המלצה לכונן קשיח פנימי 1000 ג'יגה -שקט! - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לכונן קשיח פנימי 1000 ג'יגה -שקט!

rikus

Recommended Posts

נכון ^

ו-rikus.. אני לא רב איתך, אני מעלה נקודה הגיונית, כדי שתבין שזה לא יקח אותך לשום מקום. ואם זה יספק לך את הביטחון בשביל לקנות את הכונן> הביטחון הזה שגוי, כי שוב, זה שיש למישהו את הכונן והוא עובד> זה לא אומר כלום. גם אם יש למישהו את הכונן והוא נדפק> זה גם לא אומר כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה, ניצחתם אותי, שיהיה לכם בכיף חברה.

מה שאני אוהב אצל אנשים זה הבטחון שלהם בכל מה שקשור לאיך דברים מתנהלים ושתמיד זה צריך להתנהל כמו שהם חושבים, לא חשוב שזה סותר חוקי סטטיסטיקות מוכחים.

זה שאני חושב ככה זה לא עניינך, ואם למישהו בא לו לענות בפורום או לא, זה זכותו, בדיוק כמו שמותר לי לשאול, או שגם את זה אתה רוצה להגיד לי מה הגיוני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אוהב את זה אני מבין? אתה לא יכול לעזוב שום דבר בשקט, חייב "לחנך את האנשים בדרך הצודקת שלך".

הנה, לדוגמא יש 50% אנשים שאומר X ו-50% אנשים שאומרים Y, ואז באו 2 אנשים נוספים ואמרו Y- מה זה אומר לדעתך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע שתירגע. אף אחד לא בא לחנך אותך, בנו לעזור לך. לא אמרתי לך מה לשאול, זכותך לשאול "למי יש XYZ" וזכותם לענות, אני רק בא להסביר לך שזה לא יוצר מסקנות.

לגבי "חוקי הסטטיסטיקה"- זה שאתה יודע חיבור וחיסור לא אומר כלום, דוגמא: אם לי יש כונן דפוק של ולעוד מישהו יש כונן של , לעומתנו אף אחד כאן בפורום לא התנסה עם הכונן- אין זה אומר שיש בעיה סדרתית בכונן הזה או שהוא פחות אמין מכוננים אחרים. הנקודה היא שאתה לא יכול להשוות על בסיס בודדים, אתה צריך בסיס של לפחות מאות (עדיף אלפים) בשביל לקבל מושג איזה כונן אמין יותר (פחות אחוזי החזרות).

אז מה אם יש לי HD103SJ במשך כשנה, הוא שקט ועובד כמו שצריך אם יש מישהו אחר שהכונן נדפק לו לאחר יומיים? ואז מה אם נדפק לו לאחר יומיים כשלמישהו נוסף הכונן עובד כבר חצי שנה? ... הנקודה היא שזה לא נגמר, אי אפשר להשוות כאן בפורום חמש משתמשים שאומרים אם הכונן עובד להם או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי הכל כבר מהדף הקודם, לדעתי האישית יש משמעות לזה ולדעתך -לא. אתה חושב שהטיעון שלך יותר הגיוני, סבבה. למה אתה צריך לשכנע אותי?

קיבלתי את הדעות של האנשים ושלך ואני אעשה עם זה מה שאני רוצה, למה צריך להיות פה הקטע הזה של מסקנתי או לא? תן לי להסיק את המסקנה.

לא בטוח בכלל שההיגיון שלך עובד יותר- מכיוון שבכונן של היו טענות של אנשים של רעש בכמה מקומות, אבל הכונן היה תקין יחסית ובWD נדפק להרבה יותר אנשים יחסית, עוד חוות דעת של אנשים שיש להם לא תזיק לדרך שבה אני קונה. תפסיק לנסות לשכנע. מה אתה גורר אותי לכאן כדי שאני אקרא פרסומות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

עוד לא שמעתי כאלה טענות בויכוח בתחום מחשבים.. "זו דעתי". אין כאן דעות, הכל עובדות. סטטיסטיקה זה מספרים, זה לא רגשות.

אבל שיהיה.. תעשה מה שבא לך, אני רק ניסיתי לעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אוהב את זה אני מבין? אתה לא יכול לעזוב שום דבר בשקט, חייב "לחנך את האנשים בדרך הצודקת שלך".

הנה, לדוגמא יש 50% אנשים שאומר X ו-50% אנשים שאומרים Y, ואז באו 2 אנשים נוספים ואמרו Y- מה זה אומר לדעתך?

אני לא באתי לחנך אף אחד, באמת חשבתי שתוכל לחדש לי משהו. אין לי שום עניין כזה או אחר להתווכח איתך, לשכנע אותך או מה שלא יהיה.

אגב בתשובה לשאלתך בפוסט הקודם שלך - לדעתי זה אומר שאין לך שמץ של מושג בסטטיסטיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו אני הבדיחה? אז מה שאתם אומרים בעצם שזה בכלל לא משנה מה אתה קונה! הרי הכל נדפק בצורה רנדומלית בשוק הכוננים! אם זה ככה אז למה המלצתם על משהו אחד ולא על קופסא אחרת??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנתון הקובע הוא אחוזי ההחזרות ליצרן. באופן כללי (אא"כ מדובר על סדרה בעייתית) אחוזי ההחזרות די דומים בהרדדיסקים המומלצים

כך שכל עוד לא ידוע על בעיה מיוחדת בסדרה, מדגם לא מייצג בפורום כלשהו לא יוסיף כלום. המטרה כאן היא לא "לעשות ממך בדיחה", רק

להעמיד דברים על דיוקם. אין כאן שום מטרה לפגוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...