בעיה מוזרה בטלוויזית LCD - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה מוזרה בטלוויזית LCD

Or94

Recommended Posts

ש לי בבית בסלון טלוויזית CRT ישנה של טושיבה בגודל 34 אינץ' ויש לי טלוויזית LCD של LG בגודל 37 אינץ' בקומה למעלה. הLCD הוא מדגם 37LG55FR. יש לי ממירים של YES בבית והטלוויזית LCD מחוברת גם למחשב מדיה סנטר עם כרטיס טלוויזיה. עכשיו התחיל המונדיאל וכשראיתי את המונדיאל דרך המדיה סנטר לא ראו טוב. עברתי לשידור דרך הממיר של YES ושם רואים הרבה יותר טוב אבל עדיין קצת מטושטש. מה שמוזר הוא שבטלוויזיה בסלון הCRT רואים חד ומצויין ויותר טוב מהLCD. האם זה קשור לזה שבLCD אני יושב במרחק יותר קרוב לטלוויזיה ולעומת זאת בסלון אני יושב רחוק מהטלוויזיה? אם לא מה ניתן לעשות?

קישור לאתר LG: http://www.lg.com/il/tv-and-home-ent...d-37LG55FR.jsp

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מוזר בכלל, זה אמור להיות ככה.

ה-LCD שלך היא 1080 (FHD), והאיכות של הממיר היא הרבה פחות.

מן הסתם שתראה יותר טוב בטלוויזיה הרגילה מאשר בLCD, לא משנה מאיזה מרחק.

כמו כן אם תשוטט פה קצת אני בטוח שתמצא כמה וכמה דיונים על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השיפור בSD לא זניח אלא לא קיים. להפך! השידור בSD פחות טוב כי אתה משתמש בחיבור שעושה לא טוב בלשון המעטה לשידורי הSD. האפשרות האיכותית יותר היא קומפוננט (כמובן שאני מדבר על שידורי SD בלבד, תמיד עדיף על כל דבר אחר כשמדובר בHD) אבל יש כל מיני תקלות מרגיזות של פסים לרוחב המסך בגווני כחול-סגול-אדום. החיבור הרגיל ("הצהוב" בלשון העם) לא בא בחשבון בגלל שיס לוקחים בחשבון שאם אתה משתמש בחיבור הזה זה לצורכי הקלטה בווידאו מקליט נפרד ואז אתה יכול לבדוק מה התוכנית הבאה/ מה השעה/ עוד כמה זמן תיגמר התוכנית מבלי שיראו את זה בהקלטה.

אני חושב שזה שווה את זה כי כל כמה זמן מוסיפים ערוצים חדשים (לדוגמא, עכשיו יש את "הערוץ הראשון בHD" ששימש לשידור האירוויזיון בHD ועכשיו הוא משמש לצפייה במונדיאל בHD. כל שאר התוכניות פשוט נראות לא רע בכלל, אם תשווה לערוץ 11 הרגיל שמשדר באיכות זוועתית ביותר)

יש לי בבית MAX HD ולפיו אני נותן לך את דעתי. מה שכן, יס גו(נ)בים שלא בצדק דמי שימוש חודשיים בVOD שלהם מהלקוחות הוותיקים שהצטרפו לפני הוספת הVOD. לעומת זאת, מי שהתחבר מראש לMAX TOTAL - שזה MAX HD רגיל לגמרי רק שיש בו מראש את עידכון התוכנה של הVOD מה שהגיע אלינו בעידכון תוכנה מהלווין- נהנה מהVOD ללא תשלום (וזה לא שיש הבדל במחירים של MAX HD ושל TOTAL המחיר הוא אותו מחיר). איפה הצדק איפה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא בתור אחד שיש לו בבית Max HD וגם HOT Magic שמחוברים לאותה טלוויזיה,

הראשון עם והשני עם קומפוזיט (הכבל הצהוב ההוא/בננה, כפי שהוא נקרא בפי העם)

וערוצי SD נראים יותר טוב ב-HD מאשר ב-מג'יק, כי הרבה הרבה(!!) יותר איכותי

מאשר קומפוזיט, שזה חיבור ישן וגרוע. בעצם, זה החיבור הכי גרוע מבחינת איכות שיש עבור וידאו.

האמת שהבדיקה המתאימה תהיה לחבר את ה-Max HD גם ב- וגם בקומפוזיט לאותה טלוויזיה

בערוץ SD כלשהו ואז לראות מה נראה יותר טוב, אבל אני בטוח למדי שנגיע לאותה תוצאה, פשוט

בגלל העובדה הפשוטה ש- הוא חיבור יותר איכותי מאשר קומפוזיט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...