מטאור ענק בשמיים,או שהחייזרים נחתו? - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מטאור ענק בשמיים,או שהחייזרים נחתו?

Blue Cheese

Recommended Posts

במקום הרעיון הדי מוזר על הלווין עם החוט יש לי רעיון טוב בהרבה!

ליצר מזל"ט חמקני שטס בגבהים של 10-15 ק"מ עם יכולות החדשות של צה"ל להיות בלתי נראה בלילה דבר קיים כבר בישראל (באמצעים לראייה לילית ) ולתת לו לעבור מעל איראן בלילות זה יהיה כמעט בלתי אפשרי לאתר אותו.

יפה יפה,למה שלא תגיש מועמדות למשרת שר הביטחון?

היה יותר מתוחכם עם החמקן שלך היה יכול להפיל חתולי רחוב עם רובי ,כך החתולים היו מתרוצצים ברחובות איראן והורגים ערבים.מה אתה אומר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יפה יפה,למה שלא תגיש מועמדות למשרת שר הביטחון?

היה יותר מתוחכם עם החמקן שלך היה יכול להפיל חתולי רחוב עם רובי ,כך החתולים היו מתרוצצים ברחובות איראן והורגים ערבים.מה אתה אומר?

מעניין עוד כמה זמן תוכל את הכובע שלך מה שאמרתי הוא לא בדיוני זה שאתה לא ממש יודע על דברים מסוימים לא אומר שהם לא קיימים. שימוש בבעלי חיים לא דבר חדש יש מקומות שמשתמשים בעכברושים לזיהוי מוקשים ! יש עוד דברים דומים חלקם עוד ניסיונים והאלו באמת נשמעים כבדיונים כמעט כמו החתולים עם רובי הלייזר.

לטיפשות יש קסם מסוים לבורות אין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין עוד כמה זמן תוכל את הכובע שלך מה שאמרתי הוא לא מדע בדיוני זה שאתה לא ממש יודע על דברים מסוימים לא אומר שהם לא קיימים. שימוש בבעלי חיים לא דבר חדש יש מקומות שמשתמשים בעכברושים לזיהוי מוקשים ! יש עוד דברים דומים חלקם עוד ניסיונים והאלו באמת נשמעים כבדיונים כמעט כמו החתולים עם רובי הלייזר.

לטיפשות יש קסם מסוים לבורות אין

אני חייב להודות שאומנם הייתי ציני,אבל תגיד את האמת לא הייתה משלם כסף כדי לראות חתול עם רוב הורג מוסלמי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב להודות שאומנם הייתי ציני,אבל תגיד את האמת לא הייתה משלם כסף כדי לראות חתול עם רוב הורג מוסלמי?

אם אתה כבר בעניין של הייתי הרבה יותר שמח שיחידה כזאת (מצידי החתולים המחסלים שאומנו בעזרתך :xyxthumbs:) היית מחלצת את שליט ומחסלת את שוביו. זאת היית שמחה אמיתית וסיום הולם למחדל שנעשה בעניין שליט .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...