מפרט מחשב גיימינג ועבודה ב-50,000 שקל! - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט מחשב גיימינג ועבודה ב-50,000 שקל!

DarkIDevil

Recommended Posts

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^^דבר בשם עצמך, אני בניתי ת'מסך עם חבר של אבא שלי אמנם שנה וחצי עבודה אבל לך קח אתה 500,000 נורות LED, תחבר אותם לבקר איכותי של שיוצר בהזמנה אישית...חחח ילד..

אז לא תהיה לך בעיה לצרף שנוכל להתרשם. :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתקציב כזה, הדבר הכי הגיוני להשיג מקסימום ביצועים זה לבנות ארון שיכיל בתוכו 3-5 מחשבים מחוברים אחד לשני כשהם כוללים את אותו מפרט בידיוק בכל אחד מהם.

כוח העיבוד והיכולות של מחשב מסוג כזה הם אדירות.

בעבר ניסיתי את זה על מפרטים חלשים יחסית (פנטיום 4) והצלחתי להגיע לרמות שלא דמיינתי שאגיע אליהם.

הבעיה היחידה היא התמיכה במשחקים.

אומנם כל אחד מהמחשבים בלחוד יוכל להפעיל משחקים ברמה גבוהה מאוד (עם תקציב כזה... השמים הם הגבול) אבל בשביל כוח עיבוד אין דבר טוב יותר.

במידה ואתה מעוניין ובאמת רציני תוכל ליצור איתי קשר באופן ישיר (052-2030033 אבי) בשביל ההרכבה של זה ותוכל גם להעזר במדריכים באינטרנט אם תרצה לעשות זאת לבד.

אני מניח שבין השאר אתה רוצה את הדבר בשביל פוזה כי אי אפשר אחרת. ארון כמו שהצעתי הוא הדבר הכי אדיר שאפשר לדמיין! מעצב את הארון איך שאתה רוצה, בונה את מערכת הקירור איך שמתאים לחומרה, תמיד יכול להוסיף מדבקות וחתחים עם קצת לדים יעשה את העיצוב הכי טוב שתוכל להסביר ולהוציא מהראש.

עם זאת אני חייב לציין שלא משנה מה אתה עושה כל עוד אין לך סיבה מסויימת מאוד לעשות פוזה בצורה מטורפת - הרעיון של להרכיב מחשב בסכום כזה הוא מופרע לחלוטין. ואני אומר את זה בתור בנאדם שקונה חלקי מחשב בלפחות ב 10 אלף ש"ח בשנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^דבר בשם עצמך, אני בניתי ת'מסך עם חבר של אבא שלי אמנם שנה וחצי עבודה אבל לך קח אתה 500,000 נורות LED, תחבר אותם לבקר איכותי של שיוצר בהזמנה אישית...חחח ילד..

חלום נחמד .... אבל לכל מי שיש מחשבון אפשר לראות בקלות 2560X2048=5,242,880

אז בקצב של 500K LED בשנה וחצי יש לכם סה"כ כ 15 שנה לסיים ... נניח שה"פרוייקט" רץ שנתיים כבר תחזור להטריד פה אנשים כשתסיימו עוד 13 שנה... בסדר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת אני מאמין שלקנות 4 טלוויזיות FHD חדשות יעלה פחות

משכן אתה גם בטח תראה יותר טוב חח מאשר איזה עבודת יד של אב ובנו

היה יותר אגיוני אם היתה אומר שפניתה ל והצעתה להם לבנות לך מסך בהתאמה אישית ובסכום של 500 אלף דולר

קיצור ממש מציאותי ומופרח

נגיד אותה עדיין רוצה מחשב ב 50K

הציעו לך ... אז תיקח

משהציעו זה +- ללכת בכול אתר ולקחת את הדברים הכי יקרים מכול דבר

גם מחשב עם 480GTX SLI2 יספיק יחד עם I5

אז לך תקנה זה לא יוצא יותר מ 10000 שח ... :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בס"ד

אוקיי כמה עובדות על הבן אדם הזה:

http://www.siz.co.il/my.php?i=gjwywhyemiot.jpg

או

gjwywhyemiot.jpg

עפ"י התמונה אפשר לראות כמה דברים (היסתכלו על התמונה ואילו הצבעים המותגשים..)

שם משתמש

חבר שלו סביר להניח בן 15...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בס"ד

אוקיי כמה עובדות על הבן אדם הזה:

http://www.siz.co.il/my.php?i=gjwywhyemiot.jpg

או

gjwywhyemiot.jpg

עפ"י התמונה אפשר לראות כמה דברים (היסתכלו על התמונה ואילו הצבעים המותגשים..)

שם משתמש

חבר שלו סביר להניח בן 15...

תסתכלו בקישור הבא: http://www.siz.co.il/my.php?i=lj2mqztwynyq.png

או

lj2mqztwynyq.png

ותבינו חבר שלו בטח בן 3444-, והוא גר בבית שמש, ןאין לו חיים אז הוא מחפש אותי ב-FXP, לזה שביקש תמונות של מהסך חכה אני מכין בוק לשלוח ל- אני אשלח לך גם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבנו לו מחשב מאייבורי אולי יש סיכוי שזה יעזור :):lol:

:lol:X1e19

אבל הסיפור על בניית המסך גמר אותי - כמעט הלך לחתימה.

היה נחמד ושעשוע נחמד לימי החופש אבל כל דבר 'טוב' סופו להיגמר - ננעל מחוסר עניין לציבור ובשל פוטנציאל ספאם (חצי ממומש) גבוה להחריד.

DarkIDevil - אם אתה רציני באיזושהי רמה ארצית אתה מוזמן ליצור עימי קשר ב-PM ונראה איך יוצאים עם משהו פרודוקטיבי פה ולא מבזבזים את זמנם של חברי הפורום שיכולים לעזור לאנשים עם בעיות אמיתיות פה בפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...