מחפש המלצות לנתב גיגה משולב מודם ורשת N - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש המלצות לנתב גיגה משולב מודם ורשת N

bigblue

Recommended Posts

טוב, כפי שהכותרת אומרת אני רוצה להחליף את הנתב המיושן שלי שקיבלתי מבזק בנלאומי

לציוד יותר טוב וגם מפני שהנתב הנוכחי שלי מתחיל להראות סימני גסיסה.:biggrinangelA:

אני צריך עם כניסות LAN של גיגה + מודם ADSL + אלחוטית N. התקציב הוא עד 1500~ פלוס מינוס.

השאלה האם קיים מוצר כזה??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשרי אבל, הנתב הנוכחי שלי am 604g עושה המון בעיות ניתוקים, איפוס סיסמאות רנדומלי וכל מיני ירקות.

מה גם שאני רוצה כמה שפחות מכשירים על המדף,

וגם פחות התעסקות עם שני נתבים\מודמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-ASUS הוא אכן לא הנתב המצטיין ביותר בשוק אבל כמודם פשוט הוא יתפקד בסדר גמור. תשדך לו את ה-TP-LINK דגם TL-WR1043ND שסקרתי כאן (http://www.netcheif.com/Reviews/TL-WR1043ND/TL-WR1043ND.htm) ושעולה פחות מ-400 שקל וזה בהחלט יהיה מצויין עבורך. חבל להוציא עוד כסף, במיוחד שאין היום בשוק הישראלי שממש עונה לדרישות שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Cheif הנתב הזה יתאים לניגון סרטי 1080P לא מכווצים (bluray מקורי) ברשת אלחוטית?

יש לי מחשב נייד דגם DV3-2150ej עם כרטיס 5100AGN עם Edimax BR-6424N וזה מגמגם כרגע, ולא בגלל המחשב.

למרות שזכור לי שניסיתי בזמנו וזה עבד בסדר.. הנתב שלי קצת מגמגם לאחרונה, אפילו שאני נכנס לממשק שליטה שלו לוקח לו זמן לטעון את העמודים.. :-\

בכל מקרה האם כדאי לקנות את ה-TPLINK וגם כרטיס חיצוני כמו ה-Edimax 7718 שאתה משתמש בו? או שמספיק הכרטיס המובנה בנייד שלי?

בכלל גם 1gbps תעבורת קבצים חוטית לא תזיק.

מודם לא צריך, זה באמת מיותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנתב שהצעת בהחלט יענה על הדרישות שלי, אבל האם קיים בכלל נתב\מודם עם כניסות גיגה לשוק הביתי? (במחיר שפוי)

אני לא מכיר אחד כזה. אתה לכל היותר יכול לקחת משולב שיש לו חיבורים של 100M ולחבר לו SWITCH של 1G.[br]פורסם בתאריך: 14.07.2010 בשעה 16:52:49

Cheif הנתב הזה יתאים לניגון סרטי 1080P לא מכווצים (bluray מקורי) ברשת אלחוטית?

יש לי מחשב נייד דגם DV3-2150ej עם כרטיס 5100AGN עם Edimax BR-6424N וזה מגמגם כרגע, ולא בגלל המחשב.

למרות שזכור לי שניסיתי בזמנו וזה עבד בסדר.. הנתב שלי קצת מגמגם לאחרונה, אפילו שאני נכנס לממשק שליטה שלו לוקח לו זמן לטעון את העמודים.. :-\

בכל מקרה האם כדאי לקנות את ה-TPLINK וגם כרטיס חיצוני כמו ה-Edimax 7718 שאתה משתמש בו? או שמספיק הכרטיס המובנה בנייד שלי?

בכלל גם 1gbps תעבורת קבצים חוטית לא תזיק.

מודם לא צריך, זה באמת מיותר.

לגבי ניגון HD באלחוט אני לא נותן הבטחה לגבי שום ראוטר. זה מאוד תלוי ברמת הקליטה שלך ובאיכות כרטיס הרשת. בכל מקרה , הכרטיס המובנה של הנייד שלך מספיק לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו אני בשיקול אם כדאי להוציא 400 ש"ח על נתב ולנסות.. המרחק בין הנתב למחשב הוא לא יותר מ-10 מטר בקו אווירי בין שני חדרים צמודים, הקליטה עם הנוכחי מצויינת אבל זה פשוט לא רץ והיום קיבלתי 1080P חדשה וזה מבאס.

אולי עדיף לקדוח בקיר, להוציא כבל מחוץ לדירה, ולהעביר לחדר השני, יעלה רבע ויעבוד 100%.[br]פורסם בתאריך: 14.07.2010 בשעה 20:09:54

החלטתי לא להאמין באלחוטי, קדחתי בקיר העברתי כבל, קניתי switch 1gb עובד בובל'ה.. (עבד גם לפני הסוויטצ').
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...