דיון המונדיאל בדרום אפריקה - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון המונדיאל בדרום אפריקה

תמיד מחייך

Recommended Posts

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תוקן.

נבחרת צרפת מכילה הרבה כשרונות אבל משחקת בלי שיטה ועם הרבה אגו, עד עכשיו לא ברור לי למה אנלקה הלא יעיל והאגואיסט משחק במקום בנזמה (שלא זומן לסגל למרות עונה סבירה). ריברי לא מראה אפילו רבע ממה שהראה בליגת האלופות ובליגה הגרמנית והשחקנים היחידים שעוד איכשהו מציגים רמה טובה הם מאלודה והוגו לוריס השוער.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו את הוומבוזות (או איך שלא אומרים), זה עוד נסבל כי אפשר בראש שקט לשים את הווליום על ממש נמוך או על MUTE, העיקר זה המשחק הרי.

הפרסומת הזאת שמתנגנת עשר דקות עם מקהלה אפריקנית פשוט משגעת את השכל! כל תשע שניות המקהלה חוזרת על עצמה, זה רפטטיבי ומציק!!!!

אתמול הייתי צריך לשבת לארוחת ערב אצל חבר כשבמשך עשר דקות שלמות הזיפת הזה מתנגן בטלויזיה בפול ווליום, רציתי פשוט להתאבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנזמה ממש לא הראה עונה סבירה לדעתי. סיפסלו את היגוואין בשבילו, הוא לא סיפק את הסחורה, נפצע,

ומאז היגוואין קיבל מקום בהרכב כי הוא הכניס שערים, בניגוד לבנזמה...

ממש לא היה שווה את ההשקעה בנזמה, לא שלריאל יש בעיה עם בזבוז כסף קולוסאלי...

למרות זאת, אני חושב שהיה טעות לא לזמן אותו, כי אין ספק שיש לו כישרון.

למרות שאני (וכנראה כולם) ישמחו שצרפת תעוף, הם משחקים כדורגל מגעיל ומשעמם, וחוץ מזה, זאת צרפת...

מפתיע שסרביה ניצחה את גרמניה. הם היו פחדנים ובעלי התקפה נוראית, וגרמניה נראתה מצויין

בסיבוב הראשון (נגד אוסטרליה אומנם, אבל עדיין). השופט שלף הרבה יותר מדי כרטיסים מיותרים.

אם גרמניה לא תעלה זאת תהיה ממש סנסציה.

התוצאה הופכת את המשחק של גאנה מחר לחשוב מאוד, גם באספקט של הפרש שערים, ולכן גאנה צריכה

לנסות לכסח את אוסטרליה, ולא להסתפק בניצחון.

סלובניה כרגע מובילה 2-0 על ארה"ב. ארה"ב פשוט חבורת אפסים, אין דרך אחרת להגיד את זה.

אם היא תנצח, סלובניה כנראה תעלה מהמקום הראשון בבית, כנראה על חשבון ארה"ב.

ובנתיים, ארגנטינה (לשמחתי הרבה, שכן אני ארגנטינאי) הנבחרת ששיחקה הכי טוב בטורניר. נקווה לטוב ונחזיק אצבעות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצחיקה התגובה שלך אחרי המחצית השניה של ארה"ב ששיחקו מצוייין בשניה לעומת סלובניה שהחליטו שב2-0 היא יכולה לא לעשות כלום

חבל שהם נשדדו על ידי השופט ולא ניצחו את המשחק

בנתיים יש יום עם משחקים טובים, חבל שהשופטים השפיעו כל כך הרבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת מצחיקה, אבל היא הייתה נכונה למחצית הראשונה...

לאחר מכן ארה"ב הכניסה שני גולים (למרות שבינינו, יותר כי סלובניה שיחקו חרא מאשר ארה"ב ששיחקה טוב)

והיה עוד גול של ארה"ב שנפסל, שלדעתי היה חוקי לחלוטין.

ועכשיו מתחיל אנגליה-אלג'יריה... האם האנגלים יינצחו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם מדברים?!

מונדיאל מעולה!

אני האמת לא ממש מתעניין בכדורגל- אתם יודעים, רואה פה שם שיושבים עם חברים שרופים על כדורגל אבל לבד

אני לא פותח ורואה כדורגל אבל שמו לנו בעבודה מסך שמשדר כל היום את המשחקים ואני חייב להגיד לכם- כיף לראות!

