שאלה על מנוי פרימיום בראפידשר - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה על מנוי פרימיום בראפידשר

ariel-ro

Recommended Posts

שלום לכם,

יש לי כמה שאלות עם מנוי פרימיום בראפידשר.

1. אם לדוג' אני רוצה להוריד קובץ חוקי שיש בו 40לינקים, האם אני יכול להכניס את כולם למנהל הורדות ולהוריד את כולם במכה?

במידה וכן, האם אני יכול להשהות את הקבצים, ולהמשיך להוריד יותר מאוחר?(כי בפיילפלייר לדוג', זה לא עובד)

2. האם אני אקבל מהירות הורדה מלאה?

3. מה ההגבלה ליום? והאם בשעות הלילה יש הורדה חופשית?

אריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. כן, אני אישית משתמש ב-JDownloader יחד עם מנוי ה-RS פרימיום שלי.

2. כן, אלא אם ספק האינטרנט שלך יבצע שיבושי תעבורה בשעות העומס כמו שקורה בכל הספקים בישראל.

3. ההגבלה היא 5GB ליום אך במידה ולא הורדת באותו יום את כל ה-5GB, היתרה עוברת ליום הבא וניתן לצבור כך עד 25GB.\

4. Happy Hours זה בין השעות 2 בלילה ל-10 בבוקר לפי שעון CET. ההפרש לעומת הארץ הוא שעה או שעתיים, תלוי בשעון הקיץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. כן

2. כן

3. אם אני לא טועה זה 25 גיגה לחודש או משהו כזה, כשאם נשאר לך 5 גיגה ופחות הם מתווספים לחודש הבא.. או משהו מונפץ כזה (אל תתפוס אותי במילה, אני לא בטוח לגבי המספרים)

עריכה.. טוב הבחור החייכן מעליי הסביר את זה כמו שצריך :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לשניכם!

בנוגע לHAPPY HOURS, אני יכול להוריד כמה שאני רוצה?(בעיקר על זה אני בונה, כי עם 5GB ליום אין לי כ"כ מה לעשות)

וגם בשעות האלה אקבל מהירות מלאה?

אז "החיוב" מתבצע ברגע שאני שם להורדה את הקובץ.

לדוג' אני שם קובץ בשעה 9 בבוקר, והוא נגמר ב11 זה לא מחייב אותי, נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזמן ה-Happy Hours ההורדה נחשבת כ-10 אחוז ממה שהיא בפועל. אם אתה מוריד קובץ של 10GB, מבחינת RS הורדת רק 1GB.

ה-Happy Hours לא קשור למתי התחלת את ההורדה אלא למתי היא מתרחשת לפי השעון שלהם וברגע שה-Happy Hours מסתיימות מבחינתם, זה חוזר למצב הרגיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...