מחפש טלפון מבוסס אנדרויד לרכישה בברלין או ארה"ב - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש טלפון מבוסס אנדרויד לרכישה בברלין או ארה"ב

Nirco

Recommended Posts

אני רוצה לקנת טלפון חדש מבוסס אנדרויד, לאחר שבדקתי את האופציות בארה"ב וגיליתי שמרבית הטלפונים לא יתאימו לארץ, החלטתי שסבי יירכוש את הטלפון בברלין.

ישנו טלפון אחד שמוצא חן בעיניי samsung s, המחיר שלו בברלין לאחר החזר tax free הוא 1962 ש"ח, אשמח להמלצות על טלפונים נוספים וחוות דעת על הטלפון הנ"ל בנוגע לאיכות הצילום בhd ולכמות המשחקים הראויים שניתן למצוא לאנדרויד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע כמו מחיר מצויין ממש.

מישהו כאן פתח ת'רד על ה- S שלו, והוא נשמע מרוצה מאוד.

מבחינת משחקים, זה יותר תלוי במערכת הפעלה עצמה מאשר במכשיר.

מכיוון שרשמת שאתה מעוניין באנדרויד, אני לא חושב שזה ממש ישנה איזה מכשיר תקנה

מבחינת משחקים, כל עוד הוא בעל חומרה מספיק חזקה, וה- S בעל חומרה מספיק

חזקה אני מאמין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה בברלין מצאת ב 2000 ש"ח?

לגבי חומרה, זה הנכשיר הכי חזק שקיים בשוק כרגע.

צילום הוידאו ב HD מעולה, יש דוגמאות ב GSMARENA בסקירה שלהם.

הייתי מעלה דוגמה, אבל הגודל יוצא די מפלצתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רע בכלל, רק שים לב שאין להם מלאי וצריך לעשות booking. לפי מה שרשום בחנות בברלין זה זמין תוך 3-10 ימים לאחר BOOKING, בשאר החנויות צפוי מלאי תוך 10-30 יום.

אם יש לך חלון זמן מספיק ועצבים לעמוד בעמדות החזרי המס בשדה התעופה, זה אחלה מחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם שעברה שניסיתי לקבל החזר מס זה היה סיפור, חיפשנו את העמדה של החזר המס והיא הייתה ריקה ובסוף היינו צריכים למלא טופס ולשלוח אותו בדואר היינו בטוחים שלא קיבלנו החזר אך לאחר מספר חודשים זיהינו זיכוי מחברת האשראי מהניסיון שלי לקבל החזר זה קל פשוט ובהחלט אפשרי.

לגבי הבוקינג לא שמתי לב אני מקווה שעד אוגוסט יהיה להם מלאי ואם לא סבא שלי יתקשר.

דרך אגב השרשור שלך עזר לי מאוד להגיע להחלטה ביקורת מקיפה התרשמתי :yelclap:

לגבי איכות האוזניות שבאות עם המכשיר הן סבירות? מהנסיון שלך איך הממשק וחווית השימוש ביחס למתחרה מבית אפל?

תודה מראש :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האיכות של האוזניות טובה, לא בדיוק סנהייזר של 500 שקל אבל לא ב 50 שקל מהשוק.

אפשר לשים אותן קצת מתחת ל CX300 של סנהייזר ודומותיהן.

מגיעות עם המכשיר in ear, שאני אישית ממש לא אוהב.

בנוסף לאיכות שלהן שלא מאכזבת בכלל, הן מגיבות מצוין לאקולייזרים והאפקטים שסאמסונג הכניסו (אפקט סראונד 5.1, הגדרות סאונד ל wide dynamic range ועוד)

כנראה in ear מגיבות יותר טוב לדברים האלו, כי באוזניות כפתור שניסיתי, ה 5.1 לדוגמה סתם נשמע מחורבש.

לגבי הממשק וחווית השימוש-

למרות שאני לא חובב גדול של הצורה הבסיסית של הטאצ'וויז של סאמסונג (בעיקר העובדה שהתפריט בנוי בצורת מסכי בית כמו הדסקטופ, מה שדי חסר משמעות ופשוט צועק "אייפון"), הבסיס הוא עדיין .

הכל מאוד אינטואיטיבי וידידותי, התפריטים בנויים בצורה טובה, יש ווידג'טים של המערכת ועוד ווידג'טים נחמדים שסאמסונג הוסיפו (מעקב אחרי סטטוסים של חברים בפייסבוק/טוויטר ועוד, שעון אנלוגי עם תחזית, daily briefing שמרכז יום, תאריך, שעה, מזג אויר, סטטוסים, מניות אם אתה עוקב אחרי מניה כלשהי, ו LOG יומי אם קבעת משהו בלוח השנה.

מבחינת השימוש, המכשיר טס, התפריטים עובדים בצורה חלקה מאוד, ומנוע הפיזיקה מוצלח מאוד. גלילה מהירה בתפריטים עוברת חלק, ושנתקלים בסוף יש את האפקט של ה bump הקטן בסוף.

הכל זורם ואין הרגשה של משהו נתקע או לא זז חלק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...