איך לעזאזל משיגים יציאת SPDIF במחיר שפוי?- עדכון ותודה ל-RLM - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך לעזאזל משיגים יציאת SPDIF במחיר שפוי?- עדכון ותודה ל-RLM

sharklz

Recommended Posts

הי יוסי

מה ז"א שהאות לא יהיה נקי? הוא יהיה מעוות? לא איכותי?

האם יהיה הבדל מבחינת בין ניגון של קובץ HD עם 5.1 במחשב לבין ניגונו במזרימדיה או ב-HTPC?

במה הדבר תלוי?

כשאני אומר ניגון הקובץ במחשב אני מתכוון שבסוף הרסיבר מפעיל את המערכת כמובן. המחשב הוא רק מקור הניגון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האות לא יעביר bit-perfect (אות דיגיטלי נקי ללא עיוותים) מפני שוינדוס משתמשת בסקריפטים שונים שאני לא רוצה להכנס לזה עכשיו שמונעים מהאות להיות נקי.

לכן יש כל מיני פתרונות, כמו שאמרת מזרימדיה או ממיר USB לSPDIF (שעוקף את הדרייברים של הוינדוס, קרא את הלינק שהוספתי כמה פוסטים אחורה). עדיין משתמש בוינדוס ולכן הוא לא בדיוק פתרון אידיאלי.

וכן יהיה הבדל מבחינת , אבל רק אתה באוזניך תוכל לכמת את ההבדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע מעניין.

אני בכל זאת ממליץ לו לקנות מתאם SPDIF ללוח ב-60 שקל, לפחות בהתחלה.

בנושא אחר:

מה זה RECLOCK?

http://forum.slysoft.com/showthread.php?t=40846

אולי שווה לפתוח על זה דיון חדש, אם זה משפר משהו שניגון והשמעה של בוינדוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האות לא יעביר bit-perfect (אות דיגיטלי נקי ללא עיוותים) מפני ש[glow=red,2,300]וינדוס משתמשת בסקריפטים שונים שאני לא רוצה להכנס לזה עכשיו שמונעים מהאות להיות נקי[/glow].

לכן יש כל מיני פתרונות, כמו שאמרת מזרימדיה או ממיר USB לSPDIF (שעוקף את הדרייברים של הוינדוס, קרא את הלינק שהוספתי כמה פוסטים אחורה). עדיין משתמש בוינדוס ולכן הוא לא בדיוק פתרון אידיאלי.

וכן יהיה הבדל מבחינת , אבל רק אתה באוזניך תוכל לכמת את ההבדל.

:o ? אתה אומר שוינדווס מסרסת את האודיו? נשמע לי מטומטם משהו... איזה אינטרס יש למייקרוסופט לעשות את זה?

אולי הבנתי אותך לא נכון... אשמח אם תסביר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...