"מצעד הגאווה הבא בירושלים" - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"מצעד הגאווה הבא בירושלים"

Dark_Phantom

Recommended Posts

מעניין איך פתאום כל כך איכפת לדן מרחסין ולחבריו מקהילת ההומויים-לסביות.

מעניין שפתאום התחיל להיות איכפת להם ב-5 שנים האחרונות כשהתחילו להיות מצעדי הגאווה.

הם, לא איכפת להם מהקהילה ההומו לסבית הם באים פעם בשנה לראות את הפריצות ולא באמת לתמוך

במאבקם של ההומו לסביים.אני בטוח שדן מרחסין וחבריו מעולם לא פעלו למען קהילת ההומיים.

הם מעולם לא השתתפו בהפגנות של הומויים הם מעולם לא פעלו במסגרת חברתית וקהילתית

למען הקהילה ההומו לסבית.הם מעולם לא השתתפו בשום דבר למען ההומו לסביים אבל כשהם ראו שיש מצעד

שאפשר לראות שם פריצות אז הם באים אבל הם באים לשם בשביל עצמם ולא בשביל להזדהות עים קהילת ההומו לסביים.

הכל חארטה מדינת הפכה להיות מדינה שכל אחד דואג לתחת שלו ול-90% ממשתתפי המיצעדים לא איכפת מקהילת

ההומו לסביים הם באים בשביל לראות את הפריצות ובזה מסתיימת "תרומתם" למען קהילת ההומו לסביים.

למה אתה עובר לפסים אישיים, דן עשה לך משהו אישי?

איך אתה יודע אם הוא פעל למען קהילה של הומואים או לסביות או לא, איך אתה יודע מה חבריו עשו?

למה אתה כל כך בטוח אם הוא יבוא למצעד, הוא הבטיח לך את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 101
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לדעתי אתם סתם מתנפלים על הגמד. לכל אחד יש זכות להביע את דעתו, שונה ככל שתיהיה.

אתם רואים שהוא היחיד פה שהיה נגד המצעד והתנפלתם עליו.

אני אישית גם נגד המצעד, ולא בגלל שאני חושב שזה לא בסדר להיות הומו או לסבית, אלא בגלל הצורה בה המצעדים האלו צתרחשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא התנפל על הגמד, אני הערתי לtornado שפתאום התחיל לרדת

לפסים אישיים ולהכליל. לכל אחד דעה שלו וזה לגיטימי כך שאין שום פסול בדעה שלך

או של גמד.

לא דיברתי עליך, אלא על כל אותם משתמשים הכן התנפלו עליו ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה אמרתי שאני מגיע למצעד?

באמת תופעה קשה. ירושלים עוד עלולה להפסיק להיות העיר הענייה ביותר בישראל.

כואב לך לראות שונים ממך? וואלה אל תבוא. ירושלים רק תרוויח מזה.

אה כן, אם אני חי עד אז - אני שם

ותגובתך הייתה

מה ש Greave אמר, + לראש העיר קוראים אורי לופוליאנסקי

האים אתה מתכוון לא לחיות עד אז?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

הגמד יכול לדבר בשביל עצמו, תודה רבה לכולם. אכן הרגשתי שיש כאן מספר אנשים שתוקפים, אבל זה לא מפליא אותי.

בקשר להודעה של tornado, באמת אין לי מושג מה הקשר לדן ולמה הוא בכלל הכניס פסים אישיים לדיון. אבל בכל שאר ההודעה הוא צדק.

אנשים מגיעים למצעדים כאלה בשביל הפריצות ולא באמת בשביל המטרה. כמה באמת הלכו למפגשים הומו-לסביים בשביל לתמוך?

אני הייתי באחד כזה (בהוד השרון), עם ידידה שלי שיצאה מהארון, תתפלאו לדעת שם חלק מההומאים והלסביות חושבים שהמצעדים האלה הם בושה.

ובמדינה דמוקרטית גם צריך להתחשב באחרים, גם לחופש הביטוי יש גבולות מסויימים.

יש דרכים אחרות ופחות מבזות להגיד שהם כאן, בצורה שהם מציגים את עצמם הם לא ישיגו שום דבר חוץ מעוד שנאה.

וDecktor, תן לי לנחש...לא ראית את הסרט של סאות'פארק הא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ מה הקשר ?! רוב האנשים (בכלל שהם לא הומואים) הולכים למצעד כי ממש כיף שם ומצחיק וצבעוני וכמו שהולי אמר יש שם מסיבות פצצה . ההומואיםוהלסביות מצידם גם נהנים וגם מזדההים עם הקהילה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...