Blacklight: Tango Down - כל הפרטים כאן - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Blacklight: Tango Down - כל הפרטים כאן

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 104
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש לרוב ביקורות טובות על המשחק מקומנטטורים ביוטוב (קונסולות), כנראה יותר בגלל המחיר שלו מאשר בגלל המשחק עצמו, אבל עד השלב שבו הוא ישעמם הוא נראה משחק מעולה למחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולי יש תמיד קארמה שלילית כשמבקשים ממני כסף עבר מוצרים מפוקפקים..גם לזה אני מניח שהתרגלנו.. ;)

כל עוד לא התנסית במשחק לא הייתי כבר שולח אותו למחלקת המפוקפקים.

יש לרוב ביקורות טובות על המשחק מקומנטטורים ביוטוב (קונסולות), כנראה יותר בגלל המחיר שלו מאשר בגלל המשחק עצמו, אבל עד השלב שבו הוא ישעמם הוא נראה משחק מעולה למחיר.

זו גם ההערכה שלי וציינו את הענין הזה יפה מאוד בביקורת בגיימס-רדאר

If you’re bored with what’s currently on the table, the visuals (while not jaw-dropping) are certainly pleasing if you’re into the whole dystopian future Russia fetish, the familiar controls are very easy to master, combat is fluid and fast-paced, and the customization options and wide range of player modes keep the game continually interesting. If you’re not convinced, consider this: for all you get, it’s really hard to argue with fifteen bucks.

http://www.gamesradar.com/xbox360/blacklight-tango-down/review/blacklight-tango-down-review/a-2010071311273527082/g-201003021504526015

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוחרר אתמול מסתבר.

אבל משום מה אני לא מצליח לקנות :pissed:

אני חושב שיש לנו בעיה לרכוש את המשחק...

איזה מדינה הגדרת בחשבון שלך סיימון?? כי אין שם ולכן אי אפשר להכניס את פרטי אשראי ישראלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אאל"ט זה בדיוק אותו הלייב של הXBOX שגם לא נתמך בארץ...

בטח יש דרך לעקוף את ההגבלה הזאת אבל איך שזה נראה עכשיו , זה לא יהיה שווה את המאמץ...

טוב , יש את האופציה הזאת:

http://www.direct2drive.com/9654/product/Buy-Blacklight:-Tango-Down-Download

מי יהיה "האמיץ" הראשון שיבדוק שהיא עובדת וידווח לשאר??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...