Singularity-הדיון הראשי - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Singularity-הדיון הראשי

F430

Recommended Posts

butqm.jpg

המשחק אוטוטו יוצא וחשבתי למה לא לעשות למשחק דיון הוא נראה ממש מעניין ומהנה אז בקיצור ולעניין, אנחנו למעשה נשחק עם זמן, בדומה לtimeshift תיהיה לנו שליטה מלאה על חולות הזמן. אנחנו נשחק בתור חייל אמריקאי שמגיע לאי מסתורי תחת שליטת הרוסים שבו מתבצעים ניסויים מוזרים שגורמים לאי לנוע קדימה ואחורה בזמן, מה שהשפיע על הסביבה בצורה מאסיבית, צמחים ובעלי חיים עברו שינויים אבולוציונים ופיתחו יכולות מוזרות והרוסים עצמם משחקים עם נפלאות הזמן בעזרת מכשיר הTMD שאנחנו מצליחים לגנוב ולאט לאט מתחילים ללמוד להשתמש בו. לרשותינו יעמדו מספר מצבים של המכשיר כגון הרצה אחורה שנותן לנו להעביר את הזמן אחורה, נוכל להחזיר גשר שהתרסק אחורה כאילו היה חדש או לגרום לאוייב לחזור אחורה בזמן למצב עובר , תוכלו גם לגרום לזמן לרוץ קדימה ולהפוך קופסה שמספר חיילים מסתתרים מאחוריה להריסות או לגרום לאוייב להתקדם קדימה בזמן ולמות מזקנה, נוכל גם לעצור דברים, נוכל לקחת רימון חי, לעצור אותו ואז להשתמש בו כשנרצה. נוכל גם ללכוד דברים ולהשליך אותם כמו רובה הגרביטציה של half life 2. בנוסף נקבל עוד אביזרים שונים שקשורים לזמן כמו פנס שיכול לקרוא דברים שנכתבו בעבר, מעין מראה כזאת תראה לנו את העתיד ועוד דברים שכרגע raven שומרים לעצמם. המשחק כולו בנוי על המנוע של unreal engine 3 שיציג בפנינו גרפיקה שתזכיר לחלקכם את המשחק המצויין , נוכל לטייל ברחבי האי ולפתור חידות שונות בעזרת מכשיר הTMD שלנו, נוכל לפורר קירות, להרוס גשרים או להחזיר אותם לגדולתם, נוכל לגרום לשלולית קטנה להתפתח לאגם כדי שנוכל לשחות למקום שאחרת לא הינו מגיעים אליו או שנוכל לגרום ליצור קטן להתפתח למפלצת ענקית כדי שהיא תצא למסע הרס ותהרוג כמה אוייבים. כל פעולה שלנו שקשורה להתעסקות עם זרימת הזמן תוצג בצורה מדהימה על המסך, תוכלו לראות אוייבים מזדקנים מול עיניכם והופכים לאפר, תוכלו לראות מבנה נבנה מחדשת, פיצוצים קפואים במקום והכול באווירת משחק אימה/פעולה מרתק.

דרישות מערכת:

Operating System : Windows XP / Windows / 7

Processor : Intel Pentium D at 2.8 GHz / X2 4800+

Video Card : 256 MB VRAM – NVIDIA 8800 GT / ATI X1800 **

Memory : 1 GB (XP) / 2 GB (Vista / Win 7)

Hard Disk : 8 GB of free Hard Drive space

Sound : 16-bit 9.0c compatible sound card

Direct X : 9.0c

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

על עוד הרבה משחקים אתה יכול להגיד בקשר לGTA שהם העתיקו, אבל תכלס המשחק נראה מהנה מעניין אך הוא יהיה, תכלס יש לו משהו מביושוק, ביושוק לא הדהים אותי הוא היה נחמד אבל לא משך אותי יותר מידיי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי כמה וכמה חיפושים על דרישות מערכת אלה הדרישות שמצאתי... בגדול המשחק לא מכבד על הכרטיס(זה אותו מנוע כמו של ביושוק המשחק עף לי על הכרטיס) בקרוב אני יעבור על המשחק ואתן חוות דעת....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק מזכיר את ביושוק וגם קצת את WOLFENSTEIN החדש.

ההתחלה ממש טובה, הפתיע אפילו הייתי אומר, ציפיתי למשחק דיי זבל, הסיפור שלו נחמד, למרות שחרוש, רק שהפעם הרוסים המציאו המצאה מטורפת ולא הנאצים..

מבחינה גרפית המשחק המשחק באיחור של כמה שנים, אבל זה לא כזה מפריע, לפחות הוא רץ טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק עדיין לא יצא, אלא דלף לרשת!!!

ואתם משחקים בו בצורה פיראטית!!= דיון פיראטי=גניבה= לכו קנו את המשחק כשהוא יצא

ואז תדונו עליו= לכו לפורום FXP. גנבים מושחטים!!!

להזכירכם פה זה פורום חוקי!!!

אני דורש אם אחד המנהלים רואה את ההודעה הזאת

לנעול את האשכול!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

אם נקנה אותו נוכל לשחק בו רק ב 1 ליולי :P נשחק עכשיו ונקנה כשהוא יוצא, בכל מקרה צריך לסיים את ה SP לפני שהולכים ל MP (שנשמע מצויין :smile1:). בדיוק היום קניתי משחקים לסוני בכמה מאות שקלים, נשאר לי מספיק כסף גם בשביל המשחק הזה :D

בשלב הזה גם משחקי שמפגרים בכמה שנים ניראים יותר מטוב. במיוחד שבשנים האחרונות ההתקדמות לא גדולה במיוחד, יותר חשוב שיעבוד כמו שצריך.

איפה הייתם ממקמים את המשחק ביחס למשחקים קודמים של RAVEN? הוא כמו האחרונים (QUAKE4 ו WOLFENSTEIN) או יותר קרוב למשחקים הישנים שלהם (SOF ומשחקי ה שלהם)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק לגמריי הטירה הנצית חח בשילוב ביושוק המשחק בינוני לגמרי, חבל שRAVEN לא ממשיכים קדימה עם הגרפיקה כי זה דיי מבאס ביחס למה שיש היום לא יודע אם אני ימשיך לשחק במשחק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההתחלה באמת מאוד מרשימה.

האפקטים של האש במשחק צולעים יחסית ויש דלתות שניראות כאילו הוציאו אותן ממשחק מ 1990 אבל בכללי הגרפיקה בסדר למי שלא מחפש יותר מידי. רואים שזה פורט מ 360 (מסביר גם את הטקסטורות הלא מרשימות).

המשחק טוב יותר מ WOLFENSTEIN ומרגיש מוכן יותר ומסודר יותר, לא מבין למה אנשים אומרים בינוני...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...