שעוני דופק - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שעוני דופק

LOL

Recommended Posts

שלום,

אני רוצה לקנות שעון דופק לריצות שלי

אבל יש כל כך הרבה עם כל מיני תכונות שאני לא יודע אם הם חשובות או לא, בנוסף ההבדל במחירים הוא עצום ואין לי מושג אם זה שווה את ההשקעה

אז רציתי לדעת אם מישהו מבין קצת בשעוני דופק ויודע על אחד מומלץ או איזה תכונות אני צריך לחפש יותר

יש לציין שכרגע הריצות הם רק בחדר , אולי בעתיד הריצות יצאו החוצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך שעון דופק בשביל מטרה מסויימת?

ההבדל בעקרון הוא היום בעיקר בGPS בשנת הדגם ובהתממשקות עם מחשב, כל השעונים מראים אותו הדבר מבחינת דופק(קשה למצוא שעון מיצרן מוכר שמזייף יותר או פחות(כולם מזייפים בטווח של עד 30% ד"א), הבעיה עם שעון דופק זה שכדאי מאוד למדוד את רצועת החזה שלו לפני הקניה(הוא לא מודד דופק ביד למקרה שלא ידעת).

השעונים היקרים יותר מגיעים עם פנימי שמודד את מרחק הריצה שלך, ומתחברים למחשב ואפילו לאתר האינטרנט של היצרן ומספקים מידע סטיסטי על הפעילות הגופנית שלך. השעונים הקצת יותר זולים מגיעים עם ו\או מד צעדים חיצוני שנלבשים בד"כ סביב העקב, אם הפונקציאונליות הזאת חשובה גם את זה חשוב למדוד בחנות לפני הקניה. השעונים הזולים ביותר מגיעים ללא הפונקציאונאליות הזאת, ברוב הדגמים שיוצרו בשנתיים האחרונות מכל ספקטרום המחירים יש התממשקות עם המחשב.

שוב ללא דגמים ספציפיים ותקציב + מקור הזמנה(ארץ\חו"ל) ומטרה קשה מאוד להגיב בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מטרה מיוחד לשעון דופק, אני רוצה להתחיל באינוי ריצה ועל מנת לייעל את התהליך + לבצע מעקב טוב יותר חשבתי לקנות שעון דופק

אני לא בטוח שאני צריך שכן לפחות בזמן הקרוב רוב הריצות שלי הן בחד"כ, אבל כמובן שזה פונקציה של הבדל במחיר

הרצועות לא באות עם אפשרות הרחבה\הקטנה ככה שהם יתאימו לרוב האנשים?

השאלה זה מה ההבדלים במחיר בין דגמים מומלצים עם אותם פונקציות ואם הם שווים את התוספת?

אם יוצא יוצא משתלם בהזמנה מחו"ל בהפרש רציני (ככה שזה עדיף לי על כיסוי ביטוחי בארץ, אלה אם הוא בין לאומי ואז זה מצויין) אז זה בהחלט משהו שאני אשכול

מבחינת תקציב אני חושב שעד 700 זה סכום די נאה? אני די בטוח שאני לא רוצה להתפרע יותר מידי אבל אני רוצה משהו שאני גם יהנה ממנו ברמה של גאג'ט מגניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...