יש פה מישהו שלומד\למד מדעי המחשב באקדמית ת"א יפו? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש פה מישהו שלומד\למד מדעי המחשב באקדמית ת"א יפו?

BedB0y

Recommended Posts

אני מתחיל ללמוד שנה הבאה.

הם פירסמו את המערכת שלהם

http://www.mta.ac.il/AcademitProg/Pages/academitprog.aspx

אבל זה כזה סלט, גם כי אני רוצה מרצים טובים וגם כי אני מעדיף לדחוף את המערכת לכמה שפחות ימים ושהשיעורים יהיו כמה שיותר צמודים אחד לשני.

תקנו אותי אם אני טועה - בשנה א' כולם לומדים אותו דבר, בלי קשר להתמחות שנבחרה, נכון?

אשמח לקבל טיפים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת שעות, אני לא יכול לעזור לך, זה הכל העדפה שלך.

מה שכן, אני יכול להמליץ על מרצים (אלה שלמדתי איתם לפחות).

אני אתן המלצות רק עבור ארבעת הקורסים שאתה לוקח (לוגיקה, הנמקה, חדו"א, מדעי המחשב)

לוגיקה: לא ממש מכיר את המרצים והמתרגלים, שעמתי על רומינה, יש לה קול צפצפני ומעצבן, אבל יש עליה פידבקים טובים.

הנמקה: שוב, לא למדתי עם אף אחד מהמרצים. אבל שמעתי דברים טובים על אסנת.

חדוא: גיל קפלן + יוסי בצלאל. נקודה. (קפלן מאוד מונוטוני, אבל מלמד בדיוק מה שצריך, ומובן. בצלאל זה פשוט מופע סטנדאפ)

מבוא למדעי המחשב: גם דן לוי (איתו למדתי) וגם איתי טל מעולים. (אני חושב שעדיף לך עם איתי, הוא פשוט מעולה) אבל שניהים מצויינים!!

תשאל אם יש עוד דברים שאתה רוצה לדעת.

בברכה,

דוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה!

למה רק 4? תחת שנה א' מופיע איזה 7 אם אני לא טועה.

אם אני לוקח נגיד בקורס אחד שיעור ד', אני חייב לקחת בכל הקורסים שיעור ד'?

אמרו לי פעם משהו על הקבצות א' ב' ג' ד' ה' , לא יודע אם זה קשור..

עריכה: חייב לצאת לפחות איזה יום חופש בשבוע לא? או שיש מצב ללמוד רצוף א'-ה'?[br]פורסם בתאריך: 14.07.2010 בשעה 20:49:09

עריכה 2: אהה, 8 קורסים ל2 סמסטרים, הבנתי ;D

אם ככה זה נראה כאילו יהיה יותר מדי זמן פנוי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקבוצות אין שום חשיבות למעט התאריך שבו אתה צריך להגיש תרגילים, אין חובת נוכחות בשיעורים אז גם אף אחד לא בודק מי נמצא בשיעורים.

בתכלס אתה רק נרשם לאיזשהיא קבוצה ואחר כך מגיע לאיזה שיעור שאתה רוצה , גם אם הוא לא מהקבוצה שלך, אגב זה ככה לאורך כל התואר ...

ככה אתה יכול להירשם למערכת מאוזנת של 3-4 ימים אבל לסדר לעצמך מערכת של יומיים עמוסים, רק שים לב להגיש את התרגילים בזמן ולקבוצה הנכונה !

בשנה א כמעט כולם לומדים אותו דבר כי רוב הקורסים דורשים את הקורסים של שנה א בתור דרישות קדם.

יוצאי דופן הם הביו ואולי גם כלכלה וניהול אבל בזה אני לא בטוח .

בהצלחה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם וגם , אתה יכול להגיע לאיזה הרצאה שאתה רוצה ולאיזה תרגול שאתה רוצה, כמעט תמיד המרצים דואגים להיות מתואמים בחומר כי התרגילים שמגישים זהים לכל הקבוצות .

כמו שאמרתי ההבדל הקטנציק הוא בנושא התרגולים , אם אתה רשום לתרגול ביום שלישי כמעט תמיד צריך להגיש את התרגיל עד יום שלישי.

אם אתה כבר נרשם תירשם לקבוצה לקראת סוף השבוע , רביעי, חמישי או שישי אם אפשר , ככה אתה מרוויח פעמים

אם אתה באופן קבוע מגיע לתרגולים של תחילת שבוע , נאמר ביום ראשון , לכאורה כל מי שאיתך אמור להגיש ביום ראשון , ואתה כבר במכללה אז אתה יכול להגיש את התרגיל .

אבל בכל מקרה יש רישום מאוחר שנמשך בערך שבוע שבועיים ישר על תחילת הסמסטר ובו אתה יכול לשנות את הבחירות שלך, וסביר להניח גם להירשם לקורסים שהיו חסומים לך ברישום מוקדם (נאמר כאלה של קבוצת מעו"ף)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...