כרטיס מסך מתחמם מאוד - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך מתחמם מאוד

ggg123

Recommended Posts

אם מדובר ב 100+30 אז לטעמי עדיף להוסיף עוד קצת ולקנות כרטיס חדש. עלות התיקון גבוהה מידי לדעתי יחסית לאיכות של הכרטיס מסך הזה. תודה בכל מקרה, אני אחשוב מה לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי משהו לא בסדר באופן קיצוני 100 מעלות לכרטיס מסך במנוחה לא קל להגיע גם אם המאוורר קצת חלש. ואין סירקולציה בכלל במארז.

אם הייתי צריך לנחש הייתי אומר שהקירור התנתק מהרכיב והוא כמעט לא מקרר אותו.

תיגע בזהירות ובעדינות בקירור של הכרטיס מסך, אם הוא מחובר טוב אז הוא אמור להיות בסביבות ה 95 מעלות ואתה תרגיש את זה מייד (תזהר לא לקבל כוויה)

אם אתה לא מרגיש שהוא חם ואפשר קצת לגעת בו, תוציא את הקירור תמרח משחה חדשה ותראה שבאמת יש מגע בין הקירור לרכיב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

danielbr, זה גם מה שאני חושב. המאוורר פועל בעוצמה מקסימלית ועדיין הכרטיס לא מתקרר. אני אקנה היום או מחר משחה חדשה .

BeBest, לא יודע, לא נראה לי. המאוורר על עוצמה מלאה לא סתם. אומנם לא נגעתי בכרטיס, אבל אפשר לחוש בחום הרב שנפלט ממנו. מה שמוזר זה איך שאר הרכיבים במחשב לא מושפעים מזה ועדיין נשארים על טמפרטורה מצויינת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשים את המאוורר על 100% הוא סתם ישחק

ב130 ש"ח + משחה ואפילו נראה לי משחה טובה עולה כ50 ש"ח אז נגיד 150 ש"ח תוסיף עוד איזה 30 ש"ח ותקנה כבר כרטיס חזק ממנו את HD4350

אבל שני הכרטיסים האלה חלשים הוא מריץ משחקים על LOW בצורה די טובה .. xD

תהנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשים את המאוורר על 100% הוא סתם ישחק

ב130 ש"ח + משחה ואפילו נראה לי משחה טובה עולה כ50 ש"ח אז נגיד 150 ש"ח תוסיף עוד איזה 30 ש"ח ותקנה כבר כרטיס חזק ממנו את HD4350

אבל שני הכרטיסים האלה חלשים הוא מריץ משחקים על LOW בצורה די טובה .. xD

תהנה

לא אני שמתי על 100%, זה אוטומוטי לפי הטמפרטורה. אם זה לא יהיה על 100%, הכרטיס מסך ישרף. כמו שכבר אמרתי, אני לא מתכוון לקנות. אני אקנה רק משחה ב 30 ש"ח, מקסימום אם זה לא ילך אני אקנה כרטיס חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

danielbr, זה גם מה שאני חושב. המאוורר פועל בעוצמה מקסימלית ועדיין הכרטיס לא מתקרר. אני אקנה היום או מחר משחה חדשה .

BeBest, לא יודע, לא נראה לי. המאוורר על עוצמה מלאה לא סתם. אומנם לא נגעתי בכרטיס, אבל אפשר לחוש בחום הרב שנפלט ממנו. מה שמוזר זה איך שאר הרכיבים במחשב לא מושפעים מזה ועדיין נשארים על טמפרטורה מצויינת?

אם הsensor דפוק והוא כביכול אומר שהטמפ' היא 100 מעלות, אז מן הסתם המאורר יפעל על מהירות מקסימלית.

תנסה לגעת בו בזמן פעולה, לא הגיוני לי המספר הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא 100+30 שקל..קריר לכרטיס מסך מגיע כבר עם משחה..אז לא צריך לרכוש משחה בנפרד..

בכל אופן פותח התרד זה בחירה שלך..והחיישן לא מזייף..שכן יש תופעות של התחממות.. :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא 100+30 שקל..קריר לכרטיס מסך מגיע כבר עם משחה..אז לא צריך לרכוש משחה בנפרד..

בכל אופן פותח התרד זה בחירה שלך..והחיישן לא מזייף..שכן יש תופעות של התחממות.. :-X

אני מסכים עם זה שזאת לא בעיה של החישן טמפרטורה, אבל מה שגורם לכרטיס מסך לכבות את עצמו שהוא מגיע לטמפרטורה גבוה הוא החיישן אז זה שהמחשב נכבה לא אומר שזה לא החיישן אבל החיישנים האלה ב"דכ לא מתקלקלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...