דיסק מחיק(רב פעמי) - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיסק מחיק(רב פעמי)

nati086

Recommended Posts

שלום

קניתי לפני פחות מחצי שנה חבילה של 5 דיסקים מסוג CD-RW של חברת ורביטיים השתמשתי בדיסק אחד מתוך החבילה לצורך של מוסיקה למשך תקופה של בערך 3 חודשים ואז יום אחד(לפני שבוע) הדיסק נשרט ואז הקומפקט שאיתו אני עובד הפסיק לקרוא אותו אז בגלל שאותו דיסק הפסיק לעבוד צרבתי על דיסק אחר מאותה חבילה אבל הפעם הקומפקט לא קרא את הדיסק למרות שהוא חדש לגמרי אז ניסיתי דיסק נוסף מהחבילה אך גם אותו הקומפקט לא קרא אז השמעתי דיסק מקורי ודיסק מסוג CD-R וקומפקט השמיע אותם טוב מבלי בעיות להבדיל מהדיסקים המחיקים.

אז מה אפשר לעשות שהוא יסתדר כמו שהיה עם הדיסק הראשון?

תודה רבה לכל העוזרים!

דרך אגב הצורב שלי הוא של חברת פיוניר אך אני לא זוכר את הדגם אבל אני יכול להגיד לכם שיש לי אותו בערך 5 שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כל נגן יכול לקרוא CD-RW. אולי תבדוק במאפייני המערכת באתר היצרן למה היא מסוגלת.

עם איזה תוכנה ובאיזה פורמט צרבת את הCDRW?

לא הבנתי מה הכוונה לא כל נגן יכול לקרוא CD-RW כי פשוט הדיסק הראשון מסוג זה שהתשמשתי בוא עבד כמו שצריך עד שהוא נשרט

ואני משתמש בתוכנה nero exprees לגירסה של נרו 6 בצרבתי בפורמט אודיו cd.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז יכולת פשוט לומר: "הנגן היה קורא CD-RW ופתאום הוא כבר לא קורא; מלבד זאת הוא קורא CD-ROM מקוריים וצרובים."

כל העניין של דיסק שרוט היה דיי מיותר ומבלבל.

סביר שלא תהיה לך תשובה לזה, אבל הדבר הראשון שאתה צריך לעשות זה לשאול את עצמך מה השתנה שפתאום הנגן לא קורא מדיות CD-RW. אגב, באיזה נגן/מערכת מדובר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...