3Dאפשרי על מסך 200HZ של LG? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

3Dאפשרי על מסך 200HZ של LG?

slrr

Recommended Posts

מה תנסה? הוא עדיין לא קנה וזה עסק לא זול.

איך יודעים כמה HZ הכרטיס מסך שלי תומך.... לא לשכוח שצריך את זה בFHD ... אז גם איזה כרטיס לקנות? כי הכרטיס שלי כרגע לא יגיע למקום כזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך לבדוק אם הטלויזיה תומכת ב- 200Hz אמיתיים (מה שלא נראה לי), כי לרוב עושים כל מיני טריקים של עיבוד אותות לשיפור איכות התמונה ומשווקים אותה כביכול עם תדר רענון גבוה כאשר בפועל מדובר בקצב רענון רגיל .

חוץ מזה אם הטלויזיה תומכת ב-3D (ז"א 120Hz אמיתיים), אתה לא חושב שב- היו משתמשים בזה לצורך שיווק :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך לבדוק אם הטלויזיה תומכת ב- 200Hz אמיתיים (מה שלא נראה לי), כי לרוב עושים כל מיני טריקים של עיבוד אותות לשיפור איכות התמונה ומשווקים אותה כביכול עם תדר רענון גבוה כאשר בפועל מדובר בקצב רענון רגיל .

חוץ מזה אם הטלויזיה תומכת ב-3D (ז"א 120Hz אמיתיים), אתה לא חושב שב- היו משתמשים בזה לצורך שיווק :nixweiss:

לא ה-3D האמיתי זה שיש לטלוויזיה מנגנון עצמי שהופך תוכן לתלת מימד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ה-3D האמיתי זה שיש לטלוויזיה מנגנון עצמי שהופך תוכן לתלת מימד

לא הבנתי למה אתה מתכוון במנגנון עצמי שהופך תוכן לתלת מימד.

למעשה טלויזיות ה-3D עובדות באותה שיטה של ה- 3D Vision של נוידיה, שהיא ה- Active Shutter, שעבורה צריכים שיכולה להעביר שתי תמונות שונות (אחת לכל עין) בקצב של 60Hz וכך יוצא 120Hz סה"ך, על כן כל שאינה תומכת ב-120Hz אמיתיים לא תתמוך ב-3D Vision.

עם זאת, יש את ה- Stereoscopic 3D של נוידיה שלפעמים מבלבלים עם 3D Vision, שלא מצריך מיוחדת כיוון שעובד על עקרון האדום כחול ומצריך כאלה, אך לא נחשב לתלת מימד אמיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...