אפשרות לOC קל בעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ממליץ להוסיף עוד כמה שקלים ולקנות את ה- Mugen II, שקט מאוד והרבה יותר טוב ל- OC מה- Freezer.

תודה,

זה נכון שצריך לפרק את הלוח M מהמארז בשביל להתקין את הקירורים האלה?כי הלכתי קודם לקנות את הAC ואמרו לי שחייבים לפרק אותו למרות שבסירטונים של אנשים ביוטיו לא ראיתי שיש לו פלטה אחורית.וזה קצת בעיה בשבילי לפרק את הלוח.ויש לך מושג אם הוא יכנס לי במארז ובלוח בכלל?(מפרט בצד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה- Mugen II הוא של חברת Scythe, ואכן הוא בעל Backplate שצריך להרכיב מאחורי הלוח. אם אתה מעוניין בקירור Push pins שלא דורש פירוק הלוח, אז נסה למצוא Vendetta II (כבר לא כלכך זמין, נותן ביצועים מעולים ושקט) או שתקנה Scythe Yasya (יקר מכולם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה!עזרת לי מאוד.

מה עדיף הOCZ או הScythe‎?אני יודע שיש הבדל די משמעותי במחיר אבל אין לי בעיה להוסיף את ה65 שקל האלה אם זה שווה את זה.

עריכה:ראיתי של Scythe והוא מפלצתי ואני בכלל לא בטוח שהוא יכנס לי במארז.יש לך מושג אם הוא יכנס?(מפרט בצד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה- Vendetta II וה- Mugen II פחות או יותר אותו הדבר (יש הבדל לטובת ה- Mugen במאמץ עפ"י ביקורות שונות), שניהם שקטים מאוד. ה- Yasya בעל ביצועים טובים מהם (במנוחה ובמאמץ) אך הוא גם יותר רועש (במאמץ).

לפי חיפוש קצר הרוחב של המארז שלך הוא 210mm (תקן אותי אם אני טועה), הגובה של הקירורים של Scythe (שציינתי) הוא 160mm אם ניקח בחשבון את הלוח כ- 10mm על ספייסרים של 5mm והרווח בין הדלת לתושבת לוח האם כ- 10mm סה"כ כ- 185mm נעגל ל- 190mm (עובי הדלתות וכו'), נשארנו עם כ- 20mm עודף, השאלה אם כל ה- 210mm מנוצלים לתוכן המארז, או שזה כולל קישוטים מבחוץ...

אצלי המארז עצמו הוא 240mm עם קישוטים מבחוץ של כ- 30mm ומאוורר של 20mm מבפנים על הדלת, סה"כ נשאר לי כ- 175mm לתוכן (ספייסרים וקירור מעבד) בהתחשב בדלתות וברווח בין הדלת לתושבת הלוח אם. אצלי הקירור נכנס ונשאר כמה מילימטרים עודף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת קישוטים?על הדלת הפנימית של המארז יש מין פתח בולט שאמור להצמד לקירור בשביל שהוא יקבל אוויר טריי ישר מבחוץ,אבל הוא ניתן להסרה בקלות.סך הכל מארז פשוט ביותר.אם רשמת שהScythe הוא 160 MM אז הOCZ יכנס בלי בעיה כי הוא רק 134 MM.

כנראה שאני אלך על הOCZ,אם אתה אומר שאין לו את הפלטה האחורית הזאת אז לא נראה שלמתחיל כמוני תהיה בעיה להתקין אותו.(ותקן אותי אם אני טועה)

רק שאלה אחרונה,הבנתי שהקירור מגיע עם משחה תרמית(לא מרוחה).יש צורך לקנות משהו יותר טוב או שמה שמגיע באריזה מספיק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אותו גם כאן -

http://www.zigzag2000.co.il/catalog/product_info.php?cPath=174_157_511&products_id=8795

ה- Yasya רועש יותר רק בזמן מאמץ, אני כמעט תמיד עם מוזיקה/טלויזיה/משחק/מזגן ולא שומע אותו. המאוורר של הכרטיס מסך בעת משחק הרבה יותר רועש ממנו. הוא נותן לי עוד כ- 5 מעלות במאמץ על ה- VII שנפרדתי ממנו לפני כמה ימים, היות ולא היה לי זמן לשים את המשחה התרמית כמו שצריך, אני מאמין שהוא מסוגל ליותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה,

אני נוטה לכיוון הYASYA בגלל שאני יכול לקנות אותו בKSP מתחת לבית ובתוספת משלוח על הVII הפער כבר קטן.

אני מבין שיש לך אותו,איך ההתקנה שלו?זה שלא צריך פלטה אחורית זה כבר ייתרון.אבל חוץ מזה היה איזה קושי בהרכבה?

ולגבי הלוח,יש לך מושג אם זה לא יחסום לי דברים בלוח?הלוח הוא P43(דגם מדוייק בצד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...