דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101) - עמוד 129 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101)

nineball

Recommended Posts

סאמסונג סוף סוף הוציאו 2.2 רשמי (http://androinica.com/2010/10/15/android-2-2-froyo-for-samsung-galaxy-s-has-finally-arrived/) ומסתבר שעדיין לא תוקן הGPS כמו שצריך (למרות שברשימת שינויים בגירסא כתוב שהGPS תוקן) כנראה שהבעיה בGPS היא חומרתית וסאמסונג לא עומדת להודות בזה כדי לא לעשות ריקול למכשירים.. את העידכונים ממשתמשים לגבי הגירסא אתם יכולים לראות בXDA

עד עכשיו חיכיתי שסאמסונג יוציאו תיקון, עכשיו שאני מבין שאין למה לחכות צריך לבחור פלאפון אחר לקנות.. כנראה שאני אלך על הDESIRE... מה החסרונות שלו לעומת הגלאקסי?

על הגלאקסי קראתי חודשיים בתקווה שסאמסונג יוזיזו את התחת שלהם ויתקנו את הGPS.. לצערי הם לא תיקנו אותו.. על הDESIRE אני מתחיל לקרוא כמו שצריך רק עכשיו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה זה ריקול על מכשירי סלולאר?! אתם זוכרים שמישהו עשה אי פעם ריקול על מכשיר אלקטרוני כלשהו אם הוא לא היה בסכנת פיצוץ? תפסיקו לחיות בסרט..[br]פורסם בתאריך: 18.10.2010 בשעה 07:06:55

מישהו כאן כבר התקין את ה Froyo על המכשיר?

שבוע שעבר קניתי את המכשיר והוא כרגע עם גירסה 2.1.

אשמח לדעת עם מישהו כבר עשה זאת.

תקראי את 10 העמודים האחרונים בערך.[br]פורסם בתאריך: 18.10.2010 בשעה 07:09:21

חחח מאיפה הגעת אנחנו מדברים על העדכון הזה כבר שלוש ימים.[br]פורסם בתאריך: 18.10.2010 בשעה 07:10:44

אז מה הוא הרום הזה?

שליב בין JPA - גירסאת מזרח התיכון לבין הרום הנהדר של Tayutama JPM.

אז מה ההבדל בין הרום שלך לבין הרום של DocRambone ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרצתי בדיקות בנצ' והתוצא : 1100 נקודות בלי LAGFIX.

אני אשמח לראות תמונה

בלי להעליב, אני קצת מפקפק בתוצאה הזאת בסטוק

לא הרום של DOC ולא הרום של TAYUTAMA עם קרנל סטוק ובלי שום LAGFIX מקבלים תוצאה כזאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אשמח לראות תמונה

לא הרום של DOC ולא הרום של TAYUTAMA עם קרנל סטוק ובלי שום LAGFIX מקבלים תוצאה כזאת

אף פעם לא עברתי 920 על סטוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתוך הRECOVERY תבחר APPLY UPDATE.ZIP

כלום, נאדה, הוא מראה כאילו הוא מתחיל להתקין משהו ואז פשוט מפסיק וחוזר לרקאבורי גם בCW וגם ברגיל :nixweiss:

התקנתי ANYSOFTKEY איך לעזעזל אני בוחר במקלדת הזאת?! היא לא רוצה להופיע לי בשום מקום בהקלדה :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף פעם לא עברתי 920 על סטוק

יש רומים שנעים סביב ה~1000

1100 אין בשום רום בלי תיקון כלשהו

כלום, נאדה, הוא מראה כאילו הוא מתחיל להתקין משהו ואז פשוט מפסיק וחוזר לרקאבורי גם בCW וגם ברגיל :nixweiss:

בRECOVERY הרגיל אתה בוחר APPLY UPDATE.ZIP כדע להכנס לCW (כי לא תמיד הוא נכנס)

ואז בCW אתה צריך לבחור INSTALL ZIP FROM SDCARD ובוחר בCHOOSE ZIP FROM SDCARD

ואז את הקובץ שאתה רוצה לצרוב (וזה לא הUPDATE.ZIP, כי זה של הCW)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אשמח לראות תמונה

ברגע שאני יהיה בבית אני יעלה תמונה.

לא זכור לי שהיה רום כושהוא שעבר את ה 1000 נקודות בסטוק.

בקשר למשונא ברום - רשמתי שהחלפתי ערכת נושא הוספתי מקלדת של סמסונג ואת התוכנות מ ה רום jpm

ואת מסך הנעילה הדיפולטי של מובנה ברום.

אתה מוזמן להתקין ולדווח איך הבעצועין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי ANYSOFTKEY איך לעזעזל אני בוחר במקלדת הזאת?! היא לא רוצה להופיע לי בשום מקום בהקלדה :kopfpatsch:

rtfm.

settings -> locale and text -> text settings -> select anysoft

כשאתה רוצה לכתוב בעזרתה, לחיצה ארוכה על שדה הטקסט, ותבחר select input שם תבחר אותה. אם אתה רוצה לשנות חזרה לסוויפ תעשה שוב ותבחר סוויפ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עומרי אתה יכול לתאר את כל התהליך מהתחלה? כולל את זה של הROM MANAGER בילבלתם אותי לגמרי :nixweiss:[br]פורסם בתאריך: 18 2010, 09:54:41

rtfm.

settings -> locale and text -> text settings -> select anysoft

כשאתה רוצה לכתוב בעזרתה, לחיצה ארוכה על שדה הטקסט, ותבחר select input שם תבחר אותה. אם אתה רוצה לשנות חזרה לסוויפ תעשה שוב ותבחר סוויפ...

תודה! אני חייב לציין שהמקלדת של אורנג' הרבה יותר נוחה! למרות הסימן שאלה שלא מופיע על המקלדת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מוזמן להתקין ולדווח איך הבעצועין.

אין לי כח :P

התיישבתי לי בינתיים עם גירסת JPM ואני די מרוצה

במקביל במכשיר שני אני עם JPA (שעבר רוט, שינוי מקלדת לאורנג', מסך נעילה ומוד של הבטריה והורדתי ממנו את התוכנות בערבית)

אגב, יש התקדמות בחייגן של JP4? אני הצלחתי לעשות לו DEODEX רק כשהשתמשתי בפרמטר I

אבל אין לי מושג איזה קבצים מ/system/lib קשורים אליו[br]פורסם בתאריך: 18.10.2010 בשעה 09:58:01

עומרי אתה יכול לתאר את כל התהליך מהתחלה? כולל את זה של הROM MANAGER בילבלתם אותי לגמרי

לא ברור לי בשביל מה

כבר התקנת JPA, עשית רוט, הורדת את התוכנות בערבית

מה יתן לך הרום הזה?

בכל מקרה, אתה מתקין ROM MANAGER

מוריד את הרום ושם אותו בכרטיס איפהשהו בשם כלשהו שתדע לזהות אותו

נכנס לCW

בוחר INSTALL ZIP FROM SDCARD

ואז

CHOOSE ZIP FROM SDCARD

בוחר את הקובץ של הרום ששמרת מקודם ומחכה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...