העברה של כסף בPayPal לקניית iPhone מארה"ב - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

העברה של כסף בPayPal לקניית iPhone מארה"ב

nnfyrbsnss

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני מחפש לקנות iPhone והמחירים בארץ פשוט לא הגיונים. מה שהוביל אותי כמו כל ישראלי אחר, בוא נקנה בחו"ל, ובצדק.

בכ"מ, מפה לשם הגעתי לבחור אמריקאי באחד הפורומים שקיבל אחלה של דיל מAT&T ורוצה למכור לי את הiPhone 4 כולל משלוח ב700$, לגמרי לטעמי, ועוד יותר אין לו בעיה בכלל לבצע את העסקה בPayPal.

עכשיו לפני שאני מעביר את הכסף ובסוף מוצא את עצמי עם מינוס של 700$ וקופסא ריקה בדואר, אני רוצה לוודא שהPayPal Protection באמת תקף גם ל"סתם" כסף שהועבר בSend Money (ומה בדיוק לסמן שם? פשוט Goods?) ולא רק על מוצרים שנרכשו דרך , כי בכל הFAQ שחיפשתי באתר של דיברו על מוצרים שנרכשו בeBay.

תודה רבה לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוא רציני, תגיד לו שאתה רוצה לבצע את ההעברה דרך , שיפרסם את האייפון בeBay והתשלום יועבר לו דרך

eBay ככה לפחות תוכל להיות בטוח שתקבל ביטוח מPaypal.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תדאגו לי בקטע של הSim-Free.

רק בבקשה אם מישהו יכול לאשר לי שאני יכול לבצע את ההעברה בPayPal ללא חשש, הוא אומר שהוא לא יכול לבצע את העסקה דרך כי האתר מבקש ממנו כרטיס אשראי כל הזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית הייתי יורד מהעסקה שמוצעת לך. יותר מדי סיכונים:

יכול להיתפס במכס.

יכול להיות שעובדים עליך(הכי פשוט לבדוק אם אתה מכוסה ע"י פייפאל- תשלח להם מייל ותסביר להם).

700$ על פניו נשמע לי כמו הרבה כסף לאייפון(יאק). האלטרנטיבות באמת כה יותר יקרות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות...

פשוט תמתין,עכשיו המכשיר "חם" בשוק חכה קצת תראה אךי הוא יצנח בצורה דרסטית עם אחלה מחירים בחו"ל.

בקשר למחירים בארץ,הגנבים ימשכו לדפוק מחירים והפראירים ימשכו לרכוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...