מלא הפתעות! משחקים לא צפויים! פשוט מדהים! כדורגל במיטבו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זוכר כל כך הרבה הפתעות במונדיאל אחד.

התוצאה של מקסיקו בכלל לא מפתיעה.

מקסיקו משחקת טוב מהיום הראשון של המונדיאל, נכון שלא ניצחה אבל הראתה יכולת טובה.

לעומת זאת צרפת נראית כמו חבורה של אנשים שהצמידו להם אקדח לרקה בשביל לעלות ו"לשחק".

ואני כל כך שמח שהם הולכים לעוף בגלל יד האלוהים של הנרי. מגיע להנרי להיות מודח מהמונדיאל הזה, במונדיאל הבא הוא כבר לא יהיה.

גם אנגליה נראית כל כך רע שזה לא יאמן. אפילו רוני לא מראה יותר מדי ניצוצות של תקווה.

היחידים שהרשימו אותי זה ארגנטינה, הולנד (שאני אוהד) וגרמניה שמשחקת טוב וגם היום שיחקה יחסית טוב ב10 שחקנים.

ומילה על השופט, לקנות לו כרטיס הלוך הביתה עוד הלילה. שישפוט בליגה ג' בספרד. בזיון.

זה היה כמעט כמו PES 2010, כל עבירה צהוב. והאדום הטיפשי הזה שלגמרי הוציא את גרמניה מאיזון.

מחר הולנד משחקת נגד יפן, לדעתי הם מועמדים רציניים לזכיה בתואר! (אני קצת משוחד).

grege.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר שלא היו הפתעות?

הסיבוב הראשון היא מעפן כי לא היו גולים, אבל עכשיו נהיה מעניין כי קבוצות חייבות הכרעה (אחרי התיקו במשחק הראשון...)

ואנגליה פשוט אפסים. אם הם יעופו הביתה עוד בשלב הבתים זה יהיה ביזיון שלא היה כמותו כבר הרבה זמן.

אם כי אני לא חושב שזה יקרה, אבל הם חייבים לנצח את המשחק הבא נגד סלובניה.

ואין על האוהדות של הולנד...

אגב,

מישהו שם לב שבערוץ 1 במשחק ארה"ב-סלובניה במשך השתיים-שלוש דקות הראשונות היה כתוב ארה"ב 1 סלובניה 0?

אני שמתי לב והייתי בטוח שפיספסתי גול (כי באתי קצת באיחור למשחק) ואז הם איפסו את זה.

כמובן, כיאה לערוץ אחד, אחרי הגול של סלובניה לקח להם איזה שתי דקות לעדכן את התוצאה...

אבל מה שכן, האיכות HD נהדרת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להגיד הרבה דברים רעים על ערוץ 1 במשך רוב ימות השנה.

אבל באמת שצריך להוריד בפניהם את הכובע, הפעם הם התעלו על עצמם.

גם באיכות השידור בHD שהיא מדהימה (אם כי עדיין רחוקה מהסטנדרט האירופי)

וגם בעצם ההשקעה באולפן המונדיאל ואפילו באולפן חדשות וכתבות חוץ.

מי היה מאמין שמהדורת החדשות הראשונה בHD שניראה תהיה של הערוץ הראשון.

שאפו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Shayx - מסכים איתך

אבל משום מה אני נתקל בהרבה תקלות עם השידורי HD שלהם אני בהוט ולא פעם ולא פעמיים קופץ השידור למשך חצי שניה עד שלוש שניות שלמות (אכן מהותי בשיא ההתקפה של מסי...) ולא פעם ויתרתי מלראות בHD כי אני מעדיף לראות משחק בצורה חלקה...

וזה ככה כבר עם כמה ממירים יש להם בעיה או משהו נראלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתה לי את הבעייה הזאת בעסק, התקשרתי לטכנאי של והם סידרו את זה, רואים חלק.

יש להם כל מני בעיות שמתאימות לערוץ 1, היה מקרה שהציגו את משחקי היום, ובמשחק של ארה"ב-סלובניה לארה"ב היה דגל של סלובניה ולסלובניה היה דגל של אלג'יריה :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...