הכוונה לקניית מלצמות וידאו - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הכוונה לקניית מלצמות וידאו

Mazumotte

Recommended Posts

שלום ויום טוב לכולם :D

אני רוצה לקנות מצלמת ווידאו שאני אוכל בעזרתה גם לצלם את עצמי מנגן כדי להעלות לאינטרנט(כך שהיא צריכה לספק איכות קול מתקבלת על הדעת), ולשימוש בארועים.. אם אפשר שתצלם גם רגילות אז מה טוב :)

אין לי כרגע מושג בקשר לשוק, מה יש ומה כדאי ומה חדש, אז אשמח אם תוכלו להפנות אותי למקור מהימן ועדכני.

תודה רבה לעוזרים :)

עריכה - דבר נוסף, האם אתם ממליצים על מצלמת שוומרת על כרטיס SD או על DVD?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצלמה ששומרת על מיני זה הדבר הכי מיותר בשוק... פשוט איכות זוועה, יש לאחי אחת שיחסית עוד נחשבת טובה.

אתה רוצה לעלות ליו טיוב? אז SD יהיה לך מצויין, יש הרבה מצלמות שמצלמות 720P פרוגרסיב- זה מעולה, ויש כאלה עם חיבורי חיצוני, אבל יקרות יותר.

מה טווח המחיר?

לצלם אירועים? איזה אירועים?

לאירועים קונים HPX 500.... (המצלמה הבאה שלי).

מצלמה שתוכל לצלם סטילס+וידאו HD + אירועים זה 5D מארק 2...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה :)

כן, אני רוצה להעלות ליוטיוב.

אני רוצה משהו הרבה יותר קומפקטי וקטן מהHPX 500, לא מקצועי.

אני צריך משהו שיהיה פשרה בין לצלם בבית ליוטיוב באיכות טובה, לבין משהו שאני אוכל לקחת איתי לטיולים/מסיבות יומולדת של חברים(לרוב בפאבים וכאלה).

לא סגור בקשר לטווח המחירים כי אני לא מכיר את השוק בכלל, אבל אני מניח שאיפהשהו בין 750 ל 1500 יהיה הטווח שלי.

אם אין משהו בטווח המחיר נחשוב על להעלות אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה HPX 500 עולה כ 60 אלף שקל עם עדשה סבירה, לא מתאים לך ,אה? ;D

אייפון 4 עושה 720P באיכות מעולה, וזמין תמיד בכיס שלך.

פאבים? אם הם לא בים, אז שום לא תעזור לך... (חושך, לא?)

האמת? ומנסיון אישי- תקנה את ה TZ7 של פנסוניק, תשרת אותך נהדר.

אני קניתי אותה לפני שהגיעה לארץ במחיר של 2000 שקל, ועדיין מרגיש שעשיתי עסקה טובה לצרכים שלי.

היום היא עולה חצי.

הוידאו שלה מ-ע-ו-ל-ה, HD ב 720P, ובפורמט AVCHD החדש של פנסוניק, שאגב גם ה HPX500 מצלמת באותו פורמט בדיוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ניסיתי לצלם יותר מדי בווידאו אז אין לי מושג :P

אני אבדוק את ה TZ7 יותר לעומק... אני רק מפחד קצת על איכות הקול.. בדר"כ אין למצלמות האלה מיקרופון טוב :\

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דוקא ל TZ7 יש משהו טוב- 2 מיקרופונים סטריאופונים שעושים הפרדה בסאונד- ימין ושמאל, וזה באמת עובד. (אם מישהו מדבר ברקע/ציפור/רעש- זה נשמע ברמקול אחד וטוב).

אם אתה ממש רוצה וזה ממש חשוב לך- תוסיף עוד הרבה למצלמה שיש לה יכולת כניסה מיקרופון ושם תחבר יחד עם מנחת DI של ברינגר לאותו כלי נגינה שלך.

שוב תלווי בתקציב.

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

רק עוד תוספת קטנה אם זה עדיין יכול להועיל לפותח הנושא או למיש שיריץ חיפוש בעתיד, קיימת גם ה-HD2000 של Sanyo שהביקורות עליה מעולות ויש לה גם חיבור למיקרופון חיצוני שתוכל לשפר את איכות הקול במידה ולא תהיה מרוצה מהאיכות המיקרופון המובנית (והיא נשמעת טוב לדעתי), יש לה חיישן גדול בגודל שליש שזה אומר שהיא יודעת להתמודד עם תנאי תאורה קשים טוב מאוד.

היא מיישרת קו עם מצלמות שעולות פי 2-3 יותר ממנה וזה בגלל החיישן הגדול שיש לה, תוכל לקרוא עליה כאן:

http://www.camcorderinfo.com/content/Sanyo-Xacti-VPC-HD2000-Camcorder-Review-36280.htm

החסרונות הכי עיקריים שלה הם שאין לה מייצב רעידות אופטי, ויש כאלו שיאמרו ש"הצבעים הם לא צבעים" למרות שזה דיי עיניין של טעם אישי, ומהירות המיקוד שלה לצילומי קצת איטי הייתי אומר, וכמו שבכל ביקורת כתוב הוא ששם החברה מרתיע אנשים מלקנות אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...