מיקרוסופט מכריזה על שמו הרשמי של אביזר התנועה שלה - קבלו את ה-Kinect - עמוד 2 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מיקרוסופט מכריזה על שמו הרשמי של אביזר התנועה שלה - קבלו את ה-Kinect

תמיד מחייך

Recommended Posts

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ליביו אהבתי את התגובה שלך, אני קורא לסוני ונינטנדו להתאחד.

ככה תהיה לנו שבאה עם PS3 מובנה (גם ככה כבר יש את הטושיבה CELL, זאת התחלה) ונינטנדו וסוני ייצרו משחקים רק לפלטפורמה הזאת :)

ככה הם יוכלו פשוט להוציא קונסולת mid range זולה למשחקי חברה בעיקר וקונסולה לגיימרים שתוכל להריץ הכל

וככה נוכל לשחק גם super mario וגם metal gear solid באיכות מעולה בלי צורך להחזיק 2 , איזה כיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת מכירות הצלחה היסטרית. השאלה כיצד הקונסולה תעמוד במבחן הזמן. אני לא אתפלא אם עשר שנים מהיום היורש של AVGN יעשה פרק על .

10 שנים? כבר עכשיו יש מאסה לא מבוטלת של משחקים פשוט נוראיים. אפשר לעשות מטעמים מזה, ו AVGN עשה כבר פרק "עתידי" שהוא סוקר בו כמה מהזוועות של ה .

אני כל יום בוהה בקופסה הלבנה הזו בעצב, תוהה אם למכור או לא למכור. הבעיה שכל פעם שאני חושב למכור אני שומע על משחק חדש שמפיח בי תקווה. בממוצע יש 2 משחקים בשנה שאני באמת יכול לשבת עליהם 50-100 שעות ולהינות מכל רגע.

חוץ מזה, דרעק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

lev-27 קודם כל אתה יודע בכלל כמה זבל יצא לPS3\360 בשנה האחרונה ?

אני עוקב ויצא טונות של זבל בערך כמו שלWII בשנה האחרונה פשוט כי כבר אפך להיות זול ליצר זבל ל360\PS3 בערך כמו שאפשר ליצר מקביל לWII

השוק מוצף במשחקים של "שקל תשעים" בכל קונסולה מצליחה

בעניין הWII נכון חומרתית הוא היה מיושן בהשקה אבל אתה שוכח שהמחיר שלו בהשקה היה זול משמעותית מהמתחרות

והוא גם לא הגיע להתחרות ב360\PS3 ישירות ולא רק אני אומר את זה כל אחת משלוש החברות אמרו את זה בעבר

פיתאום סוני וMS החליטו כן להתחרות בקהל של הWII וכבר בדור הזה ואתה מקבל משחקים כמו קינקאט ספורט וקינקאט "נינטנדו דוגס" וקינקאט תשלים איזה זבל שאתה רוצה

ואני לא מגן על הWII - יכלה לעשות אותו קצת יותר חזק ולהתאמץ יותר בתמיכה של חברות צד שלישי

אבל זה לא אומר שהוא זבל -תבדוק כמה משחקים יש לו מעל ציון משוכלל של 80 ותגלה עשרות משחקים בלי להכליל VC וWIIWARE ותמיכה אחורנית לגימקיוב

בנוסף זלדה TP\גלקסי1\גלקסי2 בפעם האחרונה שבדקתי היו בעשירה הראשונה של המשחקים הטובים בעולם -ומדובר על בכלל כולל דורות קודמים

ככה שתתלונן כמה שאתה רוצה הקונסולה לא מסריחה -נכון אין לה את הכמות של משחקים מעל 80 שיש לPS3\360

ויש לה את החסרונות שלה

אבל הרבה מהביקורת הייתה בגלל ההצפה של משחקי זבל וברגע שMS וסוני פתחו את הדלת לזה אנשים ישכחו את הזבל בWII

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיקו לדבר על משחקים.

משחקים תמיד יהיו לכל קונסולה פחות טובים יותר טובים וגם כמה אקסלוסיבים.

אבל זה לא ישנה הרבה את התמונה הכללית.

הנושא הוא טכנולוגית תנועה והחידושים שהיא מביאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, הנושא הוא משחקים.

אישית, i don't give half a monkey butt בכל הנוגע לחיישני תנועה ובלה בלה בלה

מעניין אותי שיהיו משחקים טובים לקונסולה, זה הכל. ואני חותם לך שזה ככה גם לגבי 90% מהשוק.

הבעיה היא של יש מגוון פצפון של משחקים נורמליים שאפשר לשחק בהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אומר שמשחקים לא קשורים לנושא אבל בוא נשמור על הקונטקסט.

הWII הביא טכנולוגית תנועה מאוד מוצלחת.

אז נכון שהמכשיר חלש ואין בו הרבה משחקים "נורמלים" בשביל גיימר ותיק עם תיאבון בריא.

וזה מוביל אותנו לKINECT.

הוא סוגר את הפער עם בטכנולוגית התנועה ואולי גם משפר.

ובו בזמן הוא מכשיר הרבה יותר חזק מהWII שיש בו משחקים "נורמלים".

ברגע שהטכנולוגיה מתפשטת בין הקונסולות, גם לא רחוק הזמן שזה יגיע לPC.

וכמו שזה נראה זה יכול לשנות את הדרך שבו אנחנו שולטים על מכשירים אחרים גם.

כל הטמעה של מתחילה בחדשנות, ואז חיקוי, שיפור, ובסופו של דבר סטנדריזציה.

אני שמח לראות שהטכנולוגיה הזאת מתחילה להתגלגל.

ואני רוצה לראות אותה בעוד מכשירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא של יש מגוון פצפון של משחקים נורמליים שאפשר לשחק בהם.

לא מסכים אתך

רק תראה מה יצא בחודשים האחרונים

גלקסי 2\החטא ועונשו 2 \NMH2\MH3 -זה רק בחודשים האחרונים

אולי אתה מעדיף סגנון שקים יותר בקונסולות הHD וזה בסדר גמור -אבל זה לא מפחית מהWII

ואני לא אומר לך לרוץ לקנות אחת כי כבר עדיף לחכות ל3DS אבל הWII לא קונסולה גרוע

גרוע זה כמו היגואר או הווירטואל בוי לך תצפה בביקורות אליהם ותבין להבחין מה זאת קונסולה גרוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשפו לא מזמן -בטח בקרוב יצאו עוד פרטים

סך הכל מסך תחתון מגה

עליון 3D (בלי מגע) והוא גם יהיה בפורמט רחב

גם D=PAD וגם פיתרון חדש לידית אנלוגית (צריך לנסות לדעת איך זה )

יותר חזק משמעותית מהDS (רק לא אמרו יותר פרטים )

הגודל ניראה בערך כמו הDS רק שלא הייתה השווה

יהיה זיהוי תנועה

הוצג משחק אחד שניראה באיכות קרובה לWII גרפית אבל צריך לזכור שזה הוצג במסך ענק והמשחק תומך ב3D

בטח מיקרוב על המסך הקטן הגרפיקה תיראה יותר טוב

יש 2 מצלמות מאחור שיכולות לצלם ב3D

יש תמיכה רישמית בניגוד (לא ברור עם זה סגור או פתוח) -והניגון גם ב3D

היתר רגיל 4 כפתורי פנים וכו -הוא גם יתמוך במשחקי DSI

יש שאלה ענקית של תמחור שאת זה לא אמרו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מדברים כמו וזה בסדר גמור.

העניין הוא שכל טכנולוגיית התנועה לא ממש מעניינת גימרים אמיתיים.

אבל נינטנדו הוכיחו שהלא גימרים הם קהל יעד הרבה יותר גדול שמוכן להוציא כסף על כל שטות שיציעו לו.

זאת הסיבה שסוני ומיקרוסופט הולכות על עניין התנועה.

אתם תראו גם שמהר מאד כמות מישחקי התנועה תגדל בצורה מטורפת וכמות משחקי הגיימרים האמיתיים תקטן לאורך זמן.

הכל עניין של השקעה קטנה יותר במשחקים שימכרו יותר לעומת כותרי שדורשים יותר השקעה אבל מוכרים פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טכנולוגית התנועה כרגע לא עניינת גיימרים רציניים כי השימוש בה לא נכון. ל בקושי יש משחקים שבאמת מעניינים את מי שיש לו PS3/360 וגם הקונסולה עצמה לא מרשימה במיוחד ו MS הראו רק גועל נפש שלא מעניין אף אחד.

ה WII לא מדוייק מספיק ולא חזק מספיק בשביל לספק משחקים כמו GOW3,KILLZONE וכו' ולכן פחות מושך את העיין שהתרגלה לגרפיקה המדהימה. ה מוגבל מידי, אין לו כפתורים מה שלא באמת מאפשר להשתמש בו במשחקים רציניים. מה שמשאיר את , שילוב בניים שניראה מאוד מדוייק ומאוד גמיש, הם גם החברה היחידה שדחפה משחקי FPS ו TPS בצורה רצינית בשילוב עם חיישני תנועה, הם לא הציגו רק משחקים לאמהות, הם הראו את SOCOM ו KILLZONE 3 (כן, יש לו תמיכה ב MOVE). הבעיה עם היא כרגיל המחירים :screwy:

מה WII אין לאף אחד ציפיות גדולות, המשחקים שניראה יהיו מריו, זלדה ושאר ה IP של נינטנדו, זה לא רע בכלל אבל זה לא מספיק. מ MS אין בכלל מה לצפות לחידושים כי ה הוא מוצר מאוד לא מועיל בכל מה שקשור לשמחקים. חוץ מסוני אני לא רואה חברה שנוכל לצפות ליראות אצלה משחקי RTS או משחקים אחרים שלא היו נפוצים כל כך בקונסולות על עכשיו.

נ.ב.

אהבתי את הדיל המיוחד של , ערכה של MOVE (כולל מצלמה) עולה 100$ ויש באנדל מיוחד שכולל גם את ה PS3 (שעולה 300$) וגם הערכה של ה MOVE (שעולה 100$ בנפרד) והמחיר של הבאנדל הוא...400$, דיל מדהים >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התמחור של סוני (ולא שהשלטים של זולים ) יהרוג את הMOVE מהר מאוד וחברות פיתוח יתחילו לנטוש את זה מהר מאוד

אין סיבה לחברת צד שלישי לתת תמיכה חזקה למוצר שימכור לאחוז קטן של אנשים

אבל בכללי אני מסכים הMOVE בתאוריה יכל היה לחבר מצוין את היתרונות של הWII (מינוס משחקי ) עם היתרונות של הHD ומשחקי קור

בתמחור הזה גם של הקונסולה וגם של האביזרים אני לא רואה את זה קורה -200$ מעל הWII לחבילת הבסיס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...