הקירור האולטימטיבי למעבד החמים שלי(43-57) על מה אתם ממליצים? תקציב איזור ה250 שקלים - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הקירור האולטימטיבי למעבד החמים שלי(43-57) על מה אתם ממליצים? תקציב איזור ה250 שקלים

F430

Recommended Posts

חשבתי על האופציה הזאת בגלל שבדרך כלל המעבד שלי מגיע ל55 מעלות בקבוע(כרגע הוא באוברקלוק של 3.8 ורק בתוספת של 125w ‎‏ הוא יציב במתח של 1.49) אני יודע שזה נרמלי וכמובן שהמקסימום שהוא בדרך כלל מגיע במאמץ זה 60 מעלות אני לא אוהב לראות את הטמפ' ככה במנוחה המעבד על 43-45 ,בקיצור חשבתי על הקירור הבא יש עליו הרבה ביקורות טובות

www.coolitsystems.com/index.php/eco.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי שהפיטינגעים של המערכות האלה די חלשות ועשויות מאיזה פלסטיק

התקנה אחת לא נכונה וכל המחשב שלך רטוב ואתה ביד עם פיטינג שבור שאין לו חלקי חילוף

במחיר הזה תיקח אויר נוקטה או מוגן או ג'מיני...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: זה לא מיים, זה עם מיים, בקיצור בדיחה רעה במקרה הרע וקירור ממוצע במקרה הטוב

קירור אוויר HIGH END יעשה לך את אותה עבודה ויותר מאשר מערכת מיים במחיר הזה

קירור מיים רציני = 1000+ לכל הפחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: זה לא מיים, זה עם מיים, בקיצור בדיחה רעה במקרה הרע וקירור ממוצע במקרה הטוב

קירור אוויר HIGH END יעשה לך את אותה עבודה ויותר מאשר מערכת מיים במחיר הזה

קירור מיים רציני = 1000+ לכל הפחות

הרגתה אותי חחח חשבתי על קולרמסטר ה‎ v8‎‏ תכלס מה יהיה האבדל בהשווה לקירור שלי? תכלס זה יהיה שווה? וכמה הוא שקט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרד מזה..

יש לי לא מעט נסיון עם מים.. זה לא זה :nono:

כמו שכבר אמרו - בשביל מים צריך כיסים עמוקים.. מתחיל באזור ה1K לבסיס וגם השמים הם לא הגבול... :smile1:

תודה על המידע :] מישהו יודע אך הקירור אוויר v8‎ ‎‏ של קולר מסטר או הזלמן 9900?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קולרמאסטר - אסון

זלמן - אסון++

stick to the goodol' MUGEN 2 SUPERCOOLER

יש לך את הקירורים האלה? או שאתה מתכוון לקנות?

במידה ויש לך את הV8 אין מה לחפש משהו אחר, הוא חזק מה9900

אגב לפי המבחנים של FROSTYTECH הHyper 212 Plus אפילו חזק מהV8 וממש זול.

http://www.zigzag2000.co.il/catalog/product_info.php?products_id=11903

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתחלה חשבתי שלא קראית טוב..אבל אחרי שנכנסתי..אני די מופתע..אם הייתה מריץ חיפוש היית רואה שקירור מים איכותי ונורמלי עולה הרבה הרבה יותר..

בכל מקרה הMUGEN 2 במקרה שלך יהיה הבחירה הכי טובה..תתחדש.. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב נראה לי שאני ילך עליו אבל אך הוא ביחס למתחרים כמו הV8‎‏ של מסטר קולר וה9900 של זלמאן או טובים אחרים? מצאתי אותו בכלום 185...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב שמע הדלקתה אותי ממש על הקירור הוא יותר טוב מTT ‎‏ שעולה אצלנו 400 שקל הוא נותן ביצועים יותר טובים

www.xbitlabs.com/articles/coolers/display/core-i7-coolers-roundup_19.html#sect0

שמע הוא אחד המעיפים בכלום כסף! כדיי לי שksp ‎‏ ירכיבו לי את הקירור בגלל האחריות שאולי היא תפגע? אני יכול להסתדר, אני פשוט צריך לנקות עם אלכוהול את המעבד בעדינות לשים את המשחה ואני מוכן לדרך אחרי שאני ישים את המשחה החדשה כמובן, התושבת של הקירור הקודם תתאים נראה לך לקירור החדש? תודה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...