ייבוא מיילסטון מחו"ל - מספר שאלות בנושא. - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ייבוא מיילסטון מחו"ל - מספר שאלות בנושא.

infer73

Recommended Posts

האמת, שזה לא בשבילי, אלא בשביל אח שלי. הוא גם רשם את ההודעה, ולכן אני אחראי רק למחצה לתוכן ;D

היי אנשים,

אני קצת חדש בכל נושא האנדרואיד והמכשירים שלו, אבל לאחרונה שמתי לב שאני ממש ממש רוצה מיילסטון חדש. הוא נראה מדהים, הביקורות עליו מעולות, ויש לו את הגב של , שבשירותים שלה אני משתמש המון.

בכל מקרה, מכיוון שלא קיבלתי הצעה נורמלית מסלקום לגבי הרכישה שלו, התחלתי לברר קצת לגבי רכישה מחו"ל, ויש לי המון שאלות, שאני אודה לכם מאוד אם תוכלו לעזור לי בהם (infer73 מוסיף: בתמורה, שמנמנים רבים :funn:)

אני מבטיח שהשאלות באות אחרי חיפוש בפורומים ובגוגל, ואני לא שואל (רק) כי אני עצלן, אלא בעיקר כי

גוגל מלא במידע סותר ולפעמים קשה לדעת מה נכון ומה לא.

1.א. וזה הכי חשוב - האם ניתן לקרוא ולכתוב עברית במכשיר שנקנה בחו"ל? (לא איכפת לי אם התפריטים בעברית או לא)

1.ב. האם זה תלוי בגרסת מערכת ההפעלה?

1.ג. אם כן - האם ניתן לשדרג אותה? הבנתי ש2.2 Froyo זה הכי חדש כרגע. איך עושים את זה? איזה ציוד זה דורש? האם יש מקומות שיעשו את זה בשבילי? כמה זה יכול לעלות?

2.א. האם מכשיר שנקנה בארה"ב יעבוד בארץ מבחינת תדרים?

2.ב. ומכשיר שנקנה באירופה (זה אני מניח שכן, אבל לא מזיק לשאול)?

3.א. ברגע שקניתי (אי"ה) מכשיר שכזה בחו"ל - איזה סוג של חבילת דאטה אני ארצה שתהיה לי? 1 ג'יגה לחודש? יותר? וכמה זה יכול לעלות לי בחברות השונות?

3.ב. האם לחברה הסלולרית "משנה" שהמכשיר בו אשתמש יהיה מיילסטון? כי שמתי לב שמחירי חבילות הדאטה שלהם שונים (לנפחים זהים) למכשירים כמו מיילסטון, , מודמים סלולריים ,N97 וכדומה.

4.א. האם הניווט הקולי של עובד בארץ? יעבוד גם בלי תוכנת נוויגייטור הזו של , נכון?

4.ב. אם כבר אנחנו בנושא - האם הGPS במיילסטון הוא "אמיתי", A-, או שילוב של שניהם?

5.א. האם ניתן להשתמש במיילסטון בתור מודם סלולרי?

5.ב. אם כן, האם המחשב שמתחבר באמצעותו חייב להיות מחובר ב- או שאפשר גם (או רק) באלחוטי?

6. ומכיוון שאין חכם כבעל ניסיון - האם מישהו פה עשה את זה, ויש לו לינקים, המלצות (חיוביות או שליליות), סיפורים, בעיות שצצו, וכד'?

יום טוב ותודה רבה מראש לכל מי שיעזור!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.א. וזה הכי חשוב - האם ניתן לקרוא ולכתוב עברית במכשיר שנקנה בחו"ל? (לא איכפת לי אם התפריטים בעברית או לא)

מוסיפים עברית ידנית וזהו, אחרי זה אין שום בעיה, זה אותו דבר עם כל 2.1 כרגע

1.ב. האם זה תלוי בגרסת מערכת ההפעלה?

כן, ב2.1 צריך להוסיף ידנית, ב2.2 העברית מובנת

1.ג. אם כן - האם ניתן לשדרג אותה? הבנתי ש2.2 Froyo זה הכי חדש כרגע. איך עושים את זה? איזה ציוד זה דורש? האם יש מקומות שיעשו את זה בשבילי? כמה זה יכול לעלות?

עדיין אין עדכון ל2.2 למכשיר הזה, לא צריך לזה כלום, מניח שיש מקומות שיעשקו ממך כסף אבל אפשר יהיה לעשות את זה לבד חינם

2.א. האם מכשיר שנקנה בארה"ב יעבוד בארץ מבחינת תדרים?

כן

2.ב. ומכשיר שנקנה באירופה (זה אני מניח שכן, אבל לא מזיק לשאול)?

כן

3.א. ברגע שקניתי (אי"ה) מכשיר שכזה בחו"ל - איזה סוג של חבילת דאטה אני ארצה שתהיה לי? 1 ג'יגה לחודש? יותר? וכמה זה יכול לעלות לי בחברות השונות?

אני משתמש ב500מגה עם הנקסוס שלי ושם לב שאני חי יותר על WIFI מאשר על הסלולרי.... הכל תלוי בצריכה האישית שלך, כמה זה עולה? כל חברת והמחיר שלה

3.ב. האם לחברה הסלולרית "משנה" שהמכשיר בו אשתמש יהיה מיילסטון? כי שמתי לב שמחירי חבילות הדאטה שלהם שונים (לנפחים זהים) למכשירים כמו מיילסטון, , מודמים סלולריים ,N97 וכדומה.

לא אכפת להם

4.ב. אם כבר אנחנו בנושא - האם הGPS במיילסטון הוא "אמיתי", A-, או שילוב של שניהם?

GPS רגיל כמו כולם

5.א. האם ניתן להשתמש במיילסטון בתור מודם סלולרי?

ב2.2 תהיה לך אופציה מובנת כזאת, ב2.1 יש צורך בתוכנה שעושה את זה

5.ב. אם כן, האם המחשב שמתחבר באמצעותו חייב להיות מחובר ב- או שאפשר גם (או רק) באלחוטי?

דרך הWIFI

6. ומכיוון שאין חכם כבעל ניסיון - האם מישהו פה עשה את זה, ויש לו לינקים, המלצות (חיוביות או שליליות), סיפורים, בעיות שצצו, וכד'?

משתמש ... בעיה ::)

למידע נוסף > http://iandroid.co.il/phpBB3/forum25.html?sid=6a7e6eeec1e7abceb86c508497359010

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...