דיון המונדיאל בדרום אפריקה - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון המונדיאל בדרום אפריקה

תמיד מחייך

Recommended Posts

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ממתי גם האנגלים אנטישמים? או שזה סתם מילה לזרוק על כל עם אירופאי?

ולמה התקשורת אשמה בזה שהם שיחקו עלוב?

בקבוצת שהם משחקים כל יום רושמים עליהם מליון ואחד דברים, אם קצת לחץ זה מה שמפיל אותם אז רק הם אשמים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האנגלים הם לא בדיוק חובבי ציון(ערוץ BBC והחרם של האקדמיה האנגלית,אחד העמים היותר צבועים של אירופה),אישית אני לא ממש מחבב אותם,מבלי לפגוע באף אחד כאן.

ולנושא-התקשורת האנגלית הייתה צריכה להשאיר את הביקורות הקטלניות שלהם ואת הדמגוגיה הזולה רק לאחרי המונדיאל.ולא לקרוע לגזרים את המורל של הנבחרת שלהם,הלחץ על הנברחת היה עצום ופשוט רעדו להם הרגליים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלחץ על כל הנבחרות היה עצום. וגם הביקורות מהעיתונים.

על מסי יורדים כבר יותר משנה על כך שבנבחרת הוא לא מספק את הסחורה וכאילו

שלא אכפת לו מהנבחרת, והוא שיחק טוב (מאוד) במשחקים במונדיאל (בנתיים, טפו-טפו-טפו).

הם שחקני כדורגל מקצוענים, ואין שום תירוץ ליכולת הנוראית שהם הציגו אתמול.

ובמעבר חד למשחק של היום, הולנד שיחקה זוועה ולא הגיע לה לנצח בכלל, אבל כנראה

שהיא הבטיחה את העלייה שלה היום בניצחון 1-0 על יפן.

דווקא אם יפן הייתה מנסה יותר לתקוף ויוצאת מהראש הזה שההולנדים מסוכנים (כי היום הם לא היו)

ולא רק מתרכזים בהגנה, הם יכלו להוציא תיקו, ואולי אפילו ניצחון.

ועוד חצי שעה מתחיל גאנה-אוסטרליה, כאשר לגאנה יש הזדמנות להבטיח (מעשית, גם אם לא תיאורטית)

את העלייה שלה, ואולי אפילו תעלה מהמקום הראשון. משחק קל יחסית לגאנה, ונחזיק להם אצבעות (לכו תדעו, אולי בגללם גרמניה לא תעלה שלב!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק קל יחסית לגאנה, ונחזיק להם אצבעות (לכו תדעו, אולי בגללם גרמניה לא תעלה שלב!)

תאמין לי, אתה ארגנטינאי חרא.

אבל ואללה גם אני :biglaugh: יאללה גאנה שש אפס!!!!!!!!!!

Argentina-240-animated-flag-gifs.gifArgentina-240-animated-flag-gifs.gifArgentina-240-animated-flag-gifs.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה ארגנטינאי חרא?

ברבע הגמר ארגנטינה (בהנחה שתסיים ראשונה, ותעבור את השמינית) תפגוש את מי שיעלה ראשון מהבית של גרמניה.

את מי עדיף לפגוש, גרמניה או גאנה?

ואם אתה חושב שהכוונה הייתה לזה שזאת אשמת גאנה שגרמניה לא תעלה,

אז הכוונה הייתה שבזכות גאנה גרמניה לא תעלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תבין אותי לא נכון, אני באותה דעה כמוך, מבחינתי כל הגדולות צריכות לעוף הביתה, וכמה שיותר מוקדם יותר טוב.

פשוט מבחינת שאר האנשים זאת ראיה קצת אינטרסנטית וצרה, כי ככל שיותר גדולות יעופו יותר מוקדם המונדיאל עצמו יהיה מעפן, בגלל זה ה'חרא' - אבל זה כמובן בהומור!

שכולם יידפקו, מבחינתי שכל הכוכבים של כל האחרים ייפצעו, שכל קבוצה ששווה משהו תיפול ושארגנטינה תנצח את גאנה, סלובניה והונדורס בדרך לגביע, העיקר שהוא יהיה שלנו.

אבל מה לעשות שרוב האנשים לא חושבים כמונו ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...