הוכרז המשחק Dungeon Siege 3! - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוכרז המשחק Dungeon Siege 3!

Galit17

Recommended Posts

• תגובות 82
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

פירסמתי בנעוץ עם התאריכים :P גם כתבתי שם שהמשחק לא מפותח על ידי המפתחת המקורית (GAS POWERED) ואת מקומם תופסת OBSIDIAN (פיתחה את NWN2, מפתחת את FALLOUT NEW VEGAS, לאחרונה הוציאה את ALPHA PROTOCOL שלא היה משהו).

למרות ש OBSIDIAN עשו לרוב עבודה טובה עם IP של חברות אחרות אני ממש לא אוהב את השינוי הזה >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NWN משחק טוב, סגנון שונה, כבד יותר אבל משחק טוב. גם FALLOUT לא משחק רע אבל ניראה מ OBSIDIAN יעשו איתו.

DS תמיד היה קליל בהרבה מהמשחקים האלה, היה יותר קרוב לדיאבלו (פחות שיחות ארוכות ויותר משחקיות), ניראה מה יהיה עם ההמשך (GAS POWERED אמורים להעביר ביקורת במהלך הפיתוח אבל ראינו בעבר שזה לא כל כך עוזר ברוב המקרים).

נ.ב.

את האמת גם DS1 ו 2 שעממו אותי אחרי כמה זמן, ה RPG/H&S הראשון (והיחיד) שסיימתי היה DRAGON AGE, לא ציפיתי שיקרה דבר כזה אבל איך שהוא הוא השאיר אותי עד הסוף (בתוספות לא שיחקתי, ניסיתי אחת ואחרי משהו כמו שעה לא היה לי כוח יותר :nixweiss:).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...

עצוב ליראות את המפתחת של אחד ממשחקי ה RPG הטובים ביותר אומרת Gas Powered Games is an RTS company, אם ההצלחה של DS הייתי חושב שהם ינסו לעשות עוד דברים חוץ ממשחקי RTS...

הבעיה היחידה שלי עם המשחק הזה זה שהוא יצא כמו FALLOUT NV, משחק טוב עם יותר מידי באגים :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היחידה שלי עם המשחק הזה זה שהוא יצא כמו FALLOUT NV, משחק טוב עם יותר מידי באגים :-\

אם קונים את המשחק כמה חודשים אחרי שהוא יצא (או אפילו שנה אחרי) כמעט כל הבאגים מתוקנים וגם המחיר יורד לרצפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מוציאים את המשחק כמה חודשים אחרי אפשר להוציא אותו בלי באגים, הביקורות יהיו גבוהות יותר גם באתרים וגם מצד הגיימרים ויותר אנשים יקנו את המשחק במחיר מלא/ מוקדם יותר משנה וחצי אחרי שהמשחק יצא. הפרון הוא להחזיק אותם בבצים לא לתת להם כל פעם להוציא משחק שבור וגם לתת לו ציון גבוה כי אם לא מתיחסים לבאגים הוא ממש טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...