לא מצליח לעשות s.m.a.r.t לכונן חדש WD1002FAEX - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מצליח לעשות s.m.a.r.t לכונן חדש WD1002FAEX

mscorpe

Recommended Posts

שלום רב, מאז שקיבלתי את הכונן החדש ניסיתי עם speed fan . hddlife i hd tune לעשות סמארט לכונן הנ"ל ללא הצלחה למשל ב hd tune (תמונה מצורפת)...

בeverest מדיי פעם מחליט להראות את הטמפ' של הכונן ופעם לא ..אך גם שם אין סמארט

יש לציין כי הדיסק קשיח מחובר לשקע שתומך sata 3 בלוח אם של gigabye

GA-X58A-UD3R (rev. 1.0)

האם עליי לדאוג ?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל לבטל מראש אפשרות שזה בגלל הגדרה ב- שקשורה לחיבורי ה-SATA (לא מפליא בגלל ה-SATA 6.0Gb/s), פשוט תחבר את הכונן בחיבור SATA 3.0Gb/s ותראה אם הבעיה עדיין קיימת.

כמובן שעדיף קודם לנסות את מה שהציע יבגני משום שזה פשוט יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוודא שאין אפשרות SMART נפרדת לבקר הSATA3. מקסימום תחבר לבקר SATA2, ירידת ביצועים אתה לא תראה מזה.

עדכון לכולם - חיברתי לכניסה רגילה וזה הסתדר , אך איך ניתן להיות עם המחבר של הSATA 3 וגם עם סמארט ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ההגדרות שלך ב- בכל הקשור ל-SATA-IDE? תמונות יקלו משום שיש הרבה הגדרות שכאלו.

התקנת לערכת השבבים/SATA?

כן התקנתי דריברים ...

הנה , רק יש לציין שהHD החדש מחובר בSATA 6 משום שהוא תומך בSATA 3 ... אולי זה יעזור במשהו בתמונות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה האפשרויות שיש לך חוץ מ"ONCHIP" תחת SATA3 FIRMWARE? אגב, אם אתה כבר משתמש בחיבור הSATA3 לפחות תגדיר אותו

כAHCI. כרגע הוא מוגדר כאמולציה לIDE ועובד בפחות מרבע התקן שהוא מסוגל (לא שזה משנה ההרדיסק שלך לא מנצל אפילו את תקן

הATA133 ק"ו SATA 6G/b ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה האפשרויות שיש לך חוץ מ"ONCHIP" תחת SATA3 FIRMWARE? אגב, אם אתה כבר משתמש בחיבור הSATA3 לפחות תגדיר אותו

כAHCI. כרגע הוא מוגדר כאמולציה לIDE ועובד בפחות מרבע התקן שהוא מסוגל (לא שזה משנה ההרדיסק שלך לא מנצל אפילו את תקן

הATA133 ק"ו SATA 6G/b ).

תודה רבה על התגובה , שיניתי בעצתך ל ahci אבל אני מקבל מסך כחול - כנראה בעיית דריברים , איך ניתן לשנות ל ahci אחרי שמתקינים כבר את המערכת הפעלה ?

והנה התמונה שביקשת + תמונה קודמת שלא הייתה ברורה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש קישורים לזה בסטיקי. אני במקומך הייתי מחבר את הכונן ליציאת SATA2 וסוגר עניין. אתה לא תראה שום ירידת ביצועים מזה ורוב

הסיכויים שבעיות תאימות כאלו ואחרות (לדוגמא, אי זיהוי הSMART) יעלמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש קישורים לזה בסטיקי. אני במקומך הייתי מחבר את הכונן ליציאת SATA2 וסוגר עניין. אתה לא תראה שום ירידת ביצועים מזה ורוב

הסיכויים שבעיות תאימות כאלו ואחרות (לדוגמא, אי זיהוי הSMART) יעלמו.

עדכון אחרון - החלטתי לפרמט - גם ככה ההתקנה טרייה , התקנתי עם ahci והכול הסתדר כולל הסמארט גם כשהHD הסלוט של sata 3 !!

תודה לכולם אחד אחד ... !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...