הקיץ הגיע ול UFI של הוט נגמר רוחב הפס. - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הקיץ הגיע ול UFI של הוט נגמר רוחב הפס.

mchip

Recommended Posts

ערוץ בודד ב Docsis יכול לשמש או ל Upload או ל Download לא לשניהם ביחד.

כך ש ה 16 ערוצים מתחלקים חצי/חצי.

לפי מה שהבנתי :

http://en.wikipedia.org/wiki/Docsis

אפשר להשתמש בכמה ערוצים שרוצים . בטח אפשר לשים 4 למטה ו1 למעלה ואפשר גם לתת לכולם להשתמש באותו ערוץ עולה. אפשר לעשות חלוקה כזאת

2 קבוצות של 4 יורד וערוץ עולה אחד לכולם זה נותן יחס של 8:1 בהורדה. אפשר גם לעשות כמה ערוצים לקצבים ה"איטיים" יותר ולשדך אותם לאותו ערוץ upload.

זה הכל עניין של איך הספקית מחלקת את רוחב הפס ואת הלקוחות שלה. אם נתקלת בקבוצה זללנית אולי כדי לבדוק אם אפשר לעבור לערוץ אחר. עדין לפי דעתי הדרך הכי טובה להבין עם מה יש לנו עסק זה לספור קופסאות ירוקות בשכונה :lol: . אם יש מקום שאפשר לקבל אינפורמציה יותר מדויקת זה היה נחמד. אפשר פשוט לבקש מכל מנויית הכבלים לתת אינפורמציה מהמודם שלהם .

לפי מה שdabrielf שלח 117MHz יורד ו37.8 עולה . לא הצלחתי למצוא רשימת תדרים מלאה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על המידע Niseg ו jpost, כייף לקרוא דברים כאלו, ללמוד ולהשכיל.

מעניין כמה מכל המידע הזה הנציגים הטכניים של באמת יודעים...

ועוד משהו, ממה שאני מסיק מכך שאם היו רוצים, הייתה יכולה להיות מהירות סימטרית בהוט גם בהורדה וגם בהעלאה? כמובן אם היו רוצים...

ועוד משהו אחד כ"כ הרבה פס הערוצים האנאלוגים תופסים, אף אחד לא חשב לשים לזה סוף? הרי כבר כמה לקוחות כיום מחוברים לכבלים האנאלוגי, אני חושב שלהוט יהיה יותר זול לממן לאותם לקוחות ממירים בחינם מאשר לתחזק את אותם ערוצים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו מעניין כמה קופסאות ירוקות של כבלים יש לכל אחד ברחוב ;) . אני ראיתי אחת בדרך לגן של הבת שלי. אני יודע שיש לפחות שתי מרכזיות של לא רחוק מהבית שלי.

קופסא ירוקה זה העמודון הירוק בכניסה לבתים או משהו גדול יותר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכניסה לכל בית גדול יש ארון גדול ובכניסה לבית קטן יש עמוד קטן

אצלינו לפני כמה שנים עשו שיפוץ גדול ברחוב והכניסו הכל מתחת לאדמה

עכשיו אין יותר עמודי חשמל ושום דבר אחר

אולי באותה ההזדמנות שידרגו גם את התשתיות, מי יודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בינתיים לנו יש תקלה אזורית (אני בהרצליה) ומ4 אין ואמרו שיקח עד כ4 שעות לתקן :kopfpatsch:

עדיף ממה שהיה אצלנו אתמול.

עשר דקות לפני המשחק של ארגנטינה האינטרנט, הטלפון והטלוויזיה כולם מתו לחלוטין.

כלומר אפילו לראות את המשחק דרך האינטרנט לא יכולנו.

אז מיד יצאנו מהבית והלכנו למישהו שגר קרוב עם YES

התקלה תוקנה תוך איזה חצי שעה, אבל חתיכת תזמון הם מצאו לעצמם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשר דקות לפני המשחק של ארגנטינה האינטרנט, הטלפון והטלוויזיה כולם מתו לחלוטין.

כלומר אפילו לראות את המשחק דרך האינטרנט לא יכולנו.

אז מיד יצאנו מהבית והלכנו למישהו שגר קרוב עם YES

וואי איזה עונש. :kopfpatsch: אתה יודע שאפשר לקלוט את המשחק מהאוויר . למסך של המחשב שלי יש גם מקלט DVB-T מובנה וככה אני רואה את המשחקים. היה משחק מעולה. ואני אוהד את גרמניה כבר הרבה זמן . אולי הם רצחו לי 80% מהמשפחה אבל היום אין לנו הרבה חברים בעולם והגרמנים נאמנים לנו כבר הרבה זמן. גם ככה הם הנבחרת עם רקורד מצוין כבר שנים והם רק משתפרים. המונדיאל הזה הם פשוט הכי טובים זה יהיה מפתיע אם הם לא יקחו את הגביע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני יודע, אבל אין לי מקלט DVB-T בבית, אז לא ממש הייתה ברירה אחרת,

וחוץ מזה, זה דפק לי את חווית ה-HD, ואי אפשר בכלל להשוות את האיכות.

בנוגע למשחק... ובכן, אני ארגנטינאי במקור, אז מן הסתם לא הייתי בעד גרמניה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום mchip וגולשי הפורום,

חבילות הגלישה באינטרנט מושפעות ממשתנים רבים ושונים, אשר לא תמיד נמצאים בשליטת התשתית של HOT כגון: כמות הגולשים לאתר מסוים, עומס אצל הספקיות וכדומה. יחד עם זאת חברת HOT מספקת את רוחב הפס אליו התחברתם, אך במידה וישנה בעיה נקודתית, נשמח לעזור.

נא פנו לנו לכתובת hot.service@hot.net.il בציון פרטי המקרה, שם משתמש בפורום ומספרי טלפון בהם נוכל ליצור עימכם קשר.

בברכה,

מחלקת פניות בציבור

hot.service@hot.net.il מספרי 1-800 לפניות לשירות הלקוחות

http://www.hot.net.il/HOT.aspx?FolderID=3089

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי, עוד נציג שירות לקוחות בפורום.

בדיוק מה שהיינו צריכים

זה לגיטימי בסך הכל . לפעמים הם נותנים אינפורמציה שהם לא אמורים לתת (אבל זה נדיר מאוד שהם מועדים ככה ) . עדיין זה לא רע להרעיש מתי שיש בעיה כי HWZONE הוא אתר עם page rank 5 בגוגל שזה די גבוה. גם ככה כדאי להתקשר גם אם ייבשו אותך חצי שעה-שעה על הקו.

מעניין אם הם ראו כבר את ה "זה מלכודת" שלי ;) בנוגע להתחיבות 3 שנים עם 2000 שקל דמי ביטול התחיבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערוץ בודד ב Docsis יכול לשמש או ל Upload או ל Download לא לשניהם ביחד.

כך ש ה 16 ערוצים מתחלקים חצי/חצי. רק 8 נותרים לקצב Download.

לדעתי אזור בהוט זה או ישוב, או קבוצת שכונות בישובים גדולים.

אבל בארצינו הקטנטונת אין פס סימטרי (לא ללקוחות פרטיים בכל אופן).

אז.. אני מפספס פה משהו? או שיכול להיות שהם מחלקים את הפס לא בצורה שווה? (נגיד 12 ערוצי DOWN ו4 ערוצי UP)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...