גניבה המוצדקת בחוק - אגרת טלויזיה - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גניבה המוצדקת בחוק - אגרת טלויזיה

eliil1

Recommended Posts

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

אתם מוכנים להפסיק לחפור?

העובדה היא מאוד פשוטה: ערוץ 1 זה חרא של ערוץ. חרא. זבל. טינופת של ערוץ. אני לא נכנס אליו אפילו בטעות.

למה שאני אשלם עליו כסף ??

לא רוצה אותו, קחו אותו ממני. לא רוצה אותו!!! אתם כופים עליי לקחת אותו ולשלם עליו?? למה מי מת??

כי טכנית, זה לא אפשרי. הרי הערוץ משודר לכולם (לדוגמה, ע"י אנטנות DTT או DVB-T, מה שזה לא יהיה). כנ"ל כל תחנות הרדיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי טכנית, זה לא אפשרי. הרי הערוץ משודר לכולם (לדוגמה, ע"י אנטנות DTT או DVB-T, מה שזה לא יהיה). כנ"ל כל תחנות הרדיו.

טיעון מאוד, מאוד אדיוטי. למה לא לשדר אותו באותה הצורה שבה משודר ערוץ 2, או כל אחד מערוצי YES\HOT?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך משודר שונה ערוץ 2?

ומההכוונה לשדר את זה כמו ויס? יס מבוסס לוויין והוט מבוסס כבלים

כל מה שצריך בשביל הערוצים החופשיים אנטנה, ואיך תמנע ממשהו תחנות רדיו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברוב מדינות העולם המערביות (כל אירופה פחות או יותר וארה"ב) זה עובד בדיוק אותו דבר

מכיוון שרוצים שיהיה גוף תקשורת (רדיו+טלויזיה) לא מסחרי

אז חלק גובים ישירות מהאזרח וחלק מממנים את זה ע"י הממשלה כלומר ע"י תשלום מסים

זה כמו כל שירות אחר של המדינה שאתם משלמים עליו (דרך המסים) גם אם אתם לא משתמשים בו (והרי לא חסרים כאלה)

אין ספק שרשות השידור צריכה לעבור מהפכת התייעלות (וכתוצאה מכך תקטן האגרה)

אבל צריך שיהיו ערוצים כאלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני חושב שערוץ 1 צריך להתקיים, לפעמים יש בו תכנים איכותיים מאוד.

למה שהוא יתקיים על חשבון אנשים שלא רואים את הערוץ (שמונה אגב כרוב האוכלוסיה) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שאתה לא רואה את הערוץ, לא אומר שהוא לא צריך להיות קיים, או שאתה לא צריך לשלם עליו.

אני מסכים שערוץ 1 צריך להתייעל, וגם שלא יזיק שהוא ישדר תכנים קצת יותר "עדכניים",

אבל זה לא אומר שהוא לא צריך להיות קיים או שאין סיבה שתשלם עליו.

אני לא מרוצה מהרבה מאוד דברים שהמסים שלי ושלך הולכים אליהם, האם זה אומר שאני לא צריך לשלם עליהם?

וטכנית כן אפשר לעשות שאת ערוץ 1 יוכלו לראות רק מי שמשלם עליו (באמצעות הצפנה כזו או אחרת),

אבל אז זה יהפוך את ערוץ 1 למסחרי למעשה, והוא יופעל משיקולי רייטינג בלבד,

והרי לנו עוד ערוץ שמשדר "האח הגדול" או "נולד לרקוד" או "הישרדות" או "כוכב נולד" כל היום,

ופונה למאפיין הבסיסי הנמוך ביותר של האוכלוסיה (שזה בסביבות ה-3 וחצי נקודות IQ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה מנסה להגיד פה? זה הרי עוד יותר גרוע.

זה בדיוק מה שאני מנסה להגיד, שהמצב הרבה יותר גרוע.

ומה שהכי גרוע זה השיטות בהם רשות השידור נוקטת כדי לקבל דמי חסות מאנשים שאין להם .

מניסיון אישי, מדובר בסחיטת כספים תוך כדי איומים על הוצאה לפועל ללא הליכים משפטיים, והפחדה של הקרבנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שאתה לא רואה את הערוץ, לא אומר שהוא לא צריך להיות קיים, או שאתה לא צריך לשלם עליו.

אני מסכים שערוץ 1 צריך להתייעל, וגם שלא יזיק שהוא ישדר תכנים קצת יותר "עדכניים",

אבל זה לא אומר שהוא לא צריך להיות קיים או שאין סיבה שתשלם עליו.

אני לא מרוצה מהרבה מאוד דברים שהמסים שלי ושלך הולכים אליהם, האם זה אומר שאני לא צריך לשלם עליהם?

וטכנית כן אפשר לעשות שאת ערוץ 1 יוכלו לראות רק מי שמשלם עליו (באמצעות הצפנה כזו או אחרת),

אבל אז זה יהפוך את ערוץ 1 למסחרי למעשה, והוא יופעל משיקולי רייטינג בלבד,

והרי לנו עוד ערוץ שמשדר "האח הגדול" או "נולד לרקוד" או "הישרדות" או "כוכב נולד" כל היום,

ופונה למאפיין הבסיסי הנמוך ביותר של האוכלוסיה (שזה בסביבות ה-3 וחצי נקודות IQ)

אני לא מבין איך אפשר להשוות את זה למסים שאנחנו משלמים... אלה דברים שונים ושתכליתם שונה לגמרי

הכסף של האגרה הולך רק לערוץ . הוא לא ממנה כבישים, לא ממנה צבא או דברים אחרים. אלא רק ערוץ! זה ערוץ טלויזיה פור גאדס סייק!

