האבות מעמנואל שוחררו: "בג"ץ התקפל" - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האבות מעמנואל שוחררו: "בג"ץ התקפל"

NuNaTaK

Recommended Posts

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3911072,00.html

החלטה מטומטמת מאין כמוה.

אולי גם אני אלך לשדוד כמה בנקים, כשיתפסו אותי ואשב בכלא אני אתחייב לחזור למוטב ויוותרו לי על המאסר?

לצערי האבא שאמר שבג"ץ התקפל צודק לחלוטין.

הם בעצם ירקו לבית המשפט בפנים, ויתרו להם, ירקו שוב, ויתרו להם, ירקו שוב, נכנסו לכלא, התחייבו להפסיק ושוחררו ללא ביצוע המשך המאסר כפי שנקבע בגזר הדין וברגע שיצאו מבית המשפט ירקו עליו שוב.

כפיים לשלטון החוק במדינת ששוב הראה לנו שכל עוד אתה אלים ונתמך ע"י עדר פרזיטים וכמה פוליטיקאים מושחתים מותר לך לעשות כרצונך בלי לתת על כך את הדין :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו שאתם לא מגזימים..

ההורים נכנסו לכלא לא על עברה על החוק אלא על ביזוי בית המשפט. לכן ההשוואה לשוד בנקים וכל מיני התלהמויות אחרות לא במקום.

וזה בכלל בלי להתייחס לרגישות של הנושאים שעליהם מדובר כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צו בית משפט זה לא חוק, בית המשפט יכול לצוות עליך להתלבש כמו לייצן ולרקוד על הסיפון של המאווי מארמרה, אם אתה מפר אותו אתה מבזה את בית המשפט אבל לא בהכרח עובר על סעיף אמיתי כלשהו אחר בחוק העונשין בישראל. חוק העונשין מכיל סעיף ביזוי בית המשפט במיוחד לדברים האלה כלומר שתפעל לפי הוראת המערכת השופטת בארץ ולפי שיקולה גם כאשר אין סעיף בחוק העונשין שעבר בכנסת. אחרי הכל אם מחר יחליטו שזה לא חוקי להתחבר לרשת WIFI פתוחה ולא ימצאו סעיף תואם בחוק עד שיכנס התיקן בית המשפט יוכל לצוות עליך לא לעשות זאת והפרה שלו תיהיה הפרה של צו בית משפט שדינו לפי הסעיף המתאים בחוק העונשין, כאשר יכנס התיקון ויבסס אתה העבירה ואת הענישה אתה תשפט ותענש לפיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא הגיוני מה שקורה פה במאה ה- 21..

אני נגד לשלוח אותם לכלא.

רצויי לתת ארכה כי שנת הלימודים נגמרה כמעט.

אבל..

היא אפשר לתת למצב הזה להמשך בעתיד.

גזענות בתוך עמיינו?

עצוב.

מבחינתי שבאותו תיכון תהיה חלוקה לזרמים, וחלק מהשיעורים יהיו שונים.

למנוע גישה לילדה של אחר בגלל שהיא לא בעלת אמונה זהה זה לא פיתרון.

זה להחביא את הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...