דליפת זכרון מטורפת בפיירפוקס - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דליפת זכרון מטורפת בפיירפוקס

morpheus1234

Recommended Posts

אני משתמש בפיירפוקס 3.6.6

כאשר אני מפעיל אותו במצב בטוח (כל התוספות מנוטרלות) ופותח כ8 טאבים הוא גוזל כ100K זכרון

לאחר יממה זה מגיע ל500K!

כאשר הוא לא במצב בטוח (ויש לי מספר יחסית מועט של תוספות בסיסיות מוכרות) המצב גרוע הרבה יותר : כ1.5G לאחר יממה!!

האם זה קורה גם אצלכם? אם לא, מה יכולה להיות הבעיה לדליפה הזאת במצב בטוח?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האתרים של הם אתרים מלאי Java script בשביל הפונקציונאליות ה-AJAX שלהם. בעקרון זה לא בדיוק "מקל" על הדפדפן. יש בעיה מסוימת עם FF שלא ניתן להתכחש לה בעניין הזה. בכל מקרה התופעה די נפוצה אז זאת לא בעיה ספציפית אצלך.

אתה יכול לנסות להשתמש בדפדפן אחר (אני אישית ממליץ על Opera) ולבדוק אם המצב טוב יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה מפריע לך בזמן שימוש בקובץ אחר, יש לזה WORKAROUND פשוט, אם אתה יכול לא להשתמש בדפדפן לכמה זמן.

אם אתה חייב את הדפדפן פתוח (ואם הוא נתקע בעצמו בגלל הזליפה), זה לא יעבוד. אבל אם אתה צריך פשוט להפעיל משהו אחר וצריך את ה-500KB הללו, זה פיתרון סבבה.

פשוט מחליפים למצב PRIVATE BROWSING (קיצור: Ctrl+Shift+P) וסוגרים את הדפדפן. עושים מה שצריכים בלי לסבול ממחסור בזיכרון וכשצריכים שוב את הדפדפן מפעילים אותו. בגלל שפעם אחרונה הוא נסגר בגלישה פרטית, כל הלשוניות שהיו לך יפתחו מחדש אוטומטית (שלא תצטרך לפתוח 8 לשוניות ולהקליד כתובות מחדש).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...