HOT נפילה דרסטית ברוחב פס בשעות שיא - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HOT נפילה דרסטית ברוחב פס בשעות שיא

bg1987

Recommended Posts

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חחח... גם על ראוטרים אני לא מת...

שהמודם יהיה מחובר ישירות לכרטיס ומשם רק לחיצה על הפיירפוקס כדי לגלוש - לא רוצה שום דבר אחר...

זה נחמד אם יש רק מחשב אחד בבית.

אגב, אם אפשר לעביר את הדיון לפרטי, הייתי רוצה לקבל תשובה לשאלה שלי בסופו של דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הביזיון היחיד. אני נמצא על תשתית של בזק והספקית שלי היא בזק בינ"ל. לפני חצי שנה הייתי סובל ממלא ניתוקים ומה לא עשיתי, מיליון טלפונים, הביאו לי שלוש טכנאים שונים, עשו לי נקודה עם שקע מיוחד בחדר של בזק ובסוף מסתבר שהבעיה הייתה אצלהם ואחרי שהם "העבירו אותי" לאנשהו הניתוקים הפסיקו. הבטיחו לי גם אז 4 מגה במחיר שאני משלם על ה2.5 כפיצוי. היו אמורים להתקשר אלי לפני שלושה חודשים כדי להודיע לי מה המצב (מסתבר שהתשתית פה דפוקה ולא יכולה לסחוב 4 מגה) ועוד לא קיבלתי טלפון אחד. מה גם שביומיים האחרונים שוב האינטרנט חרא. אתמול התנתק לי באמצע הורדה ישירה של 4GB, לא לפני שהאינטרנט זחל למשך שעה. מקודם שוב פעם התנתק ועכשיו אני עוד פעם עם זוחל.

נראה לי שאני פשוט אתנתק מהנוכלים האלה ואחפש ספקית שתיתן לי יותר מ2.5 מגה במחיר שפוי שהוא לא כמעט 120 שקל. אל תתקרבו לבזק בינ"ל, עשו לעצמכם טובה. מספיקה כבר הסחיטה הזו שנקראת חבילת שמזל שלא נפלתי בה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצל ההורים שלי יש ADSL של בזב"ל ואני דווקא מאוד מרוצה, הכל עובד חלק, הורדות מיוזנט על 600.

כבר מעל שנתיים שלא הייתי צריך להתקשר לתמיכה. (באיזור ירושלים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבר לגיימר היה אך ורק בשביל לאפשר גישה יציבה לשרתי BC2, מה שלא מתאפשר (עד היום, למיטב הבנתי) עם החבילות הרגילות בבזב"ל.

שמעתי על זה אני מחובר לגיימר אצלהם מאז שהוא קיים וכרגע אני רואה שגם בגיימר ביצועי הפינג ירדו . לשרת שאני מקבל 230-260 בדרך כלל אני מקבל היום כ310 ואני לא בטוח אם זה אשמת סוני או בזק בינלאומי. חשבתי לפתוח שירשור בנושא "ירידת ביצועים בגיימר" רק שזה לא משפיע הרבה על אנשים שמשחקים בשרתים קרובים.

בכלל העובדה שהם מוכרים לאנשים גיימר במהירות מעל 5 מגה זה שערוריה. אם אנשים משתמשים תיעדוף כדי להוריד קבצים גדולים זה חונק את משתמשי הגיימר וגם את כל יתר המשתמשים. אני חושב שהם בכלל הורידו את הtraffic shaping מהחבילה הרגילה ורק הקצו להם איזה רוחב פס מסוים (שאולי עדיין משתמשי גיימר יכולים לנגוס בו) . מתי שאין traffic shaping החיבור לא ראוי למשחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי מייעץ לכל המאוכזבים ליצור קשר עם ש"ל ולבקש את ה-SLA של התשתית/ספקית (sla= חוזה שלכם מולם).

ברגע שיש הפרה של אחד הכללים שנוגעים למהירויות (וסביר להניח שתהייה, אם אתם חווים את זה בצורה קטסטרופלית) יש אפשרות לצאת מחוזה.

אני לא אשאר יום אחד במקום בו אני לא מקבל שירות שהוא 99% לרוחי.

ערב נעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם תבצע בדיקה ללא חיבור לאינטרנט.

נתק את החייגן וגלוש ל http://speed.hot.net.il/

תבצע הורדה משם (ככה הם לא יכולים להאשים את הספק) ותראה אם אתה מקבל את המהירות המקסימלית

התחילה לי אותה בעיה מול בשבועיים האחרונים (איזור רמת גן) שבסופ"ש המהירות יורדת ל 50K

רק שבתמיכה של אומרים שהקו תקין והם לא רואים בעיה.

נפתחה בקשה לניתוק - עוד לא חזרו אליי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליאור, לנתק חייגן ואיך להתחבר בדיוק?

לחבר מודם ישירות למחשב?

או בהגדרות של הנתב להכניס שם משתמש וסיסמא מסוימים?

mentally, ל"מזלי" אני לא מחוייב לא לתשתית או ספק, הבעיה היא שאני בדירת שותפים, ואנחנו מפנים בעוד חודשיים, אין חברה שתתן לי שירות לחודשיים האלה (אני מתכוון לבזק כי בהוט אני לא נשאר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

speed.hot.net.il יושב על-גבי תשתית הכבלים. זו בדיקה של טיב הקישוריות בינך לבין HOT נטו, ללא כל קשר לספקית ולרשת האינטרנט.

אתה יכול לגשת לבדיקה הזו רק במידה והחייגן אינו פעיל, כשהמודם מחובר ישירות לכ. הרשת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם דרך הראוטר אתה יכול להגיע לשם:

בטל את החיוג (או בצע ניתוק יזום) ותן לו לקבל כתובת מ HOT

אם הגדרות ה GW/DNS שלך הן הראוטר - תוכל להגיע ישירות לכתובת ומשם לבצע את בדיקת המהירות מול .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דברתי החשב אם הנציג של

הנציג אומר שהכול תקין ואני מקבל את המהירות שלי 7 מגה

אמרתי לו שאני בודק את המהירות מהאתר ומקבל 400

אז כמובן הנציג אומר לי שאולי הבעייה אצלי

לא אמור להיות בעייה בבוקר זה עובד מעולה אבל לאחר 12 זה יורד

מה את אומרים

hotj.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב זה נושא שמתאים אליי בול כי גם אני בהוט וגם אני מחובר לתשתית העגומה של ברמת גן(דרום)

התחייבתי ל36 חודשים ל7 מגה (וניתוב ל12 ברגע שמגיע הUFI, שזה נושא בפני עצמו שיש לי עליו שאלה - מתי הוא אמור להגיע בכלל?)

ובנוגע למה שכתבת, אם תוכל למצות את הדברים כמה שיותר מהר ולעדכן גם אותי אני אודה לך, כי יום חמישי הם באים וזו תהיה נקודת אל חזור

למרת שבבזק בינ"ל מההתלהבות כבר התחייבתי, אבל למזלי חוק הגנת הצרכן נותן לי כמה ימים להתחרט אז תעדכן או משהו..

יכול להיות שזה נובע מהשידרוג שגורם לתקלות, אבל דברים כאלה לא עושים בשעות העומס ככה שהסיכוי לא סביר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...