אנחנו יכולים להתקיים ללא ערוץ מסריח כמו ערוץ 1 . ומי שרוצה אותו, שישלם הוא..

חוץ מזה אתה קורא בכלל מה אתה כותב ?

"אני מסכים שערוץ 1 צריך להתייעל, וגם שלא יזיק שהוא ישדר תכנים קצת יותר "עדכניים",

אבל זה לא אומר שהוא לא צריך להיות קיים או שאין סיבה שתשלם עליו."

כלומר אתה מודה שזה ערוץ מעפן שאף אחד לא מסתכל ( אחוז הצופים בו לא מתקרב אפילו לרבע האוכלוסיה ,שלא לדבר על הרוב..) ,ובאותו המשפט אתה אומר שאנחנו צריכים לממן אותו.

שלא יהיה את הערוץ מצידי, נשרוד...

ומי שרוצה אותו ,שישלם בעצמו על הערוץ . כמו שאנחנו משלמשים על ויס (או לא משלמים, במידה ואנחנו לא מחוברים אליהם)

סתם שאלה, אתה עובד? אתה משלם את כל האגרות האלה?

או שאתה עדיין תלמיד שיושב על הגב של ההורים שלו? זו לא שאלה מעליבה או משהו, פשוט רוצה להבין מי האנשים שבעד האגרה הזו ולמה.

[br]פורסם בתאריך: 24.06.2010 בשעה 15:58:17

זה בדיוק מה שאני מנסה להגיד, שהמצב הרבה יותר גרוע.

ומה שהכי גרוע זה השיטות בהם רשות השידור נוקטת כדי לקבל דמי חסות מאנשים שאין להם .

מניסיון אישי, מדובר בסחיטת כספים תוך כדי איומים על הוצאה לפועל ללא הליכים משפטיים, והפחדה של הקרבנות.

נכון, זה מה שהכי מעצבן..

היו לנו פעם שכנים שבאו ופשוט לקחו להם את הטלויזיה שלהם (או מכשיר חשמלי אחר,לא זוכר)

והם מסכנים, היו מצבים שלא נשאר להם כסף אפילו לכריך לילדים שלהם בבית הספר. או שפשוט חסכו בארוחה לא אכלו כדי שיישאר עד העשירי, המשכורת. איזה כואב זה היה לראות את זה...

ובסוף התברר שהם בכלל היו זכאים ל50 אחוז הנחה (קיבלו השלמת הכנסה או הכנסת הבטחה לא יודע מה בדיוק )

אבל אלה לא אכפת להם, בלי בירורים באו לקחו והצמידו ריבית לסכום שלא היה צריך להיות להם מלכתחילה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו לנו פעם שכנים שבאו ופשוט לקחו להם את הטלויזיה שלהם (או מכשיר חשמלי אחר,לא זוכר)

והם מסכנים, היו מצבים שלא נשאר להם כסף אפילו לכריך לילדים שלהם בבית הספר. או שפשוט חסכו בארוחה לא אכלו כדי שיישאר עד העשירי, המשכורת. איזה כואב זה היה לראות את זה...

ובסוף התברר שהם בכלל היו זכאים ל50 אחוז הנחה (קיבלו השלמת הכנסה או משהו כזה)

אבל אלה לא אכפת להם, בלי בירורים באו לקחו

עוד דבר חמוד: כשהם מחרימים לך רכוש - כל יום של החזקת הרכוש המוחרם במחסנתם עולה לך כ120שח ליום, וזה בתוספת לדמי חסות שהם דורשים ממך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד דבר חמוד: כשהם מחרימים לך רכוש - כל יום של החזקת הרכוש המוחרם במחסנתם עולה לך כ120שח ליום, וזה בתוספת לדמי חסות שהם דורשים ממך.

חחח את זה לא ידעתי ...

איזה מנובלים :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח את זה לא ידעתי ...

איזה מנובלים :(

ועוד משהו שצריך לדעת על השיטות שלהם: אם הם שולחים אליך "מבקר" שאמור לעשות חיפוש ולבדוק אם יש ברשותך מכשיר , הם לא מודיעים לך מתי הוא יגיע. במידה והוא מגיע כשאתה לא בבית - זכותו לפרוץ לך את הדלת, להפוך לך את כל הבית (לעשות חיפוש), להחליף את המנעול, ולדרוש ממך כסף על פריצת הדלת והחלפת המנעול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד משהו שצריך לדעת על השיטות שלהם: אם הם שולחים אליך "מבקר" שאמור לעשות חיפוש ולבדוק אם יש ברשותך מכשיר , הם לא מודיעים לך מתי הוא יגיע. במידה והוא מגיע כשאתה לא בבית - זכותו לפרוץ לך את הדלת, להפוך לך את כל הבית (לעשות חיפוש), להחליף את המנעול, ולדרוש ממך כסף על פריצת הדלת והחלפת המנעול.

קשה לי להאמין שזה נכון (הקטע עם הפריצה/מנעול)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...