שווה לעשות קניה של כרטיס מסך לפיזיקה(240) עם כרטיס מסך 3870(זמני לתקופה של חצי שנה)? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שווה לעשות קניה של כרטיס מסך לפיזיקה(240) עם כרטיס מסך 3870(זמני לתקופה של חצי שנה)?

F430

Recommended Posts

בגדול ראיתי שיש את ה4890 בכלום כסף אבל אין לי כסף אליו ואני מועניין בכרטיס מתקדם יותר שבולעה פחות חשמל מה שכן חשבתי שכרטיס לפיזיקה יהיה פיתרון נחמד לעכשיו לאור המשחקים שהולכים לצאת בקרוב התקציב עד 500 לכרטיס הפיזיקה הבנתי שה240gt‏ עושה יפה את העבודה מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפנמתי תודה סתם יצא לי לראות את מפיה 2 ואני רוצה פשוט שהמשחק יעוף לי חשבתי שזה אולי יעזור לי‎ ‎‏ גם בקרייסס 2 אבל עד אז כבר אני יקנה את כרטיסיי הדור החדש של ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מן הסתם mafia 2 לא יאפשר לך להפעיל את כל התוכן המוסף שראית בסרטונים ללא כרטיס תומך או יעודי לפיזיקס. וגם אם כן זה יקרטע על הCPU.

כנ"ל לגבי שאר המשחקים התומכים האצת חומרה לפיזיקס. כל אחד שיעשה את השיקולים שלו.

* crysis 2 לא ישתמש במנוע physx לכן לא ירוויח כלום מכרטיס פיזיקס יעודי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל פיזיקס שווה לקנות היום יד שניה איזה כרטיס 9600GT ולגמור את הסיפור, אין שום צורך להשקיע מעל ל250 שקלים בעסק הזה

אבל פיזיקס לא שווה כאשר שאר הגרפיקה לא עשירה, ולכן כרטיס פיזיקס משלבים עם כרטיס מסך חזק מספיק בשביל לתת לך ויזואליות רצינית

במקום ה350 שקל לGT240 אתה יכול למכור את הHD3870 ב200-250 שקלים, להוסיף את ה350 האלה וב550 לקנות כרטיס מסך רציני יד שניה, אתה תרוויח הרבה יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...