"מצעד הגאווה הבא בירושלים" - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"מצעד הגאווה הבא בירושלים"

Dark_Phantom

Recommended Posts

אורח The_Exorcist

וחלק מהציבור לא יקבל אותם רק בגלל כאלה דברים.

וזה שציצים מתנופפים במועדונים זה לא עושה את זה בסדר, זה מראה עד כמה החברה שלנו דפוקה מהיסוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 101
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אורח The_Exorcist

אין קשר להומואים, שיהיו הומואים, לסביות, קוקסינלים, אוכלי צ'יפס, מנשנשי נאצ'וס.

אבל לנופף באיברי מין ברחוב זה מראה עד חברה דפוקה וחולה, לא משנה אם נאווה הלסבית עושה את זה וזה לא משנה אם יהודה הסטרייט עושה את זה.

אפשר לעשות מצעדים בצורה מכובדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא אמר להם לא להיות הומואים או לסביות, שיהנו ושיעשו מה שטוב להם. אבל למה צריך להוציא את זה לרחוב ולנופף באיברי מין מפלסטיק?

ונכון, גם מצעד האהבה הוא מצעד בזוי.

מה כל כך בזוי במצעד ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

תנסה אתה לאכול שתוקעים לך *** מול הפרצוף...

ואם לא רואים משהו בזוי בנערות בנות 16 שהולכות עם חזיות ברחוב ומשגלי ענק פומביים...לא פלא שלא אוהבים את הישראלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החברה הישראלית סגורה במיוחד עבור בני מיעוטים השונים ואני לא רק מדבר על המין.

למרות שלאחרונה, חל שיפור מה ביחס להומואים וללסביות אבל עדיין הרבה אנשים חושבים שלהיות

הומו או לסבית זה לא בסדר וחבל. כעקרון זאת היא תוצאה ישירה של חינוך וערכים שקיבלו האנשים

במהלך חייהם והתופעה היא בעיקר בין המבוגרים ופחות בין הנוער וצעירי שיותר פתוחים לעניין.שתבינו,

שלשכנע אנשים שעבורם חצי חיים מאחוריהם שמה שלימדו אותם זה לא בסדר, נדרש מאמץ גדול מאוד

בשביל זה. כמו כן מבוגרים הם הרבה פחות פתוחים לרעיונות ושינויים חדשים שכן בתקופתם זה לא היה

נהוג והתרבות הייתה אחרת לגמרי. הדבר ניכר במיוחד בישראל שהיותה מדינה שבה דת הולכת בצמוד מאוד

עם הדמוקרטיה ולכן גם שינויים הקשורים לנושאים רגישים כגון להיות שונה מבחינה מינית נתפסים פה הרבה

יותר לאט מאשר מדינות שבהם הדת שלוטת פחות ברחוב, כמו הולנד, מדינות סרנדניביות ואפילו ארה"ב. הרעיון

של להביא את המצעד לירושלים הוא אולי נסיון להוכיח שגם אנחנו מסוגלים להתמודד עם השינויים למרות הכל

ולהראות לאנשים שלהיות הומו זה לא פשע.

בקשר למצעד הגאווה, הרי אנשים לא עושים את זה כדי לעצבן מישהו הם עושים את זה בשביל את עצמם,

להראות שהם גאים במי שהם, לא מפחדים להיות שונה ומנסים לשכנע אותם לקבל אותם כמו שהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

אם מישהו מציג את עצמו בצורה מבזה, גם יקבלו אותו בצורה מבזה.

ואין קשר לדת, אבל קצת כבוד לאנשים אחרים שלא מעוניינים לראות כאלה דברים בפומבי.

אם הם יציגו את הנושא בצורה יותר מכובדת, הרבה יותר אנשים יקבלו את הנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואין קשר לדת, אבל קצת כבוד לאנשים אחרים שלא מעוניינים לראות כאלה דברים בפומבי.

מי שלא רוצה לראות את זה, שיסגור את העניים.

חברה מודרנית מתקדמת לא הולכת לסבול בגלל חברה של פינגווינים שלא יודעים להתקדם לעולם מודרני ופתוח יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שאתה רואה את זה כדבר מבזה או כדבר לא מכובד. זה סך הכל עור.

המצעד הוא סך הכל יום אחד, לא צריך להתרגש מזה יותר מידי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגמד: בתור זכר שלובש ביקיני... (השלם את החסר)

ולעניינינו אני באמת לא יודע איך זה המצעד בתל-אביב אבל בירושליים אין איברי מין מפלסטיק מתנופפים (לפחות לא שאני ראיתי וכמו שאמרתי הייתי בשניהם)

אני באמת חושב שזה מוגזם אם באמת עושים את זה אבל זכותם המלאה של ההומואים לצעוד ולומר "אנחנו כאן"

כי באמת רוב החברה לא מקבלת את זה וכמו שליהודים בניו-יורק מותר לצעוד ולהציג את ה"סטייה הדתית הזאת" גם להומואים מותר

(אל תתחילו איתי על מה שאמרתי על סטייה דתית זה בציניות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין איך פתאום כל כך איכפת לדן מרחסין ולחבריו מקהילת ההומויים-לסביות.

מעניין שפתאום התחיל להיות איכפת להם ב-5 שנים האחרונות כשהתחילו להיות מצעדי הגאווה.

הם, לא איכפת להם מהקהילה ההומו לסבית הם באים פעם בשנה לראות את הפריצות ולא באמת לתמוך

במאבקם של ההומו לסביים.אני בטוח שדן מרחסין וחבריו מעולם לא פעלו למען קהילת ההומיים.

הם מעולם לא השתתפו בהפגנות של הומויים הם מעולם לא פעלו במסגרת חברתית וקהילתית

למען הקהילה ההומו לסבית.הם מעולם לא השתתפו בשום דבר למען ההומו לסביים אבל כשהם ראו שיש מצעד

שאפשר לראות שם פריצות אז הם באים אבל הם באים לשם בשביל עצמם ולא בשביל להזדהות עים קהילת ההומו לסביים.

הכל חארטה מדינת הפכה להיות מדינה שכל אחד דואג לתחת שלו ול-90% ממשתתפי המיצעדים לא איכפת מקהילת

ההומו לסביים הם באים בשביל לראות את הפריצות ובזה מסתיימת "תרומתם" למען קהילת ההומו לסביים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...