המלצה לכונן קשיח פנימי 1000 ג'יגה -שקט! - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לכונן קשיח פנימי 1000 ג'יגה -שקט!

rikus

Recommended Posts

תודה על הטיפ, קראתי עליו גם קצת מסתבר שחלק מהכוננים האלה כשלו אחרי 4-6 חודשים(לא לכולם), יש למשהו עוד המלצה אולי? נשמע לי שהשוק מלא בדברים לא ממש אמינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש הארדיסק בשוק שאין עליו דיווחים שהוא כשל.

הארדיסקים יכולים להידפק כמו כל חלק אחר במחשב.

אם אין דיווחים על פגם מוכח ביצור, אל תיתן לזה להפחיד אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למטרות מוסיקה לכן הוא צריך להיות שקט במיוחד, הסמסונג HD103SJ שכתוב בנעוץ, כתבו עליו שהוא לא ממש שקט במקומות אחרים.

יש המלצות אחרות?

יש לי שניים כאלה, ואני לא שומע אותם בכלל, ומבחינת מהירות הוא די מספק אותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אצלי הוא שקט למדי.ועכשיו המארז שלי בכלל פתוח!

ב370 שקל זו קניה טובה.

עריכה:הכונן ברשותי קצת יותר מחודש (לצערי מאז מחירו ירד ביותר מ20 שקל).אם כי אני לא מבין את הקשר בין הרעש לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום רלוונטיות.. "למי כאן יש את הכונן וכמה זמן"

זה כמו שתפתח דיון ותבקש המלצה על מעבד/כ.מסך (או כל רכיב אחר) ואנשים ירשמו לך המלצות על הרכיבים שבהם הם משתמשים מהסיבה שהרכיב תקין ועושה את העבודה.

במיוחד בדיסקים קשיחים כשאי אפשר להשוות אמינות, זה מגוחך שאתה שואל כמה זמן יש להם את הכונן. אין לכונן הזה שום בעיות "סדרתיות" ידועות, אם זה מה שאתה רוצה לדעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע אין שום טעם לריב כאן, אני קראתי ביקורות של אנשים לגבי הכונן השני(לא של סמסונג) -לפחות 10 מתוך 20 שהכונן מת להם אחרי 4-6 חודשים, בכמה אתרים שונים. חוץ מזה שהם ענו כבר, אז אנחנו עכשיו באמת מבזבזים סתם זמן ומקום על השרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית עניתי כי לא היה לי כח להעלות את הנקודה (הנכונה) שנייק העלה. אגב, חשבת פעם שרוב הסיכויים שבפורומים תראה דווקא את אלה

שיש להם בעיות? אנשים לא פותחים ת'רדים חודשיים להודיע שההרדיסק שלהם בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...