זליגת זיכרון מטורפת בפיירפוקס ( 1,000,000K + ) - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זליגת זיכרון מטורפת בפיירפוקס ( 1,000,000K + )

Lishay

Recommended Posts

היי

שמעו, אני משתמש קבוע של פיירפוקס והבעיה ידועה לי ולהרבה אנשים שאחד החסרונות של הפיירפוקס זה הזליגת .

בעבר זה גם קרה לי לא זוכר איך פתרתי את זה

אבל עכשיו זה שוב קורה, יוצא מצב שאני עם 6 טאבים פתוחים לדוגמה, והפיירפוקס עובר את ה 1,000,000K (כאשר באותו הזמן 2 קבצי וורד שפתוחים לוקחים רק 10,000K)

הבעיה עם הפיירפוקס שלדעתי זה בגלל שבימים האחרונים נכנסתי להמון קישורים, הרבה, אבל אני יוצא מהם, הבעיה היא שלדעתי הוא לא מוחק את הזיכרון או משהו

ואז על כל טאב שנפתח גם אם נסגר אחר כך, הוא עדיין שומר בזיכרון או משהו כזה לא יודע מה הוא עושה

מצד שני חשדתי שזה אולי וירוס, למרות שסרקתי את המחשב עם Eset smart security ולא מצאתי כלום..

מה אפשר לעשות? זה פשוט מגיע לכמות גבוהה ואז המחשב איטי מהרגיל והדפדפן כל שניה טוען הרבה זמן.

כרגע יצאתי מהפיירפוקס עם טאבים פתוחים, נכנסתי שוב, וזה שיחזר, יש 5 טאבים פתוחים והוא לוקח 146,000K בערך, זה מטפס קצת, ויורד

אבל שוב נראה לי שגם 146 אלף זה המון, שלא לדבר מה יהיה עוד שעה נגיד אחרי שאני אפתח עוד טאבים ואסגור..

אשמח אם תעזרו לי :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה קרה לכם בגדול בזמן האחרון? אולי יש משהו משותף לא יודע

לא נראה לי הגיוני כל זה

אמרתי שזו בעיה ידועה, אבל גם לכם זה מגיע לכמות מטורפת בדיוק בזמן האחרון?? :|

מוזר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה יש מצב שזה קרה בגלל ה FLASH אני לא יודע בדיוק מה הבעיה עם זה

אבל כן, לאחרונה צפיתי בהרבה סרטונים ביוטיוב והיו פתוחים איזה 10 טאבים לפחות של , הייתי צריך בשביל סרטון שאני עושה

אבל מדוע הוא שומר תהיסטוריה של זה, יעני בזיכרון

אם אני יוצא מטאב, למה הוא לא מוחק את מרבית הזיכרון

ומדוע על כל טאב שנפתח זה מינימום עוד 50 מגה

זה המון, זה מטורף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטרף למצטרפים... זה פשוט מוזר. גם אם אין 100 ומשהו לשוניות פתוחות של אתרים כבדים זה יכול להגיע ל1.2GB ואפילו 1.5GB ראם די בקלות..

אני דואג כל הזמן לעדכן את הפלאש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי פאקינג מישהו יתן פה פתרון , כבר קרוב ל 10 אנשים אומרים שגם להם יש תבעיה, נו מה הקטע אני לא מבין מה יש לפיירפוקס הזה

לאקספלורר אני לא עובר וגם לקרום לא, אבל רק בעיית - חייב לפתור אותה, מה הקטע של זה אני לא מבין :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל זליגת הזיכרון של FF היא בעיה ידועה (אך לא נתקלתי בה באופן אישי בממדים שאתם מתארים).

נסו להפעיל את FF ב-Safe Mode ובדקו באותם אתרים ועם אותה כמות טאבים אם משהו השתנה. אולי הרחבה מסוימת היא המקור לזליגת הגבוהה.

Flash ו-FF באופן כללי לא עובדים בצורה אופטימאלית בכל הנוגע לצריכת משאבים, FF 4 כבר אמורה להסתדר עם זה יותר טוב.

לפני הבדיקה הייתי גם מנקה את כל ה-Cache רק למען הסדר הטוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...