דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101) - עמוד 57 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101)

nineball

Recommended Posts

• תגובות 3.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כי זה החוק במדינת ...

אתה צריך לשלם מס במקרה שהחליפו לך את המכשיר במסגרת האחריות...

ומה עם מאות אלפי המוצרים שנשלחים ליצרנים לתיקון ע"י יבואנים וחנויות, שלפעמים גם הם מוחלפים בחדש ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה עם מאות אלפי המוצרים שנשלחים ליצרנים לתיקון ע"י יבואנים וחנויות, שלפעמים גם הם מוחלפים בחדש ?

בכנות אני לא יודע, אין לי עסק. יכול להיות שלעסקים יש הסדרים אחרים. אנחנו מדברים פה על מס על יבוא אישי.

אז בעצם עכשיו אתה מקווה שהוא יתוקן ולא תקבל חדש :lol:

אני לא מאמין שיחליפו לי למכשיר חדש. החלפה לא לוקחת 3 שבועות. גם עם המחסור במסכי SALMOLED לא נראה לי שהם ממש רצים להחליף מכשירים כשאפשר לסדר את התקלה בכתיבת מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל המתעניינים בנושא, אני יכול להעיד קצת מהניסיון שלי של שליחת מכשיר לחו"ל (אם כי הוא לא חזר דרך הדואר אלא עם מישהו).

כשאתם שולחים מכשיר לתיקון, אתם מוציאים רשומון ייצוא שבו רשום הערך של המכשיר והמספר הסידורי שלו.

כשהמכשיר חוזר לארץ, אם המספר הסידורי זהה, אין צורך לשלם מס.

לעומת זאת, אם המכשיר הוחלף, כלומר המספר הסידורי שונה, אז צריך לשלם שוב מס, שמורכב ממע"מ + מיסים נוספים (לדעתי סך הכל 33%).

במידה וכבר שולם מכס על המכשיר הקודם, מה שברוב המקרים לא נכון, אז מקבלים החזר של המס הזה (או לא משלמים אותו בכלל, בכל מקרה התוצאה זהה).

אבל אם לא שולם מס על המכשיר הקודם אז חייבים לשלם מס על הנוכחי (במילים אחרות, אם "דפקת" את המכס פעם אחת, זה לא אומר שהם ייתנו "לדפוק" אותם שוב).

לגבי התיקון עצמו, אני לא יודע אם ניתן לדעת אם יחליפו או יתקנו כי למשל אצלי הייתה בעיה במסך והחליפו למכשיר חדש ולא תיקנו או משהו.

לדעתי זה תלוי, אם כי באמת הגיוני שבמקרה שלך פשוט יצרבו מחדש, אבל לא הייתי סומך על זה שבאמת כך יקרה.

זה לא אותו דבר כי קודם כל הם יבואנים ולא אנשים פרטיים. ודבר שני, הם כבר משלמים את המכס בפעם הראשונה...

ולכן בכל החלפה או משהו כזה, הם לא צריכים לשלם שוב מכס, לעומת אדם פרטי, שלפעמים לא משלם מכס בפעם הראשונה ואז צריך לשלם בפעם השנייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם להאמין לניסיון שלך למרות שלא מצאתי את זה רשום בשום מקום באתר המכס, אין לי סיבה לדאוג בכלל אם כך.

זה מה שאמרו לי במשרד של המכס ברחוב ההגנה בתל אביב, צמוד לסניף הדואר שם, כששלחתי את המכשיר שלי לחו"ל.

אם זה באמת ככה במציאות, זאת כבר שאלה אחרת...

שוב, המכשיר שלי לא חזר לארץ בדואר, אז אני לא יכול להגיד ב 100% , אבל בתקווה יהיה בסדר....[br]פורסם בתאריך: 9.09.2010 בשעה 03:15:02

זהו, לאחר כל הניסויים - התאפסתי על JG8 + לאגפיקס ואני מתכוון להישאר איתה עד שפרויו תשוחרר רשמית ו/או ישוחרר תיקון ה , אם כי אני בספק שזה יצריך שינוי מוחלט של הקושחה.

זה עמוד הבית -

snap20100827155724.png

תגיד, ALPHA, אפשר לדעת לגבי השעון והמזג האוויר באיזה סקין השתמשת? או שזה בכלל הסקין המקורי שבא בתוך ה WIDGET של המזג אוויר ב BEAUTIFUL WIDGETS?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסקין של השעון נקרא White Glass Clock, מזג האוויר הוא הדיפולטיבי שמגיע עם BW (כל הסקינים הקיימים למזג האוויר כרגע די מעאפנים לדעתי). תעשה sort לפי הסקינים שהורדו הכי הרבה פעמים, הוא אמור להיות בין ה 20-30 הראשונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש סקינים למזג האוויר (מעאפנים, בלי יוצא מן הכלל - המקורי לטעמי הכי טוב), יש סקינים לשעון. ניתן לבצע כל מיני שילובים וזה אמור לתפוס גם עבור ה Beautiful Home וה Smaller Home.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה.

שאלתי כי חיפשתי את הסקין הזה ולא מצאתי, גם כשסידרתי לפי מס' ההורדות הגדול ביותר, אבל יש לי את ה WIDGET הקטן יותר, אז חשבתי שאולי זאת הסיבה.

יכול להיות שלא שמתי לב והוא כן היה, אני אנסה שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חופשי, בייחוד עם 3.13 בה האנימציה של המ"א בערך עובדת (רק כשהמכשיר יוצא מנעילה, ויש צורך ב Double Tap. פעם ראשונה בשביל לסגור את האנימציה של המ"א, פעם שניה בשביל לתפעל את התוכנות כרגיל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...