"מצעד הגאווה הבא בירושלים" - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"מצעד הגאווה הבא בירושלים"

Dark_Phantom

Recommended Posts

רגע, אז לסביות זה טבעי אבל הומואים לא? בעוד שזה בעצם אותו דבר עם שינוי קטן בין הרגליים?

למה לעזאזל אתה מתעקש להשוות בין ה2?

בנים לבד, בנות לבד, בבקשה.

כמו שאמרתי, אין לי בעיה לצפות בהן, אבל לא תמצא אותי בהפגנת תמיכה בלסביות.

ושוב, עניתי לך בכנות(כמו שביקשת), על לסביות אני יכול להסתכל, כי זה גוף של אישה, זה טבעי בעיני. מה גם שהם מחקות את הגברים.(כולכם ראיתם , אתם יודעים על מה אני מדבר.)

על הומואים אני לא אסתכל כי הם גברים, וזה דוחה אותי מאוד, כי בעיני זה לא טבעי, מה גם שהם מזויפים, הכוונה אחד משחק בתורו את הזכר, השני את הנקבה, ומה שקורה מעבר אני לא רוצה או אנסה בדרך הכי מינימלית להבין. :nono:

על בנות שיראות טוב(הכוונה ללסביות) אני אסתכל.- על הומואים. !!no fucking way

בשבילי זה לא טבעי. ועוד לא נגעתי בנקודת ההשפלה העצמית.

ובאזור החזה.

כמעט שכחתי את זה. 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 101
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

Micahell bet:

שלום אחי, אני מתכוון להיות כאן היחיד שלא כועס עליך בכלל.

למעשה אני 100% מבין אותך ויודע למה אתה מתכוון, היה לי חבר שדיבר בדיוק כמוך, ותמיד כעסתי עליו ורבתי איתו על זה, ויום אחד הוא לקח סמים (לא חשוב איזה) והתקשר אלי ואמר לי שהוא לא רק הבין שהוא הומו אלא שהוא גם מאוהב בי!!!

אז, אני רק מאחל לך שבאמת יום אחד יהיה לך האומץ להפתח אל רגשותיך האמיתיים כי לא ע"י הדחקה אלא רק ע"י קבלה עצמית תוכל סוף סוף להיות באמת מאושר.

ואל תדאג, אתה לא חייב ישר להתכופף... בשביל התחלה קח נשיקה :-*

באהבה

אולג

;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Micahell bet:

למעשה אני 100% מבין אותך ויודע למה אתה מתכוון, היה לי חבר שדיבר בדיוק כמוך, ותמיד כעסתי עליו ורבתי איתו על זה, ויום אחד הוא לקח סמים (לא חשוב איזה) והתקשר אלי ואמר לי שהוא לא רק הבין שהוא הומו אלא שהוא גם מאוהב בי!!!

אז, אני רק מאחל לך שבאמת יום אחד יהיה לך האומץ להפתח אל רגשותיך האמיתיים כי לא ע"י הדחקה אלא רק ע"י קבלה עצמית תוכל סוף סוף להיות באמת מאושר.

באהבה

אולג

;)

w00t!!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לעזאזל אתה מתעקש להשוות בין ה2?

בנים לבד, בנות לבד, בבקשה.

כמו שאמרתי, אין לי בעיה לצפות בהן, אבל לא תמצא אותי בהפגנת תמיכה בלסביות.

ושוב, עניתי לך בכנות(כמו שביקשת), על לסביות אני יכול להסתכל, כי זה גוף של אישה, זה טבעי בעיני. מה גם שהם מחקות את הגברים.(כולכם ראיתם , אתם יודעים על מה אני מדבר.)

על הומואים אני לא אסתכל כי הם גברים, וזה דוחה אותי מאוד, כי בעיני זה לא טבעי, מה גם שהם מזויפים, הכוונה אחד משחק בתורו את הזכר, השני את הנקבה, ומה שקורה מעבר אני לא רוצה או אנסה בדרך הכי מינימלית להבין. :nono:

על בנות שיראות טוב(הכוונה ללסביות) אני אסתכל.- על הומואים. !!no fucking way

בשבילי זה לא טבעי. ועוד לא נגעתי בנקודת ההשפלה העצמית.

תגובה 1.

היטסינק יא נוב, עם אישה זה דבר טבעי, מה גם שזאת דרך הטבע האמיתית.

תגובה 2.כמעט שכחתי את זה. 8)

זה אותו דבר, זה תופעה אחת, או שאתה שולל אותה עד הסוף או שלא איכפת לך ממנה בכלל.

גוף של אישה זה טבעי, וגם גוף של גבר. ממתי לכל הרוחות זה טבעי שאישה תעשה אהבה עם אישה אחרת אתה מוכן להסביר לי? אני עדיין לא מבין את המוח המעוות שלך בכלל.

סקס במקור הוא לעשיית ילדים, זה בום בום מקדימה וגמרנו, זה לא להנאה, זה שזה הפך להנאה זה מצויין. ושוב, תסביר לי איך זה שדוגי סטייל עם אישה זה בסדר, כשזה מבחינת הטבע לא אמור להיות, בעוד שעם גבר זה השפלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה.. איך Path Finder קרא לכם.. אה כן, דפוק.

אם אין לך משהו נורמאלי להגיב אתה מוזמן לשמור את התגובות של אנגלית מטומטמת של ילד בגן אצלך.

:\

אה כן מה שמעתי אתמול בטלוויזיה...

(errrrr i gotta learn to think before the action)

אני רק הבעתי את דעתי לגביי משיכה מאותו מין...

יש לי דעה זהה ל-Michalle Bet

רק שאני ניסחתי את זה שונה...

בצורה של "אנגלית של ילד בן שבע(~)"

ואני עושה שיעורים לאנגלית...

אם אתה רוצה אני יכול ללמד אותך מתי שבא לך עדיף בימי חמישי...

אם אתה מעוניין תבוא לאייסיקיו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם חתונה זה לא טבעי, הגברים אמורים ללכת מכות אחד עם השני בתקופת הייחום והזכר השולט הוא שיפרה את הנקבות בטריטוריה שלו.

OpenSource זה לא טבעי, זה לא מקדם את האינטרסים שלך.

כשחייל בקרב קופץ על רימון יד כדי להציל את החברים זה לא טבעי.

המושג מדינה לא טבעי.

אומנות זה לא טבעי.

לעומת זאת אונס, רצח וגניבה הן פעולות טבעיות לחלוטין.

הטבע עשה את שלו ויצר בני אדם עם היכולת לחשוב בפני עצמם, לצערינו יש עדיין אינסטינקטים מוטבעים בנו אבל רצויי כמה שיותר לא להתייחס אליהם.

יכול להיות שיחסי מין חד מיניים הם לא טבעיים, אבל זה תקף באותה רמה שלאכול שוקולד עם חומוס זה לא טבעי.

כל עוד זה לא פוגע באף אחד באופן מוחשי ולא סתם "זה מפריע לי" כל אחד יעשה מה שבראש שלו.

מין בפרהסיה יש בטלויזיה ללא חוסר, מספיק לראות את הפרומו של פרוייקט Y ולהבין את הרמה הנמוכה שהדרדרנו אליה בתור אוכלוסיה (כמובן לא ייחודי לישראל). אפשר לדון בתת הרמה הכללית של הגישה שלנו ליחסי מין באופן כללי אבל אין זכות להתלונן שהציבור ההומו-לסבי מקים ארוע שאילו היה "סטרייט" אף אחד לא היה מתייחס אליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

גם הומוסקסואליות זה בטבע...

ואולי מישהו לא זוכר, אבל יש צפרדעים שמשנות את המין שלהן בהתאם לסביבה.

התירוץ של הטבע הוא דבר אידיוטי שמגיע מאנשים חשוכים (שבמקרה הם גם פאנאטיים בנושא הדת) רב אחד פסק להם אז ככה הם פועלים.

כמו בנושא של בשר וחלב, בתנ"ך לא כתוב בשום מקום שאסור לאכול בשר וחלב.

יש גם כמובן את סתם אותם אנשים טיפשים שמסתתרים מאחורי אמירות טיפשיות ("ככה זה בטבע").

ולפסקה האחרונה אצל אמירם, על האירוע והמטרה שלו אין תלונות, הוא צודק והוא מכובד. אבל בדרך שהם בוחרים לקיים את האירוע זה מבייש. גם אותם אנשים שכאילו באים להראות תמיכה אבל בעצם הולכים רק בשביל המסיבה.

אני גם נאלץ להסכים עם מישה, למה לסביות זה בסדר והומוסקסואלים לא? כי לסביות זה מגרה יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Micahell bet:

באהבה

אולג

;)

:) משעשע ביותר, ככה בדיוק עונה הומו כועס. אולג, אין לי בעיה עם זה שאתה מעדיף מאחורה סיגרים קובניים, וזה לא יפריע לי בכלל, כל עוד אני לא מכיר אותך.

תודה על ההשקעה.

זה אותו דבר, זה תופעה אחת, או שאתה שולל אותה עד הסוף או שלא איכפת לך ממנה בכלל.

גוף של אישה זה טבעי, וגם גוף של גבר. ממתי לכל הרוחות זה טבעי שאישה תעשה אהבה עם אישה אחרת אתה מוכן להסביר לי? אני עדיין לא מבין את המוח המעוות שלך בכלל.

סקס במקור הוא לעשיית ילדים, זה בום בום מקדימה וגמרנו, זה לא להנאה, זה שזה הפך להנאה זה מצויין. ושוב, תסביר לי איך זה שדוגי סטייל עם אישה זה בסדר, כשזה מבחינת הטבע לא אמור להיות, בעוד שעם גבר זה השפלה?

??? ??? נו באמת FFS!

מתי אמרתי שלסביות זה טבעי? שאלת אותי ותקשיב טוב הפעם(אני מקווה שישנת ואתה עירני), אם אני נגעל כשאני רואה 2 בנות מתחרמנות , אז לא!(יש גבול, אבל ככה חפיף לא) הבנת? אין לי כוח להסביר לך כל פעם, ותפסיק למשוך את זה לכיוונים אחרים.

ולא איכפת לי מה גברים אחרים עושים עם נשים בחדר השינה, שיעשו תלתאורלי, ובנאלי מרובע, אני לא שם קצוץ, אני מדבר על גברים בלבד.

מבחינתי גבר שמקבל מאחורה זאת השפלה, לא איכפת לי אם הוא אוהב את זה, ואני לא שם קצוץ אם זאת ה120 או ה130, ככה אני מרגיש כלפיו.

אמירם, אם אני אתחיל לענות לך זה יגרור עוד 4 5 דפים של ויכוחי טיפשי, כי אנשים משכנעים אותי שהדעות שלי לא נחשבות או נורמלאיות, ושלהם כן? מי יכול לקבוע?

בכל מקרה, אני מקווה שתבין אותי שאני מנסה לסיים עם זה כמה שיתר מהר.

גמד, לך תשב על כיסא הפוך, ניראה שאתה פגוע מכל הדיון.

לסיכום, אחרי כל ההכפשות וההסברים המלומדים מצידכם על כמה שזה טבעי בעינכם, וכמה זה מתקדם וליברלי, אני נשארתי בדעותי, ורק חיזקתם אותם אצלי.

ושוב לרפי השכל, אני לא נגד הומואים, ואני לא רוצה לרצוח אותם, או להפלות אותם, אני פשוט מרגיש כלפיהם רחמים בעיקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבקש מכולם להרגע עם הירידות ההדדיות אחרת אני איאלץ לנעול ואני באמת שלא רוצה

אתם מנסים לשכנע אדם שתפוח יותר טעים כשלמעשה אותו אדם חושב שדווקא תפוז הוא יותר טעים.

אתם יכולים להביא ערכים תזונתיים, רכיבים משאלי דעת קהל משלא תרצו אבל אותו אדם אוהב תפוז

וזהו. גם אם כולם חושבים שתפוח הוא יותר טעים ואפילו אם זה טבעי או נורמלי או מקובל שתפוח טעים יותר

לבן אדם הזה התפוז טעים יותר וזהו. אז תפסיקו לשכנע את אותו בן אדם כי אתם גוררים דיון למטח השמצות

הדדיות שלא מובילות לכלום. אם אתם רוצים להעליב אחד את השני אתם מוזמנים להמשיך דרך הודעות פרטיות

או באיציק. אני מקווה שהבהרתי את עצמי בצורה טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...