בעיה אקוטית בהפעלת חלונות במחשב נייד - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה אקוטית בהפעלת חלונות במחשב נייד

Oranl

Recommended Posts

היי, זקוק לעזרתכם,

במחשב נייד ASPIRE 5002 אני מקבל הודעת שגיאה עם הפעלת המחשב (חלונות XP)

Load needed dlls of hal please contact your support person to report this problem

ניסיתי להפעיל ב-SAFE MODE, לא עבד.

ניסיתי לעשות BOOT מ-CD כדי לנסות לתקן ולאחר טעינת הקבצים הראשונים, כשזה מגיע לשלב "Starting setup" אני מקבל BSOD, בכל פעם מחדש וזה ממש מעצבן. מה אפשר לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הודעת השגיאה שמופיעה ב-BSOD?

הבעיה התחילה כך סתם או לאחר שביצעת פעולה כלשהי?

ובקפיצה וניחוש קטן קדימה (עד לפרטים נוספים על הודעת השגיאה), נסה להפעיל את תוכנת האבחון של היצרן לבדיקת הכונן הקשיח שבמחשב הנייד ו/או LiveCD של הפצת כלשהי כדי לבדוק אם הכונן הקשיח תקין ואם כן עולה, בהתאמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יו מה לעזאזל קרה לפורום? אני מנסה לפרסם תגובה הוא מביא אותי למסך הזנת שם משתמש וסיסמה, אני מכניס, מגיע למסך התגובה, מנסה לפרסם ושוב מסך הזנת שם משתמש וסיסמה וחוזר חלילה. מה זה?

לגבי התופעה, היא הופיעה פתאום, המחשב היה בסטנד-ביי ואחרי ההדלקה פתאום זה הופיע.

נראה לי שצדקת..!! איך הבנת את זה מה-BSOD?

ועוד דבר, יש שם שני סטיקים.. שווה לבדוק כל אחד בנפרד?

-עריכה-

התעכבת במענה אז החלטתי לבדוק כל סטיק בנפרד בינתיים ולמרבה המזל סטיק אחד עובד, סטיק אחד תקול. השארתי רק את התקין והווינדוס עולה!

תודה רבה תותח. אבל אתה עדיין חייב לי תשובה איך הבנת את זה שהזיכרון בעייתי לפי ה-BSOD..

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר בתיאור הראשוני שלך עלה לי החשד שמדובר בזיכרון (התופעה בכללותה אופיינית לרכיב זיכרון וההודעה שקיבלת "Load needed dlls of hal" ברוב המכריע של המקרים נובעת מבעיה בכונן הקשיח או בזיכרון) אבל בגלל שהיו חסרים קצת פרטים לא רציתי לקפוץ סתם למסקנות ולכן ביקשתי לקבל את קוד השגיאה ושתריץ בדיקה של הכונן הקשיח (פה המטרה כפולה - הראשונה לוודא שהקשיח בסדר והשנייה לראות אם LiveCD כלשהו כן עולה). ברגע שפרסמת את קוד השגיאה, שכבר יצא לי להתקל בו בעבר ובמקרה יצא לי רק לפני כמה ימים להתעסק איתו במחשב אחר בעל מאפייני תקלה דומים (למרות ששם מקור הבעיה היה הכונן הקשיח בסופו של דבר), התחזקה אצלי ההרגשה שמדובר בזיכרון ולכן ביקשתי שתריץ Memtest. פרטים על קוד השגיאה תוכל למצוא ב-Knowledge Base של .

טוב מאוד שניסית כל סטיק בנפרד כדי לבודד את הבעיה, עכשיו נותר רק להחליף את הזיכרון והכל יחזור לקדמותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...