שאלה על אנדרואיד 2.2 ועברית - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה על אנדרואיד 2.2 ועברית

zoyaniv

Recommended Posts

שלום

שיצא העידכון ל 2.2 האם העברית שכרגע זמינה ברשת תעבוד על הגירסא החדשה או יהיה צורך בפריצה חדשה ועברית חדשה מה שיקח זמן?

האם העדכון ל 2.2 הוא חינם?

האם יש הבדל בין גרסאות שנמכרות באירופה במדינות שונות או פשוט המכשיר תומך בכמה שדפות וטהלעביר למשל מאנגלית גרמנית וכו' זה רק עניין של הגדרה?

האם בעברית שיש לאנדרואיד 2.1 יש מקלדת עברית גם או רק היא מאפשרת לקרוא פונטים עבריים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לו עברית מובנת

העדכון חינם

תומך בכמה שפות הכל עניין של הגדרה

העברית שיש ל2.1 מוסיפה רק פונטים לתמיכה בעברית, מורידים מקלדת בכל מקרה כי המובנת לא תומכת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עברית מובנית עם מקלדת מלאה אמורה להגיע לקראת סוף השנה בגרסא הבאה של אנדרואיד, לפחות כך לפי שמועות.

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?QUID=1056,U1267535167476&did=1000543124

גם אמרו את זה על 2.1 (aka המערכת שיוצאת ביוני הקרוב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אם לראות שהבנתי נכון אז השפת ממשק נקבעת על ידי יצרן הטלפון וזה בלתי ניתן לשינוי, תמיכה בפונטים ושפה זה פונקציה של מערכת ההפעלה?

המכשיר מבחינת ממשק תומך באותם שפות בכל העולם או זה צריבה של רום כמו ב PDA ואם אני קונה רום מנדריני או משהו אני בבעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי את רוב הדברים שאמרת, אבל אני אסכם.

הממשק והפונטים נקבעים על פי היצרנית, הממשק יכול להכיל גם עברית אם תבחר לעברת את המכשיר בעצמה. בנוסף יבואן מקומי יכול לבחור לעברת את המכשיר בעצמו במקרה ובוחר לייבא את המכשיר לארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה די סותר את מה שנאמר פה. אמרו שהאנדרואיד יהיה עם פונטים בעברית (קרי על ידי שמפתחת את ה OS) ואילו הממשק ישאר באנגלית (החלק המפותח על ידי היצרנית ולא קשור למערכת ההפעלה אני מניח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...