הסבת משקפי שמש למשקפי ראיה - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הסבת משקפי שמש למשקפי ראיה

o07

Recommended Posts

ברצוני לקנות מאיביי משקפי ריבן:

http://cgi.ebay.com/RAY-BAN-AVIATOR-SUNGLASSES-SILVER-62MM-3026-GREEN-LENS-/130404966909?cmd=ViewItem&pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item1e5cbde1fd

אני רוצה להפוך אותם למשקפי ראיה + שמש, האם האופטומטריסט\חנות יכולים לעשות זאת?

אם כן האם זה יהיה באותו צבע וצורה בדיוק כמו של המקורי?

כמה דבר כזה צריך לעלות בערך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברצוני לקנות מאיביי משקפי ריבן:

http://cgi.ebay.com/RAY-BAN-AVIATOR-SUNGLASSES-SILVER-62MM-3026-GREEN-LENS-/130404966909?cmd=ViewItem&pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item1e5cbde1fd

אני רוצה להפוך אותם למשקפי ראיה + שמש, האם האופטומטריסט\חנות יכולים לעשות זאת?

אם כן האם זה יהיה באותו צבע וצורה בדיוק כמו של המקורי?

כמה דבר כזה צריך לעלות בערך?

כעקרון מה שעושים זה להחליף עדשות וזה אפשרי, לגבי הצבע אז כנראה שזה לא(זה כנראה יהיה דומה וללא אפקט "מראה") יהיה באותו צבע ולגבי הצורה אז כן(העובי לא).

המחיר נקבע לפי סוג העדשות שתזמין, ממליץ לך להתיעץ עם אופטימטריסט לני הקנייה.

אגב למה לא לקנות שם את המסגרת? (לפי מה שאני זוכר שקניתי המסגרות שלהם לא בשמיים מבחינת המחיר וגם תוכל להתקשם ממגוון המסגרות בחנות)

לי אישית יש של RAYBAN אופטיות שעלו לי 3000 ש"ח אולי קצת יותר.(זוג שני של משקפי שמש אופטיות של RAYBAN)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כעקרון מה שעושים זה להחליף עדשות וזה אפשרי, לגבי הצבע אז כנראה שזה לא(זה כנראה יהיה דומה וללא אפקט "מראה") יהיה באותו צבע ולגבי הצורה אז כן(העובי לא).

המחיר נקבע לפי סוג העדשות שתזמין, ממליץ לך להתיעץ עם אופטימטריסט לני הקנייה.

אגב למה לא לקנות שם את המסגרת? (לפי מה שאני זוכר שקניתי המסגרות שלהם לא בשמיים מבחינת המחיר וגם תוכל להתקשם ממגוון המסגרות בחנות)

לי אישית יש של RAYBAN אופטיות שעלו לי 3000 ש"ח אולי קצת יותר.(זוג שני של משקפי שמש אופטיות של RAYBAN)

המחיר נקבע על פי המסגרת, אלא אם יש לך עדשות סופר מורכבות, כל עוד המספר שלל סביר המסגרת שלך עלתה 2700 שקל והעדשות עלו 300 :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר נקבע על פי המסגרת, אלא אם יש לך עדשות סופר מורכבות, כל עוד המספר שלל סביר המסגרת שלך עלתה 2700 שקל והעדשות עלו 300 :)

ממש לא, יש לי צילנדר גבוהה ולפי מה שזכור מחיר המסגרת שיש לי כרגע היה בערך שליש מהמחיר הכולל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא נוח?

3000 שח למשקפיים? יותר מידי לא?

סה"כ רציתי לקנות באיזה 60 דולר מאיביי ללכת לאופטיקה הלפרין שיחליפו לי לעדשות אופטיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

סליחה על הקפצה מאוחרת אבל:

האם התשלום של המכס מ- 50 דולר כולל את המשלוח לישראל?, או רק מחיר המוצר לא כולל משלוח?

בררתי לגבי התשלום של העדשות ראייה + שמש יצא מחיר 400-300 למספר 3 בשני העיניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...