המסכים החדשים של dell עם הפאנל IPS נמכרים בפנדה! - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המסכים החדשים של dell עם הפאנל IPS נמכרים בפנדה!

Borat

Recommended Posts

האם העובדה ששני המסכים הם FHD מראה שלא ייצאו יותר מסכים עם רזולוציה נמוכה יותר ופאנל כזה? אם כן, אז כנראה שאצטרך להזדרז לקנות את ה-2209WA לפני שייגמר המלאי, גם מבלי שהמחיר יירד. דווקא קיוויתי לדחות את הקנייה הזו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה רע? ככל שקטן יותר טוב יותר לא? (רואים פחות מפוקסל)

מה שרע זה שרואים אותיות קטנות. בגלל זה כל כך הרבה אנשים משתמשים ברזולוציה הלא טבעית - הם מעדיפים טקסט מטושטש על פני טקסט מיקרוסקופי. אני מעדיף טקסט גדול וחד, ובשביל זה צריך גודל נקודה שפוי.

לגבי לראות מפוקסל, אתה באמת רואה מפוקסל ב-2209WA או במסכים אחרים עם רזולוציה דומה? אם כן, יש לך ראיה של נץ וכנראה שאתה צריך FHD.‏

tmpusr, זום ושינוי DPI הם workarounds ידועים, ואני בטוח שאתה מכיר את החסרונות שלהם. אם לך הם מתאימים, אשריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא לי הם לא מתאימים בחלק מהמקרים ולכן לקחתי מסך 24' ולא 22'. עדיין, המקרים בהם זה לא נוח קשורים בעיקר לתוכנות הנדסיות יעודיות איתן אני עובד שלא רלוונטיות ל-99.999% מהמשתמשים.

לסרטים/גלישה/טקסט/גיימינג זו לא בעיה בכלל - זום/שינוי פונט/DPI עוזר ברוב המכריע של המקרים ואצל מרבית המשתמשים למיטב ידיעתי (וגם זה רק למי שלא מסתדר עם הפונט הקטן שמניסיוני האישי לא ממש בעייתי).

dot pitch קטן לעולם יתן פונטים חדים יותר וכפי שציינתי, את עניין הגודל אפשר לפתור ברוב המקרים בקלות ובאופן משביע רצון.

אני בהחלט מצטרף לקביעה ששימוש ברזולוציה לא טבעית הוא שגוי ביסודו והוא ככל הנראה הפתרון הרע ביותר האפשרי.

משני המסכים, ה-U2311 נראה המבטיח והמשתלם יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא לי הם לא מתאימים בחלק מהמקרים ולכן לקחתי מסך 24' ולא 22'. עדיין, המקרים בהם זה לא נוח קשורים בעיקר לתוכנות הנדסיות יעודיות איתן אני עובד שלא רלוונטיות ל-99.999% מהמשתמשים.

אני לא משתמש בתוכנות הנדסיות, וכך גם אנשים אחרים שאני מכיר שלא מסתדרים עם הטקסט הזערורי או ה-workarounds האמורים.

לסרטים/גלישה/טקסט/גיימינג זו לא בעיה בכלל - זום/שינוי פונט/DPI עוזר ברוב המכריע של המקרים ואצל מרבית המשתמשים למיטב ידיעתי (וגם זה רק למי שלא מסתדר עם הפונט הקטן שמניסיוני האישי לא ממש בעייתי).

לא יודע לגבי ומשחקים, אבל בגלישה ועבודה כללית עם המחשב זאת בהחלט בעיה כי גם זום וגם שינוי DPI יוצרים בעיות משלהם ופוגעים בחווית המשתמש. שוב, אם זה לא מפריע לך, הרווחת. לרוב המשתמשים שאני מכיר זה כן מפריע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

השיטה שבה מודדים זמן תגובה (MS) משתנה מחברה לחברה וקיימים לא מעט מקרים בהם מסך 5MS מגיב מהיר יותר לעומת מסך עם 2MS. במקרה הזה, רצוי להתבסס על ביקורות ומדידה של מומחים כפי לדעת את זמן התגובה "האמיתי".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השיטה שבה מודדים זמן תגובה (MS) משתנה מחברה לחברה וקיימים לא מעט מקרים בהם מסך 5MS מגיב מהיר יותר לעומת מסך עם 2MS.

לא באמת... בביקורות מדויקות בתנאי מעבדה אני חושב שתמיד תראה שמסכי 2MS הם בעלי הOVERDRIVE האגרסיבי ביותר ויהיו מהירים יותר מכל מסך 5MS.אגב במסכי TN רבים, אלא שמציינים 5MS הם בכלל ללא OVERDRIVE ואיטיים משמעותית. רק שזה לא משנה כי כבר מזמן המסכים הגיעו לרמות שההפרשים האלה חסרי משמעות לחלוטין בביצועי שטח. בלי ציוד מדידה כמעט ואי-אפשר לשים לב להבדל כלשהו.

במקרה הזה, רצוי להתבסס על ביקורות ומדידה של מומחים כפי לדעת את זמן התגובה "האמיתי".

לדעתי רצוי פשוט להתעלם מהנתון המיותר הזה. פעם הייתה לזה משמעות. היום כשאתה מדבר על זמני תגובה של מתחת ל-10MS, זה אבסורדי בכלל להתייחס אליהם, כאשר קצב הריענון הבסיסי של 60HZ גוזר השהיית תמונה מובנית של 16MS, שלא ניתן להתגבר עליה. בגלל שבמסכי LCD להבדיל מCRT התמונה לא דועכת ומצוירת כל פעם מחדש, אנשים שרגישים לתופעה הזו ("התמדה" של פיקסלים) יבחינו במריחות גם במסכים שתאורטית יהיו 0MS. אלה שלא - המריחות כבר מזמן לא מפריעות להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...