מבט מנחל חצבאני על עבר רכס החרמון ושלוחות הגולן - עמוד 2 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבט מנחל חצבאני על עבר רכס החרמון ושלוחות הגולן

Dark_Phantom

Recommended Posts

לגבי חשיפה- אני יכול לשים 30 שניות ואחרי זה bulb- כלומר בלתי מוגבל.

אולי התמונות חדות יותר ויש את אפקט העומק השדה אבל הרבה גדולות צולמו במצלמות פשוטות ביותר.

משמע- זה לא המצלמה לרוב, זה הצלם. עוזרת, אבל היא לא יכולה להפוך אותך לאומן, רק לספק פלטפורמה לימודית נוחה.

אתה מוזמן לשים בכיף, נראה לי זה המטרה של הפורום פה ;)

ולגבי סרטון אני לא יודע, כי אני פחות מתעסק בזה אבל אני מניח שלא מעט..כל תמונה שוקלת גם ככה לא מעט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי התמונות חדות יותר ויש את אפקט העומק השדה אבל הרבה תמונות גדולות צולמו במצלמות פשוטות ביותר.

משמע- זה לא המצלמה לרוב, זה הצלם. עוזרת, אבל היא לא יכולה להפוך אותך לאומן, רק לספק פלטפורמה לימודית נוחה.

:xyxthumbs:

בנושא הזה באמת, כמה זמן חשיפה אתה יכול לשים את המצלמה? כי הNIKON המסכנה שלי לא יכולה יותר משנייה

השליטות הלא מעורערות של החשיפות הארוכות במיוחד הן עדיין מצלמות פילם עם סופר רגישים (ISO 100 או פחות). ב-500 ש"ח אתה יכול למצוא מצלמת SLR פילם נחמדה + עדשה לא רעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי את התמונות,

אני חייב לציין שאין לי מושג על מה אתה מדבר. pixon12 בהחלט פלאפון- חביבה ביותר אבל אין מה להשוות איכות תמונה.

יש לה רעש נראה לעין בהגדרות בסיס בתנאי תאורה מעולים. שלא לדבר על רמת פרטים וחדות. כל שאר המצלמות בסקירה יותר טובות ממנה.

שמתי פה גם את התמונות המוקטנות ולא המלאות לכן אני גם לא יודע כמה זה בר השוואה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה הראשון שאומר את זה.

כל אחד שמשווה בין התמונות אומר חד משמעית, הפיקסון נותן תמונות טובות יותר.

הרעש בתמונה נשלט בצורה טובה ולא מורגש.

אני כמוך אוהב לצלם, אך מאז שרכשתי את המכשיר ההנאה שלי בצילום עלתה מעלה, פשוט תענוג שיש לך פלאפון בכיס שמסוגל לצלם באיכות כזאת ולא משנה

באיזה תנאי תאורה, חושך, אור, הוא פשוט מוציא תמונות מעולות בכל מצב.

אגב, בביקורת של המכשיר ב-GSMARENA ערכו השוואה בינו לבין מצלמה DSLR של קנון(350D) וקבעו גם הם

שהתמונות של הפיקסון12 יצאו טובות יותר.

http://www.gsmarena.com/samsung_m8910_pixon12-review-371.php

דבר נוסף, אני לא בא להשוות בין מצלמות למרות שהמכשיר בעל ביצועים טובים שלא מביישים את הליגה של מצלמות דיגיטליות.

ההשוואה שלי היא בין בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

gsmarena_008.jpg

אני מתקשה לראות את היתרון של הפיקסון12 מלבד ריבוי הפיקסלים. אפילו שמדובר בתמונה באור יום טוב ואפילו שהעדשה על הקנון (הדי מיושנת) היא יחסית בינונית (סיגמא 10-20) ועוד עם צמצם יותר מדי סגור (F11) - התמונה של הפיקסון רועשת, ללא טוח דינמי עם צבעים גועליים ומלאה בארטיפקטים אופייניים לעיבוד דיגיטלי מוגזם.

התמונה מאוד מרשימה יחסית למצלמפון ואפילו עומדת בשורה אחת עם קומפקטיות זולות (לציין שגם בהשוואה מול ה-A620 הפיקסון12 נראתה רע), אבל זהו בערך.

עוד משהו, אפילו ב-GSMARENA אמרו את זה וביקשו שלא לצטט אותם בטעות שהפיקסון טובה יותר...

And before you go quoting us left and right without mentioning the proper context, please note that we are talking about resolved detail only and we are NOT saying that this really is an equal game when it comes to noise levels or dynamic range. The large sensor counts big time when it comes to those, placing the DSLR in an entirely different league. But nevertheless a comparison like that is still a pretty good reference of the progress cameraphones are making.

אני אפילו לא מסכים איתם לגבי יכולת הרזולוציה - יש אולי יותר פיקסלים בתמונה, אבל הרבה פחות פרטים. אבל GSMARENA הם לא בדיוק PHOTOZONE

מסקנה - בקריטריון של איכות התמונה - הפיקסון12 נופלת משמעותית מ-DSLR מיושנת עם עדשה בינונית שגם השתמשו בה באופן לא אופטימלי וללא עיבוד ראוי של התמונה (JPEG ולאRAW).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקחת את זה רחוק מדי, ההשוואה הזאת נעשתה לפני שנה, ה-FIRM השתנה פי כמה וכמה.

כרגע המכשיר מעודכן ל-FIRM האחרון, שללא ספק טוב יותר.

ההשוואה שלי נערכה במצב שווה לכל הצדדים והתוצאות מדברות בעד עצמן.

מה שאני בא לומר, במצבים מסויימים הפיקסון12 מסוגל להוציא טובות יותר גם ממצלמה שעולה פי כמה וכמה, לא הכללתי.

וכל זה... מגיע באריזה קטנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים עם fungiman

המצלמת פלאפון היא טובה מאוד ואף מצוינת יחסית לשאר מצלמות מאותו סוג ואפילו כמה קומפקטיות. אבל אני לא חושב שאפשר להשוות את זה לDSLR

מלבד טווח דינמי ורעש אני בספק איך היא יכולה להתמודד עם אור נמוך(אלא אם כן יש לך תמונה להוכיח לי אחרת)

זה טוב שיש לך כזאת בהישג יד כל היום כי באמת אפשר לתפוס רגעים מיוחדים איתה ואף אחד לא נסחב עם DSLR שלו כל היום, אבל מבחינה

טכנית יש הבדלים די גדולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר נוסף, אני לא בא להשוות בין מצלמות למרות שהמכשיר בעל ביצועים טובים שלא מביישים את הליגה של מצלמות דיגיטליות.

ההשוואה שלי היא בין תמונות בלבד.

ציטוט GSMARENA:

And outrageous as it may seem, we are still standing behind our last-week statement that under ideal lighting conditions, the 12MP cameraphone resolves as much detail as the 4 year-old 8MP Canon 350D DSLR

Anyway, seeing the contenders side-by-side you can see why we are excited, the Pixon12 is so much smaller and it's something you will always have with you, which is certainly not the case with the DSLR

אני לא מתווכח על ההבדלים הטכנים, הרי ברור שאם תצא לקרב עדיף לקחת DSLR.

בקשר לאור נמוך, אצלם כמה ונראה מה יצא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...