"מצעד הגאווה הבא בירושלים" - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"מצעד הגאווה הבא בירושלים"

Dark_Phantom

Recommended Posts

ובכן, לדעתי צריך גם לארגן מצעד לפדופילים, למתאבדי חמאס, אפילו לקניבלים, כולם חושבים שהם קצת שונים ולא מקבלים אותם, צריך לעודד אותם לצאת מהארון.

כל הדבר הזה הוא בדיחה, לדעתי שיהיו עוד 200 תהלוכות כאלה בשנה אני עדיין חושב ואחשוב

הומו = בן אדם בלי כבוד עצמי, שלא לדבר על גבר.

הם נדלקים אחד על השני, זה מובן, זכותם. לכל אחד הסטיה שלו, אני למשל אוהב בנות.

ודן מר-חסין אוהב ?? :P

לא יכולתי להתאפק דן, השם שלך קורץ :-* :D;) ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 101
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אוקי, נכון, לא פעלתי לקהילה ההומו-לסבית, ואני גם לא הולך לפעול. אם הם רוצים משהו הם ישיגו אותו בעצמם. אבל זה שאני מקבל אותם בלי שום בעיות זה כבר תמיכה מצויינת ועזרה טובה מאוד לדעתי.

ע"י זה שאני מתייצב במצעד, אני אישית מראה את התמיכה שלי, וגם נהנה ממסיבה מצויינת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הומו הוא ממש לא אדם בלי כבוד עצמי, הוא גם לא אשם במי שהוא, ככה הוא נולד וזהו.

לעומתם קניבלים, חמאסנקים וכל שאר הירקות הם בחרו את הייעוד שלהם בעצמם, מתוך

בחירה חופשית ואם אתה לא מבין את ההבדל בין שתיים אז חבל מאוד. ותפסיק להיות גזען.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

קאניבלים גם נולדו ככה, אז בבקשה אל תכלילו אותם 8)

מישה, אתה לא הולך למצעד בשביל לתמוך בהם, אל תספר סיפורים. אתה הולך למצעד בשביל לחגוג בפריצות שנמצאת בו. לא אכפת לך בשביל מה הוא קיים, העיקר שיש בו אורגיה אחת גדולה.

ואת הדעות ה(אני מצנזר את עצמי, תשלימו לבד) של מיכאל הזה, זאת בעיה נפשית קשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיכף תגיד לי שפדופילים גם נולדו ככה.

בכל מקרה, אני לא מבין מה הגזענות בזה שאמרתי שבשבילי הומו זה אחד בלי כבוד

מה? מה גזעני פה?

אני לא אוהב שוקולד לבן וחושב שהוא מתוק מידי ויותר מידי ממנו יגרום לך להקיא, אני גזעני כלפי מי עכשיו?

אני אמרתי על להרוג אותו בגלל מה שהוא?

להפלות אותו?

נו טוב, העובדה שאנשים כותבים בפורום לא מצילה אותם מרפיון מוח קשה.

אז עשו טובה, נאורים בגרוש תיהיו על הגב של משתמש אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיכף תגיד לי שפדופילים גם נולדו ככה.

בכל מקרה, אני לא מבין מה הגזענות בזה שאמרתי שבשבילי הומו זה אחד בלי כבוד

מה? מה גזעני פה?

אני לא אוהב שוקולד לבן וחושב שהוא מתוק מידי ויותר מידי ממנו יגרום לך להקיא, אני גזעני כלפי מי עכשיו?

מה גזעני במה שאמרת ?! מה הקשר שאין לו כבוד ?? למה שלא יהיה לו כבוד ? וגם רשמת שהוא לא גבר ...

אז מה הוא ?! אישה ? אתה רואה את גזעני ובעניין השוקולד העלבת פה משהו לא מישהו אבלבגלל שלשוקולד אין חיים ואין

רגשות אז אתה לא יכול להיתו גזעני פה כי זה לא הטעם שלך . אם תגיד שהומואים גם זה לא הטעם שלך אז זה בסדר אבל למה להגיד שהם לא גברים בעוד שהם כן ?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשווה בין שוקולד וחתך אוכלוסייה. זה שאתה לא אוהב אותם לא נותנת לך זכות

להגיד שהם אנשים בלי כבוד. אולי זה לא ממש גזענות אבל זה גם לא ממש מקובל.

אני בטוח שעל אנשים שהם נבדלים ממך אתה לא אומר שהם בלי כבוד, איך בדיוק

הומו שונה מכך? רק בגלל שהוא אוהב גברים ולא נשים. מי אתה שתיקבע מה זה נורמלי

ומה זה לא. אולי בכלל הומו זה בסדר וכולנו לא? איפה כתוב שלא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קאניבלים גם נולדו ככה, אז בבקשה אל תכלילו אותם 8)

מישה, אתה לא הולך למצעד בשביל לתמוך בהם, אל תספר סיפורים. אתה הולך למצעד בשביל לחגוג בפריצות שנמצאת בו. לא אכפת לך בשביל מה הוא קיים, העיקר שיש בו אורגיה אחת גדולה.

ואת הדעות ה(אני מצנזר את עצמי, תשלימו לבד) של מיכאל הזה, זאת בעיה נפשית קשה.

מזל-טוב, תגלית השנה - בני אדם הם אינטרסנטים!

ברור שבן-אדם לא ילך למקום בו אין לא רווח זה או אחר. מאידך, זה כלל לא משנה, שכן עצם העובדה שאנחנו לוקחים חלק בפרוייקט שכזה - כבר תומכת (כמו שכבר אמרו). נוכחות של אנשים נראית יותר לשאר הציבור וזה די ברור. קח לדוגמא הפגנה בה נמצאים 10 אנשים - מי יסתכל לעברם. לעומת זאת קח הפגנה של 100,000 - האירוע יקבל הרבה יותר מודעות. וזה בעצם מה שהמצעד הזה מנסה להשיג - מודעות! החברה המערבית לומדת להבין שהומאים הם חלק אינטגרלי ממנה - למרבה הצער לא כולם יודעים זאת, ולכן המצעדים האלה ימשיכו להתקיים.

בתגובה לכל אלה שאמרו "שיש צורה ודרך לכל דבר" - נו בולשיט. מסיבות מושכות קהל - קהל מושך תקשורת - תקשורת גוררת מודעות בציבור. זה האמצעי היעיל ביותר שיש לקהילה והוא בטח עדיף על מסע הסברה שיוביל אדם מעונב.

Eran, מה שהוא התכוון לומר שגם מה שנורמלי (הרוב כפי שהגדרת) יכול להיות שגוי לעיתים. (דוגמה: דת 8))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזל-טוב, תגלית השנה - בני אדם הם אינטרסנטים!

ברור שבן-אדם לא ילך למקום בו אין לא רווח זה או אחר. מאידך, זה כלל לא משנה, שכן עצם העובדה שאנחנו לוקחים חלק בפרוייקט שכזה - כבר תומכת (כמו שכבר אמרו). נוכחות של אנשים נראית יותר לשאר הציבור וזה די ברור. קח לדוגמא הפגנה בה נמצאים 10 אנשים - מי יסתכל לעברם. לעומת זאת קח הפגנה של 100,000 - האירוע יקבל הרבה יותר מודעות. וזה בעצם מה שהמצעד הזה מנסה להשיג - מודעות! החברה המערבית לומדת להבין שהומאים הם חלק אינטגרלי ממנה - למרבה הצער לא כולם יודעים זאת, ולכן המצעדים האלה ימשיכו להתקיים.

בתגובה לכל אלה שאמרו "שיש צורה ודרך לכל דבר" - נו בולשיט. מסיבות מושכות קהל - קהל מושך תקשורת - תקשורת גוררת מודעות בציבור. זה האמצעי היעיל ביותר שיש לקהילה והוא בטח עדיף על מסע הסברה שיוביל אדם מעונב.

יפה...לא יכולתי להסביר את זה בצורה טובה יותר !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה פה כמה אנשים שחוזרים על אותה שטות

מתאבדי חמאס, קניבלים, אנסים, פדופילים וכו פוגעים באנשים אחרים

הפעולה שעושם אותם מה שהם פוגעת בחיים של אנשים אחרים

לעומתם הומואים ולסביות ממש לא פוגעים באנשים, הכל נעשה בהסכמה של שני הצדדים. אני לא מבין איך אתם בכלל יכולים להשוות בין שני הדברